Сиджу тихенько• 10 мая в 23:05
Що далі? Українське видавництво знищує наклад книжки...
Це вже занадто
Ответ дляКиев_Елена
Потому что на работе она оформляет обложки книг на украинском (работа обязывает, издание украиноязычное), а как она ведет социальные сети и на каком языке говорит - это ее личное дело. Как можно этого не понимать? Люди, Вы кто?
Впредь издательство должно максимально подстраховаться - перед заключением договоров на печать книжек пусть ночную ЭЭГ писателю делают, чтобы точно убедиться, что он бачить сни на державній мові
Love_Love_Love_• 11 мая в 00:28
Ответ дляКиев_Елена
А ви кто?
Ті хто не розуміють що українців за українську вбивають в Україні, а ми маємо понімать пачєму ана нє может вєсті соцсєті как єй хочется?
Ответ дляPrervana
Все верно - писатели популяризируют укряз посредством своего творчества) они на нем книжки пишут
Ця авторка вибрала українську мову творчості, бо це нині затребувано, хоча особисто нею не послуговуються. Тому у видавництва виникли сумніви в щирості і послідовності письменниці. Це їх право, вони хочуть платити гроші авторам, які популяризують українську мову не лише в творчості, а й у публічному чи побутовому спілкуванні.
Ответ дляdarsi
Удалено администрацией...
Ответ дляdarsi
Боже, що за маячня. Якщо у контракті немає конкретних вимог щодо мови особистого спілкування або поведінки поза межами творчості, то рішення видавництва може бути оспорюваним. Нехай в суді розбираються.
Вот поэтому я и пожелала этой писательнице хорошего адвоката)
Насправді там все глибше ніж ведення блогу російською, я бачила той скандал з самого початку, авторка до 2022 року успішно видавалася в Росії і Білорусі, хоч каже що зараз з ними не співпрацює, книги там продаються. Їй пишуть російські читачі, вона мило з ними переписується і викладає це в сторіс. Це й тригернуло читачів, і пішли дописи до видавництва.
Да мне пофиг. Всех не расстреляете. И пугать меня не надо. Пуганая уже. Я не ложусь под систему.
Тогда уж надо немецким властям всю помощь вернуть назад, и вернуться всем беженцам, возвратив помощь. Да и полякам тоже надо отдать и в знак протеста выехать назад. А ещё туркам прекратить все отношения. Чё ж все так катались и катаются в страну, которая так топталась по нам? Ну венграм и австрийцам тоже надо отомстить по нашенски.
Вместо того, что б соединить народ на почве любви к земле и Родине, занимаются разделением и национальной враждой! Во что мы превратились? Опомнитесь.
доминиканика• 11 мая в 01:56
Ответ дляEllillд
Пусть пуйло опомнится.Пол Донбасса в пепел превратил
Ответ дляCometome
У цивілізованому суспільстві на нього подадуть у суд і виграють справу за дискримінацію за мовною ознакою. Але ж де цивілізація..
Якщо працівник має справу з людьми ,то він зобов´язаний розмовляти українською.
На росіїї мене не зрозуміють,коли я почну говорити українською, чому в Україні ми носимось з російською?
Не чіпай - вб ю• 11 мая в 02:02
А як пов´язані відмова співпрацювати з російськомовними авторами і розстріл? Ну просто цікаво де ви тут паралель побачили
Ответ дляRemensa
Де зобов´язанний? В особистому житті він може спілкуватися будь-якою мовою, хоч хінді.
Не чіпай - вб ю• 11 мая в 02:04
Ответ дляЛюблю порядок
Родственники мужа при любом удобном случае напоминают, ну что, ты разве не видишь как вас ущемляют? Сколько у вас там нацистов?
А ему и сказать нечего, потому что да, чуть что, фу, російською, ми таке чуть не хочемо. Как за музыку подают в прокуратору и подобное
Это жесть если честно. Почему такое происходит?
а ви спитайте як давно росйянські нацисти припинили ущемлять українство в себе на болотах. Скільки шкіл відкрили, який відсоток україномовного населення мають?
Не чіпай - вб ю• 11 мая в 02:06
Ответ дляSombra
На каком языке вы думаете разговаривает Зеленский дома?
Судячи з його української - нею і вдома розмовляє.
Не чіпай - вб ю• 11 мая в 02:07
Ответ дляmar_mar
жесть. тоді політика видавництва більш ніж зрозуміла.
Не чіпай - вб ю• 11 мая в 02:15
Ответ дляCometome
В нас, нажаль, судова система з широко розплющеними очима і простягнутими руками.
Жодна система не засудить видавництво, яке відмовило у співпраці людині, яка підтримує зв´язки з країнами-терористами
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Про це у повідомленні видавництва не йшлося. Обговорення було тільки мови спілкування в особистому просторі. Зрадників ніхто тут не виправдовує.
Не чіпай - вб ю• 11 мая в 02:21
Ответ дляCometome
ну якби до суда справа б дійшла - вилізла би вся піднаготна, будьте впевнені)
І саме тому письменниця ніколи і не подасть в суд навіть маючи офіційну відмову - мова спілкування)