Чупокабра• 09 мая в 17:28

Каміння у нирці.

Пішла на узд, на щорічне планове обстеження,, знайшли в правій нирці два каміння.... Що робити? Щось порадьте? Може є якісь народні методи?
Гжегож Бженчишчикевич• 09 мая в 17:29
Автор ви не чудіть, залежить від розміщення та розміру. Ідіть до лікаря
Кукусики• 09 мая в 17:30
какой размер? идите к врачу.
Могут выписать таблетки для растворения камней
автор Чупокабра • 09 мая в 17:31
Ответ дляКукусики
какой размер? идите к врачу.
0.7см
Кукусики• 09 мая в 17:35
Ответ дляЧупокабра
0.7см
У папы был 0.5 - растворился.
Почемучка• 09 мая в 17:36
Ответ дляЧупокабра
0.7см
Ну це прямо не маленький.
Ідіть до уролога. Він вам на три місяці таблетки та дієту.
Якщо не розчиниться дробити.
ПотеряласЯ Я...• 09 мая в 17:40
Сам выйдет
Розумна Губка• 09 мая в 17:43
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Сам выйдет
автор кони двинет от боли, какой должен быть канал чтоб 0,7 вышел ?
ПотеряласЯ Я...• 09 мая в 17:44
Ответ дляРозумна Губка
Ну может записаться и ей его раздробят, то проблем не будет
Кіна не буде• 09 мая в 20:50
Не розчиниться, в мене кілька разів виходив до сечоводу з нирки, потім вертався, восени важко попрацювала - в 6 ранку стався приступ - в лікарні ставили крапельниці, щоб вийшов - не вийшов, через два дні інший камінь пішов, кололи сильне обезболююче. Не вийшли - зачепилися за сечовод. Робили операцію - через уретру витягували петлею, дробили лазером, потім ставили стенда на 10 днів, потім виймали.
Дробити мені відмовлялися лікарі, бо сказали, що може стати гематома і з осколків нові камені вирости.
Але я з того часу, що виявили камені, ще років 10 з ними жила. Пила марену красильну, вона камені не розчинила, а порушила шлунок, що стала язва. Знаю, що п´ють цистон, блемарен, але побічних дій не знаю