Мороженная курица• 07 мая в 23:13

Ви б подарували будинок родичам?

Чи продати і забрати кошти собі?
У нас є нерухомість, вони живуть на оренді. Просять продати/подарувати, такої суми в них немає, типу будуть віддавати роками, ціна питання +-11000$.
Результат:
вже голосів: 507
346 (68.24%) Продати чужим людям.
125 (24.65%) Продати їм.
36 (7.1%) Подарувати.
Робот Вертер• 08 мая в 12:05
продати їм 5тис відразу, решту в розсрочку, не згодні - продати іншим
viter33• 08 мая в 12:27
Ответ дляРадикальная
То можна відкладати, коли треба віддавати банку, але не добрій родичці, якою легко маніпулювати.
Тоді якось не виходить накопичувати
Ви ж в банк не прийдете і не скажете, ой зуб заболів-в наступному місяці заплачу, а тут можна
Бо родичам можна поступово виплачувати (припустимо по 150 дол/міс)
А на оренді треба відкладати (нехай ті самі 150 дол) + платити за оренду (нехай так само 150 дол./міс., хоча у Львові за 6000 грн 1к. не знайдете).
Тому при поступовій виплаті - витрати відчутно менші (відпадає щомісячна оренда)
А на 30 000 грн/міс при таких розкладах - не розгуляєшся, кожна копійка на рахунку
автор Мороженная курица • 08 мая в 12:34
Дякую всім дівчата, що стали на мій бік в вирішенні цього непростого питання, Ви нам дуже допомогли, вправили мізки
Успокойся_Успокойся• 08 мая в 12:51
Ответ дляМороженная курица
И что вы решили?
автор Мороженная курица • 08 мая в 12:55
Ответ дляУспокойся_Успокойся
И что вы решили?
Коли надумаємо продавати запропонуємо їм купити за 5000$, якщо вони не готові, то продаємо за 10000, все.
вкрации• 08 мая в 12:58
Ответ дляviter33
головне, щоб потім в автора серце кров`ю не обливалось, якщо вони будуть робити вигляд, що автор забирає останні кошти,вони ж на халяву хотіли)
Дама_с_коготками• 08 мая в 13:14
Якщо ваш фінансовий стан дозволяє - подаруйте(великий плюс в карму), але не чекайте вдячності. В розстрочку не давайте, все одно посваритесь.
Успокойся_Успокойся• 08 мая в 13:17
Ответ дляМороженная курица
Считаю, правильно, автор!
Идууу--уууу блин• 08 мая в 13:38
Пусть расписку пишут что обязуются выплатить и только тогда и то не факт.
Замулена ріка• 08 мая в 13:38
Ответ дляМороженная курица
Вони не переселенці, які повернуться додому, вони місцеві, їм немає куди з´їхати коли я що, надумаю через 15 років його продати?!
через 15років он рассіпется, обслуживание дома недешовое развлечение, оформите аренду с правом выкупа, или продайте им за пол цены. если там курятник сомневаюсь что будет очередь из желающих купить. У меня так знакомые зажлобили дом в селе, по итогу он развалился, сейчас за него и тысячу не дадут
Замулена ріка• 08 мая в 13:41
Ответ дляВсе до блиску
ну так... так хоть дом для подстраховки будет, в случае чего.
дом развалится если в него не вкладывать силы и финансы
Замулена ріка• 08 мая в 13:48
Ответ дляЮпитерная
Мене б насторожило саме питання: чужі , по суті , люди просять подарувати хату. Якщо вони не мають до будинку відношення, то це маніпуляція чистої води: змусити думати вас себе винною в тому, що ви маєте де жити, а вони ні. Це не ваша провина, що вони орендують. А от подарувати просити - це вже занадто
не чужие, это родственики деда, который дом построил, может они ни на наследство имели право
Замулена ріка• 08 мая в 13:49
Ответ дляМороженная курица
Так, треба ставити перед фактом, та й взагалі зводити нанівець ці стосунки, нічого хорошого для нашої сім´ї від них немає.
автор вы так и не написали степень родства
автор Мороженная курица • 08 мая в 13:51
Ответ дляЗамулена ріка
Ні, не мали, вони четверта черга спадкоємців.
Деловитая• 08 мая в 13:52
Ответ дляЗамулена ріка
Автор писала - троюродный родственники .
Замулена ріка• 08 мая в 13:53
Ответ дляДеловитая
а внуки эт какая очередь?
Деловитая• 08 мая в 13:53
Ответ дляЗамулена ріка
а внуки эт какая очередь?
Чьи внуки ?
Замулена ріка• 08 мая в 13:54
Ответ дляДеловитая
Чьи внуки ?
деда который дом построил, мож там тоже внуки или правнуки
Деловитая• 08 мая в 13:55
Ответ дляЗамулена ріка
Внуки - это вторая очередь . А двоюродные и троюродные - третья или четвертая .
автор Мороженная курица • 08 мая в 13:57
Ответ дляЗамулена ріка
Ці родичі- це мій двоюрідний дядько , і мої троюрідні сестри/брати.
Інно4каа• 08 мая в 14:01
вони так говорять що віддадуть,по факту ніхто нічого віддавати не буде, постійно грошей не буде...знаємо таких
автор Мороженная курица • 08 мая в 14:10
Ответ дляІнно4каа
Так, або вся сума одразу, або ніякого продажу.
Весёлая морковка• 08 мая в 14:23
Ответ дляМороженная курица
Як вам такий варіант, компроміс для всіх, всі задоволені і ніхто не в образі;
Будинок наприклад 12к$, ми беремо з них 6000$, і оформлюємо на них доки, і їм добре, бо купили дешево, і нам непогано, лохами себе відчувати не будемо. Але знову ж таки, питання оплати невирішено, навіть цієї суми.
Ви так сильно хочете бути хорошою, що готові заплатити за це 6000 доларів? Боюсь що вас чекає велике розчарування, але то ваша справа.
Інно4каа• 08 мая в 14:27
Ответ дляМороженная курица
а то з цими родичами тільки зайди
автор Мороженная курица • 08 мая в 14:40
Ответ дляВесёлая морковка
Я хочу допомогти, щиро, як і десятки років до цього, але себе вже так обмежувати- безглуздо. Маю на увазі просто подарувати.
Маю натхнення• 08 мая в 14:50
Ответ дляМороженная курица
Це для нас теж великі кошти, але і без них проживемо, бо в них перспективи мати житло немає взагалі, виходить така собі благодійність собі в мінус.
Вони що інваліди всі з родини, що немає перспективи на житло?.
У нас на заводі працювали пари і молоді і з дітками вже старші, за три роки більшість взяли тут іпотеку, хтось назбирав, вернувся купив уже в Україні .Навіть Київська область, де є робота , м´ясні заводи інше один, в хороших селах розвинутих можна купити за 5-10 тис доларів будинок
автор Мороженная курица • 08 мая в 14:58
Ответ дляМаю натхнення
Їм важко авто купити за 3000$, а ви кажете будинок за 10000.
Маю натхнення• 08 мая в 15:03
Ответ дляМороженная курица
То це їх небажання значить.

Фабрика Рошен декілька міст України є вакансії, м´ясні заводи курятина, свинина, це тільки те, що я напевно знаю рівень зарплат.Це від 15 до 40 тис гривень. Звичайний вантажник 25 тис. Забій -35 тис.Для чоловіків там є бронювання , на деякі вакансії. Це навіть не закордоном.

В мене є подружки, де чоловіки невиїздні, з дітьми в Україні, а вони закордоном , заробляють на житло ,в готелях на морі, в них безкоштовне житло і харчі, за рік на будинок спокійно ще й на ремонт заробити
Весёлая морковка• 08 мая в 15:50
Ответ дляМороженная курица
Вирішувати проблеми дорослих дієздатних людей за свій кошт - оце вважаю безглуздо. Якби вас не було в їх житті, думаєте вони б на вулиці жили? Дуже сумніваюсь
Патика-мотика• 08 мая в 15:56
Ответ дляМороженная курица
Тю