ничевока• 09 мая в 18:53
Чи робити прививку від столбняка після цвяха, якщо є стара?
Дитина проколола ногу цвяхами.є бустрікс поліо, робили 4 роки і 3 місяці назад. Один педіатр каже робити, інший каже не треба. Можливо хтось зіштовхувався з таким чи тут є лікар?
Скляна миша• 09 мая в 18:56
Не лікар.вакцину дорослим раз в 10 років потрібно. Навряд чи дітям частіше
ничевока
• 09 мая в 18:57
Ответ дляСкляна миша
Педіатр каже 5. Я заплуталась
Лиса Патрикевна• 09 мая в 18:57
Ответ дляничевока
Педіатр каже 5. Я заплуталась
А травматолог що говорить?
Скляна миша• 09 мая в 18:58
Ответ дляничевока
Педіатр каже 5. Я заплуталась
Якщо дітям раз у 5 років то всерівно не потрібно нову робити , адже ще 5 не минуло
ничевока
• 09 мая в 18:59
Ответ дляЛиса Патрикевна
А травматолог що говорить?
Каже, що робив би. Бобсь чи не буде це зайва доза
ничевока
• 09 мая в 19:05
Ответ дляOkSemeniuk
Знайдіть на Фб групу про вакцинацію і спитайте там фахівців.
Дякую
Люблю Украину• 09 мая в 19:11
В травмпункте скажут, посмотрят на ваши прививки, мне делали и вакцину и сыворотку , сапкой с землёй распорола ногу
Смурфик• 09 мая в 19:19
А взагалі якщо Ви не заклеювати рану пластирем чи чимось що перекриває доступ повітря і вчасно обробили її бодай господарським милом, ризик інфікування мізерний.
ничевока
• 09 мая в 19:19
Ответ дляЛюблю Украину
Там лише обробили і сказали йти до педіатра
ничевока
• 09 мая в 19:20
Ответ дляСмурфик
Заклеювала через пару годин на хв 30(
Люблю Украину• 09 мая в 20:20
Ответ дляничевока
Значит не надо ничего
ничевока
• 09 мая в 21:13
Ответ дляЗаздрість то погано
Автор, сколько ребенку полных лет?
ничевока
• 09 мая в 22:12
Ответ дляandronata
Не робити.
Щеплення дорослим раз в 10р, але при травмі, якщо пройшло більше 5 років, то роблять. В деяких випадках ще імуноглобулін вводять.
Просто пройшло від бустрікса 4 роки і 3 місяці, майже 5. В мене вже мозок кипить
ничевока
• 09 мая в 22:43
Ответ дляandronata
Це для дорослих 5 років. Для дітей такої умови немає і екстрена вакцинація у вашому випадку не проводиться
Я вже нічого не розумію. А якмй термін для дітей?
ничевока
• 10 мая в 00:04
Ответ дляandronata
Якщо не можете самі розібратися, слухайте лікаря. Він керується наказом МОЗ. Екстрена вакцинація вашій дитині не показана згідно нього
Просто 2 педіатра і 2 думки. І 2 лікаря не погані. Вакцинація була зміщена трохи, починаючи з 9 місяців. Але остання 4 доза а 6 років.
Заздрість то погано• 10 мая в 01:59
Ответ дляничевока
Не надо делать если ребенку делали плановую вакцинацию в 6 лет. Следующую делают в 16 лет. И потом 1 раз каждые 10 лет.
Смурфик• 10 мая в 18:43
Ответ дляЛизочек
Рана колотая, от пластыря ничего не зависит
Пластырь перекроет доступ кислорода