Мороженная курица• 07 мая в 23:13

Ви б подарували будинок родичам?

Чи продати і забрати кошти собі?
У нас є нерухомість, вони живуть на оренді. Просять продати/подарувати, такої суми в них немає, типу будуть віддавати роками, ціна питання +-11000$.
Результат:
вже голосів: 507
346 (68.24%) Продати чужим людям.
125 (24.65%) Продати їм.
36 (7.1%) Подарувати.
Деловитая• 08 мая в 09:29
Ответ длявкрации
скоріш за все автор показала, що можна і не на таке претендувати, бо в іншому разі таку мову навіть не піднімали щоб не бути посланими. Нормальні люди були би вдячні, що пустили пожити, ще й безкоштовно та безстроково.
Скорее всего да . Удивительно , что они только дом просят , учитывая , что у автора еще две квартиры есть .
вкрации• 08 мая в 09:32
Ответ дляДеловитая
то лише питання часу, діти підростуть і попросять здати другу квартиру поки вчаться, а потім чоловіка приведуть і дітей народять. Автор такий собі лошарік. Допомагає і на цьому хай подякують. Нащо ці проблеми. Ще невідомо що чоловік про це думає.
Деловитая• 08 мая в 09:33
Ответ длявкрации
Согласна .
вкрации• 08 мая в 09:37
Доречі, в мене так свекруха сестрам допомогла, обом хати купила. Вгадаєте чим все закінчилось? Ні, навіть ще гірше - рідна сестра сказала, що їй місце біля батьків (на кладовищі). В психології є такий ефект, коли намагаються позбавитись спілкування з людиною, що допомогла, бо підсвідомо не вивозять. Не всі вміють бути вдячними(
Радикальная• 08 мая в 09:40
Ответ дляЗамурмишка
а куда они рожали столько детей и где жили до этого?? автор, что за бред!!??? Если они не переселенцы, а просто приспособленцы, то вы только карму себе испортите, сделав им такой подарок!!!
100 відсотків. Мій чоловік так одному знайомому допомагав. Зняв квартиру, давав гроші. Питаю: для чого? Ну допоміг місяць-два, далі хай крутиться, заробляє і знімає сам. Людина сама має будувати своє майбутнє, а ти зараз підтримуєш його лінь і бездіяльність, не даєш змоги проявити себе - переймаєш його карму таким таким чином, береш на себе. Навіщо?
Радикальная• 08 мая в 09:44
Ответ длявкрации
Цікаво, не знала про таке. Мені навпаки на добро хочеться віддячити, якусь приємність зробити.
вкрации• 08 мая в 09:46
Ответ дляРадикальная
те саме, я у відповідь ще більше хочу віддячити, навіть за дрібничку
Неробименінерви• 08 мая в 09:58
Ответ дляМороженная курица
Яка, живучи на оренді заробляючи 30000, зібрати навіть на однушку за 30000$?!
а как рни вам будкт отдавать с такой низкой зп? лет 10?
Неробименінерви• 08 мая в 10:02
как они там оказались в вашем доме , ко их туда поселил?
автор Мороженная курица • 08 мая в 10:02
Ответ дляНеробименінерви
Напевно планують жити вже в цьому будинку, економити на з´йомі і відкладати нам, хочуть туди поселити свого сина з невісткою, які теж на оренді, і вони типу будуть віддавати.
фан L.O.S.T.• 08 мая в 10:02
Я звернулась до родичів , щоб позичити такі гроші .
Мені позичили , ми домовились що розтягуємо виплату на 2 роки . Тобто по 500 уе щомісяця .
Після того як ми віддали половину (як раз рік пройшов , нас ніхто не торопив) мені родичі сказали що я суч.ка і більше не розмовлять я зі мною . Причина - що ми з сімʼєю поїхали на море , а могли віддати ці гроші .
Але ж ми домовились і можна було це нормально сказати .
Бентливуман• 08 мая в 10:06
родным(родители,брат.сестра) подарила бы. Остальным - продала бы- все оформить нотариально.Еще смотря какие у вас с ними отношения..
Карина-c638• 08 мая в 10:11
Ответ дляМороженная курица
Як вам такий варіант, компроміс для всіх, всі задоволені і ніхто не в образі;
Будинок наприклад 12к$, ми беремо з них 6000$, і оформлюємо на них доки, і їм добре, бо купили дешево, і нам непогано, лохами себе відчувати не будемо. Але знову ж таки, питання оплати невирішено, навіть цієї суми.
Вод за такой вариант я и писала , надеясь на порядочность людей !
автор Мороженная курица • 08 мая в 10:12
Ответ дляНеробименінерви
Поки що їх ще ніхто нікуди не селив, Слава Богу
Деловитая• 08 мая в 10:15
Ответ дляМороженная курица
Вот и не селите . А то не выселите потом .
Неробименінерви• 08 мая в 10:18
Ответ дляМороженная курица
ооооо. если сейчас они так себя ведут, оттуда вообще охереют
Простоваля• 08 мая в 10:23
Ответ дляфан L.O.S.T.
может они тоже на море хотели поехать, но одолжили вам и не поехали
Невісточка ж• 08 мая в 10:30
Ответ дляМороженная курица
А, так они там еще не живут, только хотят? Не пускайте, вы потом уже не сможете ничего сделать с домом. У меня родственники уезжали на заработки и временно пустили пожить в свой дом своих родственников, молодоженов на тот момент. Пустили на неопределенное время. Молодожены обжились, родили двух детей, и сильно обиделись, когда хозяева решили вернуться в свой дом, потому что уже решили, что им дом подарят, они ж так давно тут живут, и дети считают дом своим. Разругались страшно.
viter33• 08 мая в 10:35
Ответ дляМороженная курица
Живучи в оренді і заробляючи 30 000 /міс можна відкладати по 150 дол /міс, навряд чи за оренду платять менше
То вам якраз за 6 років віддадуть ( 11 000:150:12 = 6)
Тому можна продати з розстрочкою оплати
П.С.звісно, краще не продавати
Планшетница• 08 мая в 10:39
Ответ дляМороженная курица
Це просто стати ворогами і мені принижуватися ті гроші вибивати, не близькі, троюрідні.
я думала родители.
Тогда конечно нет.
ПолБатона• 08 мая в 10:42
Ответ дляМороженная курица
Так, треба ставити перед фактом, та й взагалі зводити нанівець ці стосунки, нічого хорошого для нашої сім´ї від них немає.
Так Вы в любом случае станете плохой и отношения испортятся.
Подарите - после получения ключей отношения сойдут на 0(зато без проклятий), а возможно, продолжат, т.к. одной хаты мало будет надо всё). Предложите половину, то согласятся, возможно, пока не перепишите, а потом проклинать будут, что с бедных и несчастных денег попросили(хоть и половину). Не подарите - тут и так ясно.
Зачем себя травить таким окружением...
ПолБатона• 08 мая в 10:43
Ответ дляМороженная курица
А по сколько им лет? Многодетные, но есть сын с невесткой?
наКоблучках• 08 мая в 10:46
Автор, ну вы в своем уме, подарить пятой воде на киселе?
Продать конечно, ну, да, модно чуть дешевле, но не в половину ж.
И не оформлять дом пока не выплатят. Советуйтесь юристом или нотариусом
Ну если б у вас была 25я недвижимость, тогда можно уд, чего уж там.
Но я так поняла у вас 2 квартиры, это что много?
Блин ну думайте наперед, вы ж не вечно молоды будете, жизнь вон какая непредсказуемая.
Почему вы должны горбатиться потом чтоб обеспечить себе старость,?
Радикальная• 08 мая в 10:48
Ответ дляviter33
Тому можна продати з розстрочкою оплати
П.С.звісно, краще не продавати
То можна відкладати, коли треба віддавати банку, але не добрій родичці, якою легко маніпулювати.
Тоді якось не виходить накопичувати
Ви ж в банк не прийдете і не скажете, ой зуб заболів-в наступному місяці заплачу, а тут можна
После 18• 08 мая в 10:59
Ответ дляфан L.O.S.T.
вы реально странная, вообще то сначала деньги отдают, а не на одолженное по морям катаются
по крайней мере можно было бы спросить у них . Дима, Люся, мы хотим поехать на море , вам горит долг? отдать вам или мы можем поехать отдохнуть и отдавать по графику ?
иначе выглядит реально некрасиво, жаль, что вы не понимаете этого.
Вы не на свои поехали отдохнуть, а на чужие деньги.
ОхиИВздохи• 08 мая в 11:04
Ответ дляпьЯНА
А я б просто сказала жить сколько надо. Не представляю зачем именно дарить.
Жить сколько надо - ок, а потом дети-внуки пойдут, им тоже жить сколько надо? захотят же быть наследниками и собственниками..
автор Мороженная курица • 08 мая в 11:09
Ответ длянаКоблучках
Згодна з Вами!👍
пьЯНА• 08 мая в 11:13
Ответ дляОхиИВздохи
Я ж про родителей отвечала.
ОхиИВздохи• 08 мая в 11:14
Ответ дляпьЯНА
Я ж про родителей отвечала.
а, ну тогда да, при условии, что братьев-сестер нет...
А ось і я• 08 мая в 11:39
Ответ длянаКоблучках
Поддерживать отношения с родней очень даже хорошо, автор говорит, что они доброжелательные. Их дети, вполне возможно, смогут поддержать автора с мужем в преклонном возрасте.

Это будет долгосрочный, так сказать, проект