Некомильфо• 10 мая 2025

Чувствую ужасную вину перед новорожденным ребёнком.УЗИ не показывало это

Родила 3 дня назад дочку. Нет безимянного пальца на левой руке. Понимаю, что есть у других гораздо хуже патологии, но представляю, как будут смеяться дети, как в школу будет идти. Не могу успокоиться третий день уже. Нахожусь в роддоме еще
Бараболька• 10 мая 2025
Ответ дляНекомильфо
Господи, ужас( получается не сможет детей иметь?
Не иметь детей в такой ситуации не самое страшное
Настасья Пицун• 10 мая 2025
Ответ дляНекомильфо
В тому і справа що рахували, все було добре. А вийшло ось як
Моліть бога, щоб це була єдина патологія. Не накличте справжню біду своїми наріканнями на долю.
Аннуитет• 10 мая 2025
Автор, у меня в детстве был сложный, открытый перелом, большого пальца руки. В итоге его собрали как могли. Так как часть косточки удалили, он остался маленьким, не сгибается. Большой шрам. Мне тогда было 2 года.
Я живу полноценно, я не замечаю этот дефект. Муж, дети. Любимая профессия
Не берите дурного в голову. Ваша дочь вырастет, все у неё будет хорошо
Она у Вас есть и это самое главное!
Я такая - жду трамвая• 10 мая 2025
В детстве дружила с двумя сестрами в деревне. Старшая сестра случайно младшей отхватила топором два пальца: средний и безымянный по две фаланги. Нам тогда было по 5-7 лет.

Никто никогда не смеялся с той девочки. Жалели. Сочувствовали. Никто никогда не дразнил ее.
Помню детское ощущение ужаса, когда кто-то рассказал историю, что топором. Кто рассказал, они сами, другие дети или взрослые я не помню уже.

Это я к тому, что палец потерять можно в любой другой день после рождения.
Вероятненько• 10 мая 2025
Ответ дляНекомильфо
Ні, але це ж дівчинка, буде комплексувати. Особливо в підлітковому віці
Сейчас люди эмпатичные и нормальные. Это раньше пальцем показывали. У меня знакомая. У нее дефект, одна рука,кисть короче недоразвитая,нету пальцев,как крошечный кулачок. Она замужем,есть ребенок и внук. И муж нормальный. И она водит машину и работает. Безымянный палец по моему вообще особо ничего не делает. Рука будет функционировать
НеКонец-Света• 10 мая 2025
Ответ дляНекомильфо
это у вас послеродовой психоз.
Пройдет,
Главное, чтобы вы ее любили.
Тріль підпільний• 10 мая 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Люди різні. Попадеться в класі дебіл якийсь - йому все одно з чого сміятися. З окулярів, рудого волосся, високого росту.
Так может нужно реагировать и изолировать таких дебилов из здорового общества? Я например была со всеми пальцами на руке, без очков и не рыжей, самой обычным нормальным ребенком, тем не менее в классе меня чмырили два урода. Учителю было пох, маме моей было тоже, некогда ей.
От таких выродков в классе не застрахован никто.Нужно защищать своего ребенка, учить отстаивать себя, ставить раком учителей, директора за буллинг в классе, привлекать родителей гадов к ответственности.
Всех анонимов аноним• 10 мая 2025
Ответ дляНекомильфо
Ви реально заганяєтесь. Хочете сказати треба було перервати вагітність через це? Такою її створив Бог чи природа, а ваша задача її прийняти такою яка вона є і не нав´язати їй свої комплекси. Все з нею добре.
Липка-прилипка• 10 мая 2025
Ответ дляТріль підпільний
Согласна. Я благодарна родителям, что в 4 года отвели меня на карате. Меня в школе никто никогда не обижал. Дочка моя тоже занимается. И ее тоже в школе не обижают.
Чекаю завтра• 10 мая 2025
Ответ дляНекомильфо
Буде чи не буде, залежить від вас
Витворунка• 10 мая 2025
я розумію,у нас донька з двома зрощеними (до половини) пальцями на на ніжках,я теж перші місяці про це думала.можна було зробити до року операцію,але я не наважилася(бо наркоз),а тепер вже треба чекати коли вона скаже що хоче.Ій 5, поки ще ніхто не помітив(ну чи не сказав) і вона не помічає.
успокойте_Меня• 10 мая 2025
В мене знайома, зовсім не розвинена одна кисть, тобто пальців практично немає, скажемо так... Але її прекрасному характеру немає межі! Ніколи нічим не прикривала руку, сама по собі дуже симпатична, чудово справляється з усіма справами, коли з нею говориш - просто наповнюєшся позитивом і чудовими емоціями. Душа компанії! Хлопці за нею завжди бігали, і повірте, якщо людина впевнена в собі, має прекрасний характер - всім пофіг на той палець абсолютно! Навпаки, всі ще більше захоплюються такими людьми. А от впевненості, якраз - від Вас має навчитися. Не вздумайте ото плакати над нею, жаліти, і якимось чином виділяти серед інших. Вона для Вас має бути найкраща і сама правильна! Не акцентуйте увагу на її ваді ніколи, і надихайте її впевненістю в собі, і буде і їй, і Вам щастя. Нехай росте здорова і щаслива! А Ви насолоджуйтеся довгоочікуваним материнством і не вздумайте плакати!
А у нас макарошки• 10 мая 2025
Ответ длямимАпроходила
Хочете дам вам посилання на жінку без 4 пальців на руці. Вона щаслива дружина, мама 5 діток, успішний блогер. Її сім´я виховувала в любові і в прийняті себе. Вона сама відмовилася від пластики на руці, вона не комплексу є через це і добре пристосувалася справлятися з усіма побутовими справами.
https://www.instagram.com/_irina__smirnova?igsh=Nm...
Не по темі: як ви можете дивитись раша-блогерів зараз?
Автор, по темі: в нас в класі був хлопець, у нього така вада була, що всі пальці переплелись, як клешні. І при цьому з ним всі дружили, розумний був, зараз захищає нас із вами. А тут палець на нозі, ну це взагалі дрібниця, воно ж ніяк не заважатиме жити.
Морковна• 10 мая 2025
Смеются над теми кто это терпит
Всех анонимов аноним• 10 мая 2025
Ответ дляНекомильфо
Я думаю, можливо можна зробити якийсь протез правдоподібний з часом(
Ні, прийміть те що є і все буде добре. Який протез?
Подмигашка• 10 мая 2025
Ответ дляНекомильфо
Но ведь на ногах совсем другие и гораздо меньше
поки маленька, проконсультуйтесь з дитячим пластичним хірургом, з хірургом ортопедом..
АнтиТроль• 10 мая 2025
Сходите к психологу и проработайте свой комплекс. Не навешайте комплексов неполноценности ребёнку.

Когда родила младшую, то в реанимации, где она лежала, попал мальчик. На левой ручке были недоразвиты все 3 средних пальца, что-то с ушками ещё было(подозрение на глухоту и форма разная). Папа был в таком шоке, что первая реакция: а не могло ли такое случится во время КС. Дальше историю не знаю(выписали раньше).
Но у родственницы сын ходил в один класс с девочкой с подобной патологией. Мама девочки не могла принять это и больше полугода ребёнок в антицарапках был. Пока потом не взяла себя в руки и не пошла к психологу. И знаете, девочка выросла красоткой, спортсменкой, отличницей и душой класса и никто даже не обращал внимания на такой ньюанс, не то что травить.
Пешеходик• 10 мая 2025
Ось у ви хвилюєтеся, що у дитини нема пальця і з неї будуть сміятися. А у вас же не вистачає трохи в голові і ніхто з вас не насміхався, і вас це не турбує...
Ясамаякрасивая)• 10 мая 2025
Ответ дляНекомильфо
Ну якщо ви їй цю маячню вбтватимете в голову - то звісно ж буде.
А якщо з самого початку не акцентуватимете і ставитиметеся як до варіанту норми - то і комплексів не буде.
Научительница• 10 мая 2025
Ответ дляНекомильфо
Она будет комплексовать, если вы её так воспитаете.
У моей дочери огромные пигментные пятна на теле. Моя мама страшно причитала, мол, как же так, она же девочка и такой ужас на коже. Я запретила такую чушь нести. Мой ребенок знает, что люди разные и внешность разная. И с раннего возраста знает, что она красива всегда - и в платье, и в пижаме, да хоть в памперсе.
бибизяна• 10 мая 2025
Автор, вам нужно время для принятия ситуации. Поздравляю вас с долгожданной доченькой, пусть растет здоровой и счастливой!
Я шалунья• 10 мая 2025
Пам´ятаю, як йшла на останнє УЗД з сином. Запитую: Ой, ну що там, усі пальці хоч є? Я так переживаю. На що лікарка мені каже з усмішкою: І що, якщо немає кілька пальців, народжувати не будемо?))) Я: 🤔😳😂
Ніколи цього не забуду))
У вас зараз такий стан просто 😘 сприймаєте все так до серця. Усе буде добре
Сусановна• 10 мая 2025
Ответ дляНекомильфо
Можливо ще гормони дають своє. Третю добу не сплю, плачу вночі. Замість радості. Дитина дуже бажана і довгоочікувана, 6 років не могла завагітніти(
Боже, автор, це така дурня. Дай Бог,щоб здорова була і щаслива. Зараз стільки горя навкруги. Не гнівіть Бога. Це така дрібниця. Вам просто треба прийняти це і навчити цьому доньку. От і все.
6ka4e4ka6• 10 мая 2025
Ответ дляНекомильфо
Комплекси особливо в ранньому віці формує оточення. Кажу з особистого досвіду. Якщо ви навчите її сприймати себе як нормальну, любити себе такою яка вона є, не нести відповідальність за думки інших і самі не будете акцентувати її увагу на цьому буде все ок. Перш за все захистіть свою дитину від ваших негативних припущень щодо її майбутнього. А ще краще якщо навіть трапиться ситуація, яку ви описали, поговоріть з нею відверто і порівняйте цю особливість зовнішності з іншими. Наприклад є люди з нетипово великими вухами, довгим носом чи великими стопами. І це не заважає їм жити своє єдине прекрасне життя так як хочуть саме вони. Повірте, навіть якщо у неї були усі пальчики, люди за бажанням завжди знайдуть до чого причепитися. То ж поки вона ще маленька, перевиховуйте перш за все себе. Бажаю вам впоратися з усіма своїми страхами і виростити чудову, щасливу дівчинку з почуттям власної гідності та незалежністю від чужого схвалення.
Золота орда• 10 мая 2025
Амніотичні нитки, так? Таке буває. І з набагато гіршими наслідками. Подивіться фото в інтернеті.
Я шалунья• 10 мая 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
У моїй подружки у чоловіка немає лівої руки від народження. Він душа компанії, часто я просто забуваю, що її немає. Він успішний бізнесмен, будинок , двоє дітей.
І у дворі хлопчик жив, на рік молодший, у нього була недорозвинена кість руки. Ніхто його не ображав. Я розумію ваші почуття, але скоріш за все ваші переживання марні. Насолоджуйтеся цим моментом, що у вас є, цим маленьким дивом, яке поруч з вами, не думайте про те, чого може і не бути
У сестрички моєї колеги немає руки, так народилася. Живе, вчиться і навіть вишиває бісером!
У сусідки недорозвинені руки. Їй уже 30+, гарна жінка, мама двох діток, модниця тощо.
Авторко, усе буде добре 🌷
мимАпроходила• 10 мая 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Ой, я навіть не знаю, от дивлюся, чоловік в ЗСУ, капець яка зрадниця. Хочеться навіть в такій темі когось брудом обілляти ’біле пальто’?
Тріль підпільний• 10 мая 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
О, моя тоже каратистка😊 в классе ни то что не обижали, уважали)) Сейчас ей 21, тренирует деток.
Попа как у Кардашьян• 10 мая 2025
У мене подрузі в дитинстві 3 пальці відрізало, племінниці 4 немає і я цього не знала поки вони самі не сказали. Повірте, ніхто не помічатиме
КаваЗМолоком• 10 мая 2025
Ответ дляНекомильфо
Зав´язуйте ридати, у вас нарешті довгоочікувана дитинка, дитина здорова. Радійте і любіть свою донечку, діти неймовірно швидко ростуть.