Роздратована шкіра• 10 мая в 13:39
Важкі стосунки з дорослою донькою
Маю доньку 22 роки , мешкає окремо , оплачуємо квартиру . По телефону добрі відносини, якщо приїжджає в гості починається ад. Маніпулює , має купу претензій , дуже агресивна , висловлює що ми самі погані батьки . Були на консультації у психіатра , є сильна депресія . Ліки не приймає .
Алина-1240• 10 мая в 13:48
Ответ дляТехноложка
Вам тоже оплачивали жилье в 20 лет? При том, что вы работали? Не нравятся родители - дрысь жить отдельно и сама-сама.
Ага, аж 2 раза)))))
Глаза_в_3_карата• 10 мая в 13:49
Ответ дляРоздратована шкіра
Я не можу все терпіти , та мають бути кордони . Якщо вона покриває матюками та піднімає руку то це ...
Не фантазируйте уже, вы мазохист?
Латвийские_Номера• 10 мая в 13:49
Автор, ви тріль, я ще такого не чула, ні один ідіот не буде кусати руку, яка його годує, інакше ця лавочка може прикритися.
Стильна штучка• 10 мая в 13:49
Ответ дляРоздратована шкіра
Що мені робити , психолог , психіатр. Я вже зверталась до психолога , відповідь пройти сепарацію та не плясати під її дудку . 21 рік все вільна .
И какие ответы Вы здесь еще хотите услышать ?
Форточка• 10 мая в 13:49
Ответ дляКашка-маняшка
Задача батьків дарувати безумовну любов, і примати дитину як є. То ж, терпіть. Скажіть що ви вважаєте інакше, і терпіть.
Бо якщо будете сваритися - втратите доньку
Страшне життя бути батьками, терпіти і мордуватися
Кашка-маняшка• 10 мая в 13:50
Ответ дляАлина-1240
Та не станет она никаким наркоманом
Чому ні?
Шлях дуже короткий до цього.
Перше - людина починає себе відчувати нікому не потрібному в цьому світі. Друге - зʼявляються такі самі люди навкруги. Третє - починаються наркотики
Ви вивчали тему наркоманів? Там 99% - це проблеми з батькам. І коли наркоман іде на реабілітацію, то до психолога запрошують і батьків. Бо і батькам треба проходити реабілітацію , так як вони частково винні
Шлях дуже короткий до цього.
Невидимка Майя• 10 мая в 13:50
Ответ дляКашка-маняшка
Тьоті 22. Про яку дитину ви пишете?
Форточка• 10 мая в 13:50
Ответ дляКашка-маняшка
А я задача дітей?
Роздратована шкіра
• 10 мая в 13:50
Ответ дляДуб береза
Выгоните в следующий раз.Хуевые?На вольные хлеба!
Вже пробувала , кажу раз погані знаешь де двері. У відповідь почула стільки гімна що не знаю як можна спілкуватися далі . А я продовжую , я ж повинна все терпіти. Я ж мама.
Стильна штучка• 10 мая в 13:51
Ответ дляКашка-маняшка
Чому ні?
Шлях дуже короткий до цього.
На этом сайте Вы много знаете людей , у которых так или иначе нет претензий к родителям ?
И что , все наркоманы ?
Алина-1240• 10 мая в 13:51
Ответ дляКашка-маняшка
Чому ні?
Шлях дуже короткий до цього.
Потому, что у многих треш родители, но наркоманами никто не стал с окружения, даже более скажу, не пробовали даже
Роздратована шкіра
• 10 мая в 13:51
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ні не тріль , звичайна мама .
Кашка-маняшка• 10 мая в 13:51
Ответ дляФорточка
Так, бо батьківство це свідомий вибір. Це робота, яку треба виконувати до кінця життя. Бо діти це на все життя
А ви не знали?
Стильна штучка• 10 мая в 13:51
Ответ дляРоздратована шкіра
Ну так терпите
От форума что надо ???
Ламборджини• 10 мая в 13:52
Ответ дляГендиреХтор
Як послухати батьків, то вони такі білі-пухнасті, а діти невдячні свині на рівному місці скандали влаштовують. А насправді виявляється, що батьки ще ті маніпулятори, тихенько жеруть дитину і вона таким чином протестує.
Треба жити окремо, гості на вихідні раз на декілька місяців і все буде добре.
Вы забыли дописать , что жить отдельно за свои деньги
Роздратована шкіра
• 10 мая в 13:52
Я думаю що я не одна , і багато сімей мають проблеми в родині .
Невидимка Майя• 10 мая в 13:52
Ответ дляРоздратована шкіра
З квартири виселити, замки змінити, всюди в блок.
Стильна штучка• 10 мая в 13:52
Ответ дляКашка-маняшка
А ви не знали?
Вы из тех мам , которые сорокалетнего сыночку водят по поликлиникам ?
Кашка-маняшка• 10 мая в 13:53
Ответ дляАлина-1240
Ви просто не в курсі масштабів проблеми
Латвийские_Номера• 10 мая в 13:53
Ответ дляРоздратована шкіра
Ні не тріль , звичайна мама .
А навіщо ви платите за квартиру, якщо вона добре заробляє, навіщо їздите туди, де вас криють матом, як би я свого батька покрила матом, то це була б остання наша зустріч?!
Дуб береза• 10 мая в 13:53
Ответ дляРоздратована шкіра
Нет,не должны!Деточка выросла и теперь это взрослый человек со своими закидонами.Вы со всеми подряд общаетесь,даже если человек Вас бесит конкретно?Я нет и не буду.Для того чтоб понять истинную цену вещам и отношениям,пусть сравнит как совсем самой все тянуть
Голубец• 10 мая в 13:54
Ответ дляРоздратована шкіра
Перестаньте оплачувати квартиру їй. Вона доросла людина, нехай сама справляється
Роздратована шкіра
• 10 мая в 13:54
Ответ дляЛатвийские_Номера
Я їй розповідаю , якщо я б подумала матюками про батьків , це не можливо.
ГендиреХтор• 10 мая в 13:55
Ответ дляЛамборджини
Звичайно. Мене ще й за мої гроші намагалися пиляти, поки не дала відсіч.
Роздратована шкіра
• 10 мая в 13:55
Ответ дляГолубец
Психолог рекомендує мінімізувати спілкування , дзвонити 1 паз на тиждень наприклад.
Дуб береза• 10 мая в 13:56
Ответ дляРоздратована шкіра
Чудесный совет,а лучше 2 раза в месяц
Роздратована шкіра
• 10 мая в 13:57
Ответ дляДуб береза
Чудесный совет,а лучше 2 раза в месяц
Я не знаю як це . Вона мені написує 100 разів на день .