Хропочка з гривкою• 10 мая в 18:11
Депрессия, кто смог побороть самостоятельно?
Как у вас это получилось? С чатом джипити общаемся, но всего неделю, но легче не становится(
СпайдерВумен• 10 мая в 18:43
Ответ дляКупи слона
К гипсу есть привыкание?
І відремонтовану ногу також треба розробляти,як і виходити з антидепресантів
Купи слона• 10 мая в 18:44
Ответ дляСпайдерВумен
Так есть или нет?
Сколько побочек?
руки_Крюги• 10 мая в 18:44
Ответ дляКупи слона
К гипсу есть привыкание?
К адам нет привыкания. Это не бензодиазепиновые транквилизаторы. Есть синдром отмены, но думаю тем, кому снимают гипс, тоже поначалу страшно.
СпайдерВумен• 10 мая в 18:45
Ответ дляВсе будет, но потом
Автор, при всем уважении, ни в коем случае не обесцениваю ваши страдания, но депрессия это лежка в кровати беспросветная, никуда не хочется, кроме как пописять 😭
Депрессия бывает разной степени тяжести. И да, слягут далеко не все, кто-то выйдет в окно раньше, а другой до глубокой старости проживет в состоянии кабачка, ходящего заданными маршрутами
ярослав-a99f• 10 мая в 18:46
Ответ дляХропочка з гривкою
Что нужно изменить? Таблетки прописывали, боюсь принимать, ищу другие выходы
Да , таблетки не пейте , это плохо!
СпайдерВумен• 10 мая в 18:46
Ответ дляКупи слона
Так есть или нет?
Сколько побочек?
И побочки у гипса тоже есть, одна из н х- мышечная атрофия,
руки_Крюги• 10 мая в 18:46
Ответ дляКупи слона
Так есть или нет?
Сколько побочек?
Побочки от депрессии вас не смущают? Отсутствие аппетита, вес 35 килограмм, психосоматические заболевания типа псориаза или недержание мочевого, суицидальные попытки? Это очень странно. Вы точно в курсе, что такое депрессия?
Все будет, но потом• 10 мая в 18:47
Ответ дляСпайдерВумен
ой, и не говорите, это самая страшная болезнь 😭
Хропочка з гривкою
• 10 мая в 18:51
Ответ дляВсе будет, но потом
Значит ошиблись, значит не она, а что тогда? Уныние может какое, как с него выйти?
Да_Я_ТакаЯ_• 10 мая в 18:53
Депрессия не лечится увы сайтом гпт и даже не лечится только психологом. Самой не факт что получится (1% из 100, может стать лишь хуже), это заболевание в мозге, это состояние не просто ’нет сил’ и ’плохое настроение’, Вы пытаетесь повысить настрой, привести себя в лад и тем самым лечите не источник, а симптомы. Пойдите к специалистам, обнимаю🫂
Файно Замало• 10 мая в 18:53
Ніяк.
Борюся. Ліки. Сама собі назначила
Алкоголь. Праця.
Коли хреново зовсім, пишу тут
Борюся. Ліки. Сама собі назначила
Алкоголь. Праця.
Коли хреново зовсім, пишу тут
Файно Замало• 10 мая в 18:57
Єдине, що мені допомагає.
Це сповідь і причастя.
Але маю тежпроблкму з тим.
Бо прихожанка УПЦ.
Мого духовного отця звинуватили у підтримці рашки
Це сповідь і причастя.
Але маю тежпроблкму з тим.
Бо прихожанка УПЦ.
Все будет, но потом• 10 мая в 18:57
Ответ дляФайно Замало
Ніяк.
Борюся. Ліки. Сама собі назначила
Алкоголь. Праця.
Коли хреново зовсім, пишу тут
Борюся. Ліки. Сама собі назначила
Алкоголь. Праця.
Коли хреново зовсім, пишу тут
АД і алкоголь?
Хропочка з гривкою
• 10 мая в 19:01
Ответ дляФайно Замало
Єдине, що мені допомагає.
Це сповідь і причастя.
Але маю тежпроблкму з тим.
Бо прихожанка УПЦ.
Це сповідь і причастя.
Але маю тежпроблкму з тим.
Бо прихожанка УПЦ.
А как исповедь может помочь? Можно и в молитве исповедаться, но чем это поможет?
Файно Замало• 10 мая в 19:03
Ответ дляХропочка з гривкою
Не можу пояснити.
Я не релігійний фанатик.
Колишо
Я не релігійний фанатик.
Колишо
Хропочка з гривкою
• 10 мая в 19:09
Ответ дляФайно Замало
Не можу пояснити.
Я не релігійний фанатик.
Колишо
Я не релігійний фанатик.
Колишо
Вы написали это вам помогает, поэтому я и спросила чем именно, мне интересно, может стоит попробовать…
Файно Замало• 10 мая в 19:12
Ответ дляХропочка з гривкою
Аби я розуміла то.
Але- діє.
Зараз ліки і алкоголь, ьо нема можливості цих Таїнст.
Я не можу піти до іншого священника.
Поки що.
Боюся
Але- діє.
Я не можу піти до іншого священника.
Поки що.
Боюся
Хропочка з гривкою
• 10 мая в 19:51
Ответ дляФайно Замало
Аби я розуміла то.
Але- діє.
Я не можу піти до іншого священника.
Поки що.
Боюся
Але- діє.
Я не можу піти до іншого священника.
Поки що.
Боюся
Вы просто приходите к священнику, исповедуетесь, причащаитесь и все? Или еще что-то нужно делать? Алкоголь совсем нельзя или перед походом к священнику?
Файно Замало• 10 мая в 19:53
Ответ дляХропочка з гривкою
Так.
Просто ішла..
Без посту та інших правил.
Алкоголь ніззя.
Бо то смердить сьрашно
Просто ішла..
Без посту та інших правил.
Алкоголь ніззя.
Бо то смердить сьрашно
Шальная коклетка• 10 мая в 19:56
Депрессия может только усугубиться, но не самовылечиться, только АД
Шальная коклетка• 10 мая в 20:00
Ответ дляГотова до другої
Кстати да. Я тоже боялась лечится, пока совсем не слегла. Потом страх куда-то делся, лишь бы помогло
Вот вот и у меня так было, боялась боялась, пока однаджы утром уже не могла на работу встать, и потом сама уже приехала к психиатру и рыдала и просила - помогите, я хочу жить, я буду пить всё что надо
ЯблокоРаздора• 10 мая в 20:53
Ответ дляФайно Замало
Єдине, що мені допомагає.
Це сповідь і причастя.
Але маю тежпроблкму з тим.
Бо прихожанка УПЦ.
Це сповідь і причастя.
Але маю тежпроблкму з тим.
Бо прихожанка УПЦ.
Вибачте. Але після років віри, сповіді і причастя,а також бажання розібратись з вірі і Біблії через протестантські церкви прийшли з чоловіком о повного розчарування у видуманій вірі, видуманих гріхах, видуманій вірі для управління народом і його послушання, керування ним і нав´язування постійній вірі в своїй гріховності, спокутування гріхів. Почитайте історію. Сповідь дуже гарно використовувалась завербованими КДБ попами, які докладали все, що люди говорили на сповіді. Звільнилась від усякої віри, усяких непотрібних сповідей, непотрібної гріховності. Стало набагато легше жити в любові до себе і інших. Це не означає, що можна грішити, вбивати і т.п. Просто нормальне справжнє людське життя без забубонів і усілякої вини.
Спішу - перекидаюсь• 11 мая в 01:38
Ответ дляАноним_
вы рассуждаете с позиции здорового человека: есть проблема, есть эффективное решение, надо действовать.
Но депрессивное мышление работает иначе, и мотивировать себя на действия очень сложно, поэтому и нужен психотерапевт, который будет пушить и мотивировать. Первый этап в терапии депрессии - поведенческая активация. Иногда только на ней и выезжают.
Но сдвинуть клиента на реальные действия иногда нереально сложно, а за самого клиента это никто не сделает. Поэтому иногда невозможно обойтись без АД. И без группы поддержки. Но у нас еще недостаточно хорошо люди понимают, что такое депрессия.
При гриппе и температуре 40 вы понимаете, почему человек не хочет прогуляться и поучить что-то онлайн, правда? А почему при депрессии он так не может, пока еще не понимаете)
я сама прошла это все и не соглашусь. когда совсем плохо, то начинаешь делать все на свете, чтобы хоть как-то облегчить это состояние, и в эти моменты таблетки не боишься, непонятно чего их вообще бояться
Неначасі• 11 мая в 02:30
Автор, вже не в одній темі відписуюсь, я не дипломований спеціаліст, але в мене три роки назад був просто катастрофічний стан, зараз періодично щось повторюється чи то депресивність, чи невдоволення, але думаю, то у багатьох подібне. Витягла тоді себе сама зі стану ридаю добу або лежу і дивлюсь у стелю добу, одну-другу-третю…
Людина завжди хоче найлегшого шляху і чарівної пігулки! До прикладу: схуднути - легше пігулку, а не дотримання дієти і фіз навантаження, проблеми зі здоровʼям - пігулки, а не спец харчування, фізична активність, зміна способу харчування і життя…
То ж найкращий варіант завжди один, з якого варто почати хоча б - спорт! Немає змоги піти в зал, ходити, бігати, робити вправи - це може бути безкоштовно! Почніть з цього. Якщо здається, що немає сил і часу, то спробуйте і впевніться, що зі спортом у вас сил стане ще більше на повсякденне, ще й бонусом станете собі подобатись, будете більш підтягнутою і дисциплінованою.
Друге- систематизуйте свій день. Пишіть списки, плани, цілі, бажання. Де тільки про вас із собою наодинці. Поставте будильник на 10-15 хв раніше, робіть те, що хочеться тільки вам: душ, зарядка, медитація, інші ритуали, неспішна кава з своїм записником, тільки ви і ваші думки.
Третє - хобі. Шукайте те, що вам подобається, чи може робили раніше. Знаходьте час для малювання, вишивання, читання, кулінарії тощо.
Четрверте - детокс від новин і соц мереж! Робіть розгрузки, наприклад, у вихідні взагалі туди не заходьте. А що тоді робити - хобі і спорт)) залиште собі тільки надважливі канали, які інформують про ситуацію і загрози у вашому населеному пункті, а навіщо вам все інше? Як ви вплинете на те, що ви це листатимете?…
І нарешті, пʼяте - повноцінний відпочинок фізичний і ментальний, перезагруз! Ставте собі ціль - о 23:00 щодня все вимикати і спати, а на доданок до цього - щовихідних або довгі прогулянки знайомими місцями, моніторинг для відвідання незнайомих місць, подорожі, чи вилазки з подругами кудись, чи з чоловіком в кіно, чи запрошувати гостей, ходити в гості… ні в якому разі не замикатись, не жити в мушлі, чогось чекати, що настануть кращі часи, чи потім, після чогось…. Не буде такого! Все відбувається зараз, в ваше одне-єдине життя!! То ж живіть його повноцінно, на повну, незважаючи ні на що! Нехай щастить 🍀