Роздратована шкіра• 10 мая 2025
Важкі стосунки з дорослою донькою
Маю доньку 22 роки , мешкає окремо , оплачуємо квартиру . По телефону добрі відносини, якщо приїжджає в гості починається ад. Маніпулює , має купу претензій , дуже агресивна , висловлює що ми самі погані батьки . Були на консультації у психіатра , є сильна депресія . Ліки не приймає .
Джонсонюк• 10 мая 2025
Нагадує розказні моєї мами, коли вона думала, що в мої 20 років мені оплачувала житло, кормила мене, обувала і одягала, хотіла на 20 років мені подарунок зробити: золоті сережки і кільце, а я влаштувала істерику і билась в конвульсіях на підлозі в магазині. Насправді: живу з 16 років окремо, перший рік допомагали платити за кімнату, з 17 років працюю, отримую підвищену стипендію, бо вчусь на бюджеті, переїхала в гуртожиток, сама собі оплачувала харчування, житло і купляла одяг, приїздила додому раз на 2-3 місяці, вона з собою любила нагрузки консервацію, яку я не їм і від якої не можна було відмовитись, бо вона ж старалась. А на 20 років я попросила мр3- плеєр, який коштував рази в 4 дешевше, ніж сережки, а вона почала давити і маніпулювати, що їй на роботі дали «благодарність (хабаря) і вона хоче витратити це так, як вона хоче. А мені ті прикраси були ні до чого, я що тоді не носила, що зараз. Ну коротше, вона довела до сліз, псіханула, в істериці вибігла з магазину, а я потім не могла жити з тим відчуттям провини, бо маму ж образила. Отже, версію доньки в студію.
Стильна штучка• 10 мая 2025
Ответ дляДжонсонюк
👏👏👏👏👏
Мамин тріль• 10 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Я не проти до змін . Її версія що їй дуже погано з нами .
А жити у квартирі, яку оплачують батьки, їй на дуже погано?
Стильна штучка• 10 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Комусь із нас треба сепаруватися , це точно .
А мои вопросы Вы специально игнорируете ?
Роздратована шкіра
• 10 мая 2025
Ответ дляДжонсонюк
У нас не так , ми кожного місяця переводимо фіксовану сумму ( порада психолога ) і вона сягає 20000 тис грн. Як вона її витрачає не маю поняття . Донька требує з мене консервацію , а я її не роблю .
Роздратована шкіра
• 10 мая 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
Вы ее в гости зовете или она по своему желанию приезжает?
Зараз відпустка , я сказала приїзди , не бачилися 8 місяців , вона швиденько приїхала . І почалося
Роздратована шкіра
• 10 мая 2025
Ответ дляСтильна штучка
Повторіть будь ласка ваше питання
Дуб береза• 10 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Я не знаю як це . Вона мені написує 100 разів на день .
Вам некогда,Вы заняты
Кашка-маняшка• 10 мая 2025
Автор тріль
З кожним повідомленням відкриваються все нові і нові подробиці
То руку підіймає
То 20 тисяч передають
То донька не хоче спілкуватися але пише по 100 раз на день
То руку підіймає
То 20 тисяч передають
Сколько_мне_лет?• 10 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Странно, зачем вы ее зовете если она вас пытется бить и обижает. Не зовите больше.
Роздратована шкіра
• 10 мая 2025
Ответ дляДуб береза
Вам некогда,Вы заняты
Так почала скидувати , або пишу занята . Тут всі пишуть я повинна , та я погана . Психолог каже подумай про себе .
Я вже готова змінити , бо в неї дуже різкі методи , як на мене .
Стильна штучка• 10 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Повторіть будь ласка ваше питання
Что такого Вы сделали , что Ваша дочь Вас побила или ударила ?
Что Вы хотите от форума ?
Роздратована шкіра
• 10 мая 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Автор тріль
То руку підіймає
То 20 тисяч передають
То руку підіймає
То 20 тисяч передають
Так і є .
Дуб береза• 10 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Вы или тролль,или бесхребетная,уж простите.Через ’немогу’
Роздратована шкіра
• 10 мая 2025
Ответ дляСтильна штучка
Что Вы хотите от форума ?
Я написала , може в кого є такі проблеми в родині з дітьми . Так не я погана , а в інших таке було в дитинстві.
Роздратована шкіра
• 10 мая 2025
Ответ дляДуб береза
Не не троль
Стильна штучка• 10 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
ЧТО ВЫ СДЕЛАЛИ ТАКОГО , ЧТО ДОЧЬ ВАС УДАРИЛА/ПОБИЛА?
Так вопрос Виден ?
Но судя по всему уже видно , чем Вы бесите дочь
Так вопрос Виден ?
Дуб береза• 10 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Не не троль
Чувство собственного достоинства у Вас отсутствует?Я плохо представляю ситуацию,когда на меня кулаками машут и хуесосят,а я лезу жопу целовать.
Ну как так?
Роздратована шкіра
• 10 мая 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Автор тріль
То руку підіймає
То 20 тисяч передають
То руку підіймає
То 20 тисяч передають
Так ми кожного місяця перекидаємо гроші.
Роздратована шкіра
• 10 мая 2025
Ответ дляДуб береза
Ну как так?
Мабуть відсутне .
Файна цьоця• 10 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Я не можу все терпіти , та мають бути кордони . Якщо вона покриває матюками та піднімає руку то це ...
Це наркота
Роздратована шкіра
• 10 мая 2025
Ответ дляСтильна штучка
Так вопрос Виден ?
Я не пішла з нею гуляти тої секунди як вона захотіла , я нікуди не діла свого молодшого сина , я закрила їй рот як вона почала на мене кричати , я не змінилася як вона вважає
Кашка-маняшка• 10 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Так ви два плюс два не можете скласти з власною дитиною
Якщо вона приїхала у відпуску, коли ви запропонували, і пише по 100 раз на день, це означає що вона хоче спілкуватися, хоче уваги и любови від мами
А сварки є сигналом того, що вона постійно отримує від вас щось не те.
Роздратована шкіра
• 10 мая 2025
Ответ дляФайна цьоця
Це наркота
Не це істерія та психоз . Та гульня в малу дитину
Файна цьоця• 10 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Солі або амфетамін
Роздратована шкіра
• 10 мая 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Вона хоче всю мою увагу , в 22 роки так не посилають сигнали , вам не здається
Стильна штучка• 10 мая 2025
Ответ дляДуб береза
Ну как так?
У нее еще отсутствует зрение и слух .
Третью страницу я пытаюсь получить ответы на казалось бы элементарные вопросы
Есть такие люди , которых надо стукнуть веслом по башке , чтоб они наконец пришли в чувство и услышали собеседника . Автор видимо из их числа . Чем дочку свою доводит до бешенства .
Кашка-маняшка• 10 мая 2025
Ответ дляФайна цьоця
Солі або амфетамін
Та ви шо, я на те саме натякаю.
А тут доказують що немає такої проблеми як наркоманія. І наркомани це тільки лише маргінальні особистості