Marc Antonio• 08 мая в 21:22

Как должна реагировать мать если ее ребенок (сын или дочь)

Начинают половую жизнь не достигнув совершеннолетия? Ваше отношения к этому вопросу
Хомо_сапиенс• 08 мая в 22:08
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Аборты в Украине не запрещены)
Моя дочка теж говорила, що можна зробити аборт. А я сказала - то що, будеш щомісяця аборти робити? Чи ти думаєш, що аборт зробити для організму - це, як ніс висмаркати? Чоловіки, як пси - зробив своє і забувся - а дівчина здоров´я гробить.
Сину сказала - не будеш оберігатися - дівчина завагітніє і змушений будеш женитися. Діти, ніби в інтернеті сидять, ніби все знають, але, поки батьки не розкажуть, діла не буде.
Надежда наш компас• 08 мая в 22:23
Сыну 17. Сам покупает презервативы.
О том, что аборт- не метод контрацепции знает. Про ЗППП-тоже.
Брюнетка в Мармеладе• 08 мая в 22:28
Ответ дляХомо_сапиенс
Зачем делать аборты каждый месяц. Есть контрацепция. Но подростки часто о ней не задумываются.
Бензопирен• 09 мая в 00:09
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Аборты в Украине не запрещены)
Якщо для вас аборт дорівнює випити ліки, то до вас питання щодо адекватності оцінки реальності
Я не Тролль• 09 мая в 02:34
Їх не дуже цікавить відношення нас до цього… звісно, що наше відношення в більшості негативне, ми хочемо, щоб діти були зручними і домашніми, але вони, попри все, будуть робити що хочуть. І вони обовʼязково знайдуть для цього і місце і час… Тому наша справа - проводити бесіди про контрацепцію, цікавитись їхнім життям, приймати їх хлопця/дівчину без упередженого ставлення, без страшилок і погроз, щоб дитина розуміла, що за будь-яким питанням чи не дай Бог проблемою можна звернутись одразу! до батьків