Кастрюлька• 10 мая в 20:26

Від директора тхне як від кози. Після його приходу в кабінет штин такий стоїть (

Осінь весна ходить в одному піджаку і штанах ,і наколи не пере тому що дорогий ,і прання вбиває життя речей ,і в одному одязі до холодів ходить . Суміш піт+ сцянина+ коніна в нашому офісі не один освіжувач не перебиває

Саме сумне,що люди дкмають ,що це від нас в кабінеті тхне . Нова колега ,коли приходила на співбесіду так і сказала ,що поки не почала працювати з нами думала,що це від нас тхне .
Мяо мой мяо• 10 мая в 20:30
Вірніше козла
Кумася• 10 мая в 20:37
Скільки років вашому директору?
Він що курить що в нього нюх відбитий?
автор Кастрюлька • 10 мая в 20:37
Ответ дляКумася
Скільки років вашому директору?
Він що курить що в нього нюх відбитий?
Продаю витрішки• 10 мая в 20:38
вибачте, але якщо директор такий, то у вас в цілому не робота, а триндець
КохайтесьЧорнобровi• 10 мая в 20:41
Де ви працюєте географічно і чим займаєтесь?
Директор ходить в костюмі, а ви знаєте який запах в кози
Кумася• 10 мая в 20:44
Ответ дляКастрюлька
Автор ви ж не перший рік працюєте?
Ви вже звикли? Чи змирилися?
Якщо ніхто директору нічого не каже то мабуть всім по кую?!
Для мене дивно таке відношення до вонючок але я таку саму жінку зустрічала. На всі зауваження вона казала що то її природній запах але реально ригати хотілося від її поту.
Знаєте що допомогло? Коли вона приходила ми запалювали ароматичні палички хай краще воняє спеціями чим потом. На всі її притензії ми казали що вона не миється і має право на те а ми маємо право в своєму кабінеті палити арома палички. Добре що через деякий час вона звільнилася.
Чу Ча• 10 мая в 20:58
Якщо добре платить, то нехай смердить.
Рассказница• 10 мая в 22:01
Якщо нема камер, то надрукуйте на листку прохання ’ Помийтеся, будь ласка’ і покладіть на стіл. Або скиньте з робочої електронної пошти йому це ж прохання. Питання, скільки працівників. Якщо два три, то запідозрить, а, якщо більше, то не так легко когось вичислити. Або на машину приклеїти, або паперовим листом передати. Коротше, щось можна придумати