Сиджу тихенько• 10 мая в 23:05

Що далі? Українське видавництво знищує наклад книжки...

Це вже занадто
Prervana• 11 мая в 00:28
Ответ дляКиев_Елена
Потому что на работе она оформляет обложки книг на украинском (работа обязывает, издание украиноязычное), а как она ведет социальные сети и на каком языке говорит - это ее личное дело. Как можно этого не понимать? Люди, Вы кто?
Впредь издательство должно максимально подстраховаться - перед заключением договоров на печать книжек пусть ночную ЭЭГ писателю делают, чтобы точно убедиться, что он бачить сни на державній мові
Love_Love_Love_• 11 мая в 00:28
Ответ дляКиев_Елена
А ви кто?
Ті хто не розуміють що українців за українську вбивають в Україні, а ми маємо понімать пачєму ана нє может вєсті соцсєті как єй хочется?
Prervana• 11 мая в 00:30
Ответ дляdarsi
А видавництво тримається своєї корпоративної політики. Вони хочуть співпрацювати з письменниками, які популяризують українську мову.
Все верно - писатели популяризируют укряз посредством своего творчества) они на нем книжки пишут
filafina• 11 мая в 00:31
Будем переходить на украинский, це вже було, в прибалтике, польше старшее поколение еще понимает узкий, а младшие уже не понимают, а по факту рузкие тот рюзкий например буряті не в зуб ногой
filafina• 11 мая в 00:32
Ответ дляСиджу тихенько
На каком языке разговаривает в жизни, на таком и ведёт блог
ну пусть чешет во Францию за гражданством и рассскажет я манала ваш французкий
Sombra• 11 мая в 00:33
Ответ дляРожайтретьего
А це недрстатньо показова дія: заробляти як український письменник,і теревенити на мові ворога?
На каком языке вы думаете разговаривает Зеленский дома?
Реверанс• 11 мая в 00:36
Ответ дляРання пташка
Наверное потому что это в первую очередь ее мова. А ворог може розмовляти будь-якою мовою, справа не в мові, а в поступках і діях
А потім путін іде звільняти ущемленний російський народ.Поступки і дії мають наслідки.
Реверанс• 11 мая в 00:40
Ответ дляSombra
Матом.
Російським.
Як в Овальному кабінеті.
Є запис.І відео.
darsi• 11 мая в 00:40
Ответ дляPrervana
Ця авторка вибрала українську мову творчості, бо це нині затребувано, хоча особисто нею не послуговуються. Тому у видавництва виникли сумніви в щирості і послідовності письменниці. Це їх право, вони хочуть платити гроші авторам, які популяризують українську мову не лише в творчості, а й у публічному чи побутовому спілкуванні.
Prervana• 11 мая в 00:45
Ответ дляdarsi
Удалено администрацией...
darsi• 11 мая в 00:53
Ответ дляPrervana
Удалено администрацией...
Боже, що за маячня. Якщо у контракті немає конкретних вимог щодо мови особистого спілкування або поведінки поза межами творчості, то рішення видавництва може бути оспорюваним. Нехай в суді розбираються.
Prervana• 11 мая в 00:54
Ответ дляdarsi
Вот поэтому я и пожелала этой писательнице хорошего адвоката)
mar_mar• 11 мая в 01:16
Насправді там все глибше ніж ведення блогу російською, я бачила той скандал з самого початку, авторка до 2022 року успішно видавалася в Росії і Білорусі, хоч каже що зараз з ними не співпрацює, книги там продаються. Їй пишуть російські читачі, вона мило з ними переписується і викладає це в сторіс. Це й тригернуло читачів, і пішли дописи до видавництва.
Ellillд• 11 мая в 01:44
Да мне пофиг. Всех не расстреляете. И пугать меня не надо. Пуганая уже. Я не ложусь под систему.
Тогда уж надо немецким властям всю помощь вернуть назад, и вернуться всем беженцам, возвратив помощь. Да и полякам тоже надо отдать и в знак протеста выехать назад. А ещё туркам прекратить все отношения. Чё ж все так катались и катаются в страну, которая так топталась по нам? Ну венграм и австрийцам тоже надо отомстить по нашенски.

Вместо того, что б соединить народ на почве любви к земле и Родине, занимаются разделением и национальной враждой! Во что мы превратились? Опомнитесь.
доминиканика• 11 мая в 01:56
Ответ дляEllillд

Пусть пуйло опомнится.Пол Донбасса в пепел превратил
Cometome• 11 мая в 01:57
Ответ дляRemensa
Якщо роботодавець захоче, то звільнить.
У цивілізованому суспільстві на нього подадуть у суд і виграють справу за дискримінацію за мовною ознакою. Але ж де цивілізація..
Remensa• 11 мая в 02:02
Ответ дляCometome
Якщо працівник має справу з людьми ,то він зобов´язаний розмовляти українською.
На росіїї мене не зрозуміють,коли я почну говорити українською, чому в Україні ми носимось з російською?
Не чіпай - вб ю• 11 мая в 02:02
А як пов´язані відмова співпрацювати з російськомовними авторами і розстріл? Ну просто цікаво де ви тут паралель побачили
Cometome• 11 мая в 02:03
Ответ дляRemensa
Де зобов´язанний? В особистому житті він може спілкуватися будь-якою мовою, хоч хінді.
Не чіпай - вб ю• 11 мая в 02:04
Ответ дляЛюблю порядок
Родственники мужа при любом удобном случае напоминают, ну что, ты разве не видишь как вас ущемляют? Сколько у вас там нацистов?
А ему и сказать нечего, потому что да, чуть что, фу, російською, ми таке чуть не хочемо. Как за музыку подают в прокуратору и подобное
Это жесть если честно. Почему такое происходит?
а ви спитайте як давно росйянські нацисти припинили ущемлять українство в себе на болотах. Скільки шкіл відкрили, який відсоток україномовного населення мають?
Не чіпай - вб ю• 11 мая в 02:06
Ответ дляSombra
Судячи з його української - нею і вдома розмовляє.
Не чіпай - вб ю• 11 мая в 02:07
Ответ дляmar_mar
жесть. тоді політика видавництва більш ніж зрозуміла.
Remensa• 11 мая в 02:08
Ответ дляCometome
Та нехай. Але видавництву не сподобалось. Нехай судиться,якщо зможе
Cometome• 11 мая в 02:09
Ответ дляRemensa
В нас, нажаль, судова система з широко розплющеними очима і простягнутими руками.
Remensa• 11 мая в 02:12
Ответ дляCometome
То тоді може, письменниця має більше ,ніж видавництво і виграє?
Cometome• 11 мая в 02:14
Ответ дляRemensa
Не маю уявлення, які в них статки. Мова йшла про інше
Не чіпай - вб ю• 11 мая в 02:15
Ответ дляCometome
Жодна система не засудить видавництво, яке відмовило у співпраці людині, яка підтримує зв´язки з країнами-терористами
Cometome• 11 мая в 02:18
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Про це у повідомленні видавництва не йшлося. Обговорення було тільки мови спілкування в особистому просторі. Зрадників ніхто тут не виправдовує.
Не чіпай - вб ю• 11 мая в 02:21
Ответ дляCometome
ну якби до суда справа б дійшла - вилізла би вся піднаготна, будьте впевнені)
І саме тому письменниця ніколи і не подасть в суд навіть маючи офіційну відмову - мова спілкування)
mar_mar• 11 мая в 02:24
Ще додам, по умовах контракту з автором, тираж поділили навпіл, і видавництво знищило свою частину, а автор свою отримала і продає. Так що думаю відносно суду, вона отримала свій прибуток.