Lili-fa8f• 09 мая в 10:01

Випускна сукня

Вітаю.Потрібно замовити бюджетну випускну сукню,але боюсь що якість буде зовсім погана.Поїхати в інше місто просто не має змоги.Підскажіть може хто замовляв на якомусь сайті і порекомендує.
klaraneill• 09 мая в 10:03
Удалено администрацией...
Малютка-0984• 09 мая в 10:05
почему поехать в город нет возможности?
lekon-lekon• 09 мая в 10:06
Випускниця якого віку? Я своїй 4 кл замовила Некст, якість гарна
https://www.next.ua/uk/style/su380597/e58300#e5830...
Анастасия К.• 09 мая в 10:06
Выбирайте там, где можно все померить и сделать возврат, в случае чего.
Гимли• 09 мая в 10:13
Посмотрите на касте. И заказывайте наложкой, чтобы примерить на почте .
автор Lili-fa8f • 09 мая в 10:14
Ответ дляМалютка-0984
почему поехать в город нет возможности?
Тому,що так складаються обставини,що такою змоги просто нема,а в нашому місті нема.Нам тільки тиждень назад адміністрація дозволила випускний, так ми б уже раніше купили,а так маємо,що маємо...
автор Lili-fa8f • 09 мая в 10:15
Ответ дляlekon-lekon
11 клас,я сину також замовляю в нексті,якість там дійсно класна,але на 11 клас там нема
Be.queen.Shop• 09 мая в 10:15
Ответ дляLili-fa8f
Який у вас бюджет?
Анастасия К.• 09 мая в 10:16
Ответ дляLili-fa8f
Может синсей? Вещи онлайн гораздо лучше бывают, чем в магазинах
автор Lili-fa8f • 09 мая в 10:16
Ответ дляBe.queen.Shop
Який у вас бюджет?
Be.queen.Shop• 09 мая в 10:19
Удалено администрацией...
Passiflora_• 09 мая в 10:22
Автор, теж шукаю сукню доньці. В інсті пару раз замовляли, але навіть самі маленькі розміри виявились великі. Чекаю завозу, підемо на ринок, бо по магазинам за 8-10 тис купляти на 1 раз не бачу сенсу.
ВІТАМIНИ• 09 мая в 10:22
Ответ дляLili-fa8f
Там много платьев, можно выбрать
автор Lili-fa8f • 09 мая в 10:25
Ответ дляPassiflora_
А яка якість тих,що ви замовляли?
Passiflora_• 09 мая в 10:29
Ответ дляВІТАМIНИ
Там много платьев, можно выбрать
Заради цікавості глянула... Там пляжні плаття, з подружкою погуляти. Для молодших так, купа всього цікавого. Але що там на випускний в 11 класі вдягти можна?
Mary8478580• 09 мая в 10:31
Удалено администрацией...
Мадам Клико• 09 мая в 10:39
Ответ дляАнастасия К.
На випускний там нічого немає і не було ніколи. Ходжу в цей магазин два рази на тиждень.
toptizhka80• 09 мая в 10:41
ой, я купила на Инсте платье доери. Сумма и небольшая - 850 грн. Возврат и обмен обговорили - возможно. В итоге получили платье на 3 (!!!) размера меньше от заявленного, качество какашка. В возврате мне отказали (обмен размера, глядя на качество платья, вообще не интересовал). Сказали, что надо было отказываться на почте. Хотя на этапе заказа об этом ни слова не сказали.
Вот таая грустная история. Для успокоения себя я написала им надости под постами и подала жалобу. Но денег мне это не вернет и платье все равно надо где-то покупать. Теперь толко в нормальных интернет-магазинах или вживую.
автор Lili-fa8f • 09 мая в 10:43
Ответ дляtoptizhka80
Да якби ж знати де ці нормальні інтернет магазини...
toptizhka80• 09 мая в 10:43
Поэтому собираемся ехать по магазинам в область. В нашем небольшом городе тоже проблема с выбором такой одежды.
hrystia• 09 мая в 10:48
Ответ дляLili-fa8f
А що замовили на Нексті? Маю теж випускника.
lekon-lekon• 09 мая в 11:01
Ответ дляPassiflora_
Так є розділ святкове вбрання у жінок, я там не дивлюсь, бо купую дитяче. А ще там дуже гарні базові футболки, майки для себе, це беру собі.
Анастасия К.• 09 мая в 11:02
Ответ дляМадам Клико
Смотря, что вы хотите, конечно
ВІТАМIНИ• 09 мая в 11:03
Ответ дляPassiflora_
Там есть раздел с нарядными платьями, правда и цены выше чем бюджет автора
lenalenok30• 09 мая в 11:09
Удалено администрацией...
Passiflora_• 09 мая в 11:37
Ответ дляLili-fa8f
А яка якість тих,що ви замовляли?
Якість скло, але виглядало зовні непогано. На 1 раз вдягди і зі спокійною душею викинути.
Але всі пляття приходили або на цицьки 5 розміру, або на жопу в обхваті 200. І це все в р розмірі С та ХС. Втрачала кожного разу по 200 грн передплати, тож плюнула і вирішила шукати щось на місці.
автор Lili-fa8f • 09 мая в 18:07
Ответ дляhrystia
В нексті я на малого йому 10 років замовляю майже все,там дійсно класна якість.