Мороженная курица• 07 мая 2025
Ви б подарували будинок родичам?
Чи продати і забрати кошти собі?
У нас є нерухомість, вони живуть на оренді. Просять продати/подарувати, такої суми в них немає, типу будуть віддавати роками, ціна питання +-11000$.
Результат:
вже голосів:
346 (68.24%)
Продати чужим людям.
125 (24.65%)
Продати їм.
36 (7.1%)
Подарувати.
Робот Вертер• 08 мая 2025
продати їм 5тис відразу, решту в розсрочку, не згодні - продати іншим
Ответ дляРадикальная
То можна відкладати, коли треба віддавати банку, але не добрій родичці, якою легко маніпулювати.
Тоді якось не виходить накопичувати
Ви ж в банк не прийдете і не скажете, ой зуб заболів-в наступному місяці заплачу, а тут можна
Тоді якось не виходить накопичувати
Бо родичам можна поступово виплачувати (припустимо по 150 дол/міс)
А на оренді треба відкладати (нехай ті самі 150 дол) + платити за оренду (нехай так само 150 дол./міс., хоча у Львові за 6000 грн 1к. не знайдете).
Тому при поступовій виплаті - витрати відчутно менші (відпадає щомісячна оренда)
А на 30 000 грн/міс при таких розкладах - не розгуляєшся, кожна копійка на рахунку
Мороженная курица
• 08 мая 2025
Дякую всім дівчата, що стали на мій бік в вирішенні цього непростого питання, Ви нам дуже допомогли, вправили мізки
Успокойся_Успокойся• 08 мая 2025
Ответ дляМороженная курица
И что вы решили?
Мороженная курица
• 08 мая 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
И что вы решили?
Коли надумаємо продавати запропонуємо їм купити за 5000$, якщо вони не готові, то продаємо за 10000, все.
вкрации• 08 мая 2025
Ответ дляviter33
головне, щоб потім в автора серце кров`ю не обливалось, якщо вони будуть робити вигляд, що автор забирає останні кошти,вони ж на халяву хотіли)
Дама_с_коготками• 08 мая 2025
Якщо ваш фінансовий стан дозволяє - подаруйте(великий плюс в карму), але не чекайте вдячності. В розстрочку не давайте, все одно посваритесь.
Успокойся_Успокойся• 08 мая 2025
Ответ дляМороженная курица
Считаю, правильно, автор!
Идууу--уууу блин• 08 мая 2025
Пусть расписку пишут что обязуются выплатить и только тогда и то не факт.
Замулена ріка• 08 мая 2025
Ответ дляМороженная курица
Вони не переселенці, які повернуться додому, вони місцеві, їм немає куди з´їхати коли я що, надумаю через 15 років його продати?!
через 15років он рассіпется, обслуживание дома недешовое развлечение, оформите аренду с правом выкупа, или продайте им за пол цены. если там курятник сомневаюсь что будет очередь из желающих купить. У меня так знакомые зажлобили дом в селе, по итогу он развалился, сейчас за него и тысячу не дадут
Замулена ріка• 08 мая 2025
Ответ дляВсе до блиску
ну так... так хоть дом для подстраховки будет, в случае чего.
дом развалится если в него не вкладывать силы и финансы
Замулена ріка• 08 мая 2025
Ответ дляЮпитерная
Мене б насторожило саме питання: чужі , по суті , люди просять подарувати хату. Якщо вони не мають до будинку відношення, то це маніпуляція чистої води: змусити думати вас себе винною в тому, що ви маєте де жити, а вони ні. Це не ваша провина, що вони орендують. А от подарувати просити - це вже занадто
не чужие, это родственики деда, который дом построил, может они ни на наследство имели право
Замулена ріка• 08 мая 2025
Ответ дляМороженная курица
Так, треба ставити перед фактом, та й взагалі зводити нанівець ці стосунки, нічого хорошого для нашої сім´ї від них немає.
автор вы так и не написали степень родства
Мороженная курица
• 08 мая 2025
Ответ дляЗамулена ріка
Ні, не мали, вони четверта черга спадкоємців.
Деловитая• 08 мая 2025
Ответ дляЗамулена ріка
Автор писала - троюродный родственники .
Замулена ріка• 08 мая 2025
Ответ дляДеловитая
а внуки эт какая очередь?
Замулена ріка• 08 мая 2025
Ответ дляДеловитая
Чьи внуки ?
деда который дом построил, мож там тоже внуки или правнуки
Деловитая• 08 мая 2025
Ответ дляЗамулена ріка
Внуки - это вторая очередь . А двоюродные и троюродные - третья или четвертая .
Мороженная курица
• 08 мая 2025
Ответ дляЗамулена ріка
Ці родичі- це мій двоюрідний дядько , і мої троюрідні сестри/брати.
Мороженная курица
• 08 мая 2025
Ответ дляІнно4каа
вони так говорять що віддадуть,по факту ніхто нічого віддавати не буде, постійно грошей не буде...знаємо таких
Так, або вся сума одразу, або ніякого продажу.
Весёлая морковка• 08 мая 2025
Ответ дляМороженная курица
Як вам такий варіант, компроміс для всіх, всі задоволені і ніхто не в образі;
Будинок наприклад 12к$, ми беремо з них 6000$, і оформлюємо на них доки, і їм добре, бо купили дешево, і нам непогано, лохами себе відчувати не будемо. Але знову ж таки, питання оплати невирішено, навіть цієї суми.
Ви так сильно хочете бути хорошою, що готові заплатити за це 6000 доларів? Боюсь що вас чекає велике розчарування, але то ваша справа.
Мороженная курица
• 08 мая 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Я хочу допомогти, щиро, як і десятки років до цього, але себе вже так обмежувати- безглуздо. Маю на увазі просто подарувати.
Маю натхнення• 08 мая 2025
Ответ дляМороженная курица
Це для нас теж великі кошти, але і без них проживемо, бо в них перспективи мати житло немає взагалі, виходить така собі благодійність собі в мінус.
Вони що інваліди всі з родини, що немає перспективи на житло?.
У нас на заводі працювали пари і молоді і з дітками вже старші, за три роки більшість взяли тут іпотеку, хтось назбирав, вернувся купив уже в Україні .Навіть Київська область, де є робота , м´ясні заводи інше один, в хороших селах розвинутих можна купити за 5-10 тис доларів будинок
Мороженная курица
• 08 мая 2025
Ответ дляМаю натхнення
Їм важко авто купити за 3000$, а ви кажете будинок за 10000.
Маю натхнення• 08 мая 2025
Ответ дляМороженная курица
То це їх небажання значить.
Фабрика Рошен декілька міст України є вакансії, м´ясні заводи курятина, свинина, це тільки те, що я напевно знаю рівень зарплат.Це від 15 до 40 тис гривень. Звичайний вантажник 25 тис. Забій -35 тис.Для чоловіків там є бронювання , на деякі вакансії. Це навіть не закордоном.
В мене є подружки, де чоловіки невиїздні, з дітьми в Україні, а вони закордоном , заробляють на житло ,в готелях на морі, в них безкоштовне житло і харчі, за рік на будинок спокійно ще й на ремонт заробити
Весёлая морковка• 08 мая 2025
Ответ дляМороженная курица
Вирішувати проблеми дорослих дієздатних людей за свій кошт - оце вважаю безглуздо. Якби вас не було в їх житті, думаєте вони б на вулиці жили? Дуже сумніваюсь
Патика-мотика• 08 мая 2025
Ответ дляМороженная курица
Тю