Нашла в интернете, какое ж у нее жуткое лицо, круглое, как у страшного клоуна..в детстве таким жутким не казалось
ХикориДикори• 09 мая в 16:15
У меня был немецкий говорящий пупс на батарейках с мини- пластинками. Крошечные копии настоящего винила, только красного цвета. Их было 2 или 3 в комплекте, менялись на спине, а включались нажатием кнопки на животе .
дамаБезСобачки• 09 мая в 16:16
У Синди ноги и руки гнулись. Моя первая была Синди ,купил муж моей старшей сестры. У родителей не было денег.
Так я прямо влюбилась в нашего зятя ,за то что купил мне куклу. Говорила , выросту , выйду замуж за Костю))
Соображалочка• 09 мая в 16:20
Ответ дляPrervana
А вообще... Хорошо что у вас в детстве вот такой пропитой шалавы в неглиже не было😆
Угараю!!!! 🤣🤣🤣🤣
Свідок Перемоги• 09 мая в 16:26
У меня была Барби и еще какие-то . А мечтала я о Дженнифер, с косичками
ЛолитаНеРазлита• 09 мая в 16:45
В мене була справжня Барбі в моїх 12-13 років . Вона була вже трохи б/в - але я була щаслива безмежно . Одяг сама шила , вʼязала . Меблі робила . Потім як в мене зʼявились гроші я собі купила нову , закрила гештальт .
Мания-Величия• 09 мая в 18:02
Ответ дляАлина-1240
Вот еще крипота, женщина реставрирует куклы..от этой вообще уссатся можно увидев
Ещё и с открытым ртом
ПробілНеПрацює• 09 мая в 18:24
Я 85г, в первом классе купили барбиподобную, очень ее любила, она была у меня одна (( очень хотелось красивую Барби, а моя помню даже без коробки продавалась, ваша Синди ещё очень даже норм
18 мнеУЖЕ• 09 мая в 21:09
У меня была такая простая не фирменная, в одежде аэробика, очень классная.
Барби самую дешёвую мне мама купила в 13лет, я была очень довольная.
Были беременные куклы, из ларьков как Синди
Фенте Фря• 09 мая в 21:33
Ответ дляPrervana
Той момент, коли навіть Джесіка і темношкіра Барбі з дуже заплутаним волоссям здаються справжніми красунями😅Це просто узький жах.
Кринжова баба• 09 мая в 21:48
Ответ длядамаБезСобачки
У мене теж була така красуня
Якісна лялька
Мама купила в дит світі на Дарниці
І був чудовий німецький пупс
Отак кілька ляльок було в вистачало
Якісна лялька
Мама купила в дит світі на Дарниці
І був чудовий німецький пупс
Отак кілька ляльок було в вистачало
Одні думки• 09 мая в 21:58
Я не розумію вас. У мене інша думка
У мене була саме така лялька
Обожнювала її. В неї згинаються руки і ноги, сумочка відкривається, фата мені дуже подобалася. Це був приблизно 1992р.
На той час то була гарна лялька 👍
У мене була саме така лялька
На той час то була гарна лялька 👍
busenochek• 09 мая в 23:08
Ответ дляМетелик
Какие еще синди-барби?)) У меня такие были, самые любимые. Зоя, Ляля и Полина.
Ой, на 1 фото моя Анюта!
busenochek• 09 мая в 23:09
Ответ дляМетелик
А на 2 Марина!
У мене була Санді/Сенді та чоловік і донька Венді зі спортивного набору (саму Венді я не любила, бо тіло легке й ламке, волосся нема, а Санді була важкенька, в неї ніжки гнулися на кліки, і через те я входила до дворової еліти, бо ми визначали так: легке тіло з пластику – підробка, важкеньке з гнучкими ногами та руками – оригінал). Мені Санді подобалася більше за Барбі, бо вона не вишкіряла зуби весь час. І купа наборів рожевих меблів Gloria, хоч і найдешевших, без жодних аксесуарів. Я в універ вступила у 16, то з першої стипендії купила собі кілька наборів, на які в дитинстві могла тільки облизуватися, бо не було грошей. Зараз мені вдвічі більше, продовжую збирати і ляльок і меблі (не завжди потрібен весь набір, тому рештки розкошів розпродаю). Фото не мої, у Санді зламався шийний шарнір (часта проблема в них), а спортивну родину віддала. Шукати саме цю ляльку не буду, але червону сукню хочу повторити.
черная мамба• 09 мая в 23:42
У меня не было Барби. Были советские маленькие пупсики. И большая кукла со свадебной машины родителей.
Бокс-орун• 20 мая в 13:30
Ответ дляMelaryon
А яких ляльок ви збираєте?
Сама в дитинстві безмежно хотіла Барбі, але не було грошей. То гралась Сінді і ще якоюсь дамою з ірокезом. Гештальт не закритий до сих пір. Але зараз Барбі мені вже не дуже гарні, подобаються ляльки Інтегріті. Є 4, але ще б накупляла, але вони дорогі, то тримаю себе в руках