Сиджу тихенько• 10 мая 2025
Що далі? Українське видавництво знищує наклад книжки...
Це вже занадто
Рожайтретьего• 10 мая 2025
Ответ дляРання пташка
Наверное потому что это в первую очередь ее мова. А ворог може розмовляти будь-якою мовою, справа не в мові, а в поступках і діях
А це недрстатньо показова дія: заробляти як український письменник,і теревенити на мові ворога?
Птица Говоруша• 10 мая 2025
Похоже на тот случай с учительницей, которая фото в купальнике выложила
Рання пташка• 10 мая 2025
Ответ дляДесь так, але...
А що, видавництву не можна мати своє бачення з ким йому працювати?
Можно, если бы причина была в том, что она пишет плохие рассказы. Или в соцсетях постит оскорбительные вещи. Но если единственная причина в ’неправильном’ языке, то это дно
Астановитесь• 10 мая 2025
Ответ дляРожайтретьего
А їстоньки хочеться, правда? І продати книжечку і не напрягатися ’ разговаривать как в жизни’
Если бы она действительно хотела заработать, то выпустила бы книгу на русском языке
булоТАЙминуло• 10 мая 2025
Ответ дляPrervana
Потому что это ее работа. Писать книги. У кого-то работа мыть полы, у кого-то печь хлеб. А у нее - писать. И она с этих книг себя кормит, семью свою. Логично, что она будет их писать на том языке, на котором их будут издавать и продавать. А как она вне работы разговаривает или пишет - никого не должно ипать. Вот вообще.
Что-то фейсбучный хейт училок в купальниках вспомнился😆
Вся така шо куди там• 10 мая 2025
приехала с мужем в Рахов, муж восстанавливался после ранения, я никогда и нигде не встречала таких людей - это лютая ненависть, причем и до войны, и когда я школьницей туда приезжала. Ок. дай Бог закончится война, потом выведете нас всех на майдан, и пульнете.
Сиджу тихенько
• 10 мая 2025
Ответ дляДесь так, але...
Удалено администрацией...
Люблю порядок• 10 мая 2025
Ответ дляАстановитесь
100%
Рожайтретьего• 10 мая 2025
Ответ дляАстановитесь
Але засцяла і вирішила пересидіти, ну поки все не вкладеться. А поки підзаробити
Файно Замало• 10 мая 2025
Ответ дляАстановитесь
На руском язике багато не заробиш. Там все доступно «крадене». Бери качай) ніхто слова не скаже.
Рання пташка• 10 мая 2025
Ответ дляРожайтретьего
А одеваться в одежду врага можно (брюки, джинсы, футболки и т.д.)? А есть еду врага? А вставать на работу в то же время, что и враг? ( У нас сейчас одно часовое время). Продолжать можно до бесконечности
Рожайтретьего• 10 мая 2025
Ответ дляРання пташка
Вам все можна, навіть нити що все неодназначна
Десь так, але...• 10 мая 2025
Ответ дляРання пташка
Чому дно?
Видавництво не хоче працювати з проросійськими авторами - думаю, це норм
Видавництво не буде водити кожного на детектор брехні, щоб вияснити хто там автор
Якщо видавництво вбачає у автора відмінності зі своїм цінностями - то це явна причина не працювати
Сусідка зверху• 10 мая 2025
Сами напечатали - сами и утилизировали. К вам домой не придут, книжку не отберут, не переживайте пока.
Десь так, але...• 10 мая 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Удалено администрацией...
Ну ви ж самі осуджуєте думку видавництва
Рання пташка• 10 мая 2025
Ответ дляДесь так, але...
Чому дно?
Что такое пророссийский автор? Автор пропагандировала любовь к путину? Или просто общалась на том языке, на котором ее научили говорить?
Полонянка SexShop-а!• 10 мая 2025
Вангую, автор книг развернется и уедет из этой «прекрасной» страны и будет писать что хочет и на каком захочет языке. Я бы так и сделала
Сусідка зверху• 10 мая 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Издательство в Днепре, причем тут Рахов?
Курочка-чубаточка• 10 мая 2025
Це їх право . Напевне мають свої принципи .
Я б теж так зробила .
Впевнена що автор знайде інше видавництво , менше за все переживаю
Я б теж так зробила .
Полонянка SexShop-а!• 10 мая 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Удалено администрацией...
Проще отойти подальше) и просто наблюдать как они самоуничтожаются
Love_Love_Love_• 10 мая 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Удалено администрацией...
Звісно актуальна і стаорена з порушенням правил. Цікаво, ви залишаєтесь тут коли знімуть анонімів чи спеціально вночі її створили поки адміни сплять?
Ответ дляРання пташка
А у вас є точне визначення і гарантовані характеристики проросійських людей?
Бажано в офіційних бумагах, а не вашу субєктивну думку
Бо субєктивна думка у видавництва уже є і вона вам не підходить
Love_Love_Love_• 10 мая 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Удалено администрацией...
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 10 мая 2025
А яка проблема українцям бути українцями? Чи ви проти української у соцмережах?
Wendy Rhoades• 10 мая 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Я її взагалі не знаю. Половина моїх друзів спілкуються російською і ведуть свої соцмережі
це позиція видавництва, мають право.
В приватних розмовах ви можете спілкуватись, як завгодно. А публічний професійний простір - це ваша репутація і трансляція певних цінностей і сенсів.
Цінності автора і видавництва не збігаються.