ТАЗератти• 10 мая 2025

Покажіть яке взуття ви купили на літо

Меряю от 0• 11 мая 2025
Ответ дляКвітка Миру
Що в них хорошого? Лапті Попелюшки до трансформації.
У меня такие
Тень льва• 11 мая 2025
Ответ дляМеряю от 0
Пенсионерские ,вам 50+ ?
Моя мама такие не носила бы )
А мне нравится скечерс. 35
Тень льва• 11 мая 2025
Ответ дляПодмигашка
Семь человек поставили палец вниз. Интересно, почему.
Тут всем все не так )
Вы что, первый день на Советчице?
Подмигашка• 11 мая 2025
Ответ дляМеряю от 0
Пенсионерские ,вам 50+ ?
Мне 30.
Тоже такие примерю в магазине.
Зоркая Зорро• 11 мая 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Мне тоже нравятся
Но судя по фиолетовым и смеющимся смайлам , только нам с вами и нравится))
Еще мне нравятся такие
Пусть ржут ,обычно те ,что ржут -как покажут свои наряды ,а там жах
Зроблено у 80-х• 11 мая 2025
Анонім Завгосп• 11 мая 2025
Я вже готовий до сезону)
Неместная Я• 11 мая 2025
Ответ дляБез комплексів
Так советы были от посредников, Америка.
Я дура не то заказала, самые низкие цены были пару дней назад, эх
Не викупили їх по тій ціні. То був глюк. Так що не засмучуйтеся
Неместная Я• 11 мая 2025
З минулого літа. І ще є, як на фото 2 тільки світлі.
Напевно буду ці носити. Поки нічого гарного і зручного не бачила
Дідова баба• 11 мая 2025
Ответ дляХикориДикори
Навряд чи ви собі ці лапті зможете дозволити )
На фиг таке опудало, невже не хочеться щось гарного жіночого, сукні, босоніжок.
Я їх безкоштовно носити не буду
рукиЖимолости• 11 мая 2025
Ответ дляТень льва
Только хочу эти
Вони мені трохи по бабськи на ніжці виглчдають. Такі моя свекруха носить, то на ній норм. І зручні дуже.
Я трохи іншу модель взяла
Без комплексів• 11 мая 2025
Ответ дляНеместная Я
То не глюк
Свекруня• 11 мая 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Я такие. Люблю’ веселые’
Классные, такие б носила тоже
Квітка Миру• 11 мая 2025
Ответ дляХикориДикори
Дозволити то можу, а от бажання їх купити тим більше носити немає. Ніяк не перебісяться,моднмці вже третє літо з цими страшками. Думають, що принців зустрінуть, якщо будуть в них ходити.
бЭйбА• 11 мая 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Ви в них будете на роботу ходити? Написати, що хочу крокси - те саме, що написати хочу в´єтнамки
Насмешили.
Я летом только в крокс и хожу.
Загуглите марку крокс, глубокое заблуждение думать, что это только вьетнамки.

Я купила балетки и кросовки крокс, специально искала старые модели, снятие с производства, тк эти же модели у меня уже сносились, нужно было обновить.
Ну и есть несколько сандалей и клог от крокс.
черная мамба• 11 мая 2025
Шльопки, босоніжки в стилі Ерме. Для мене зараз найсимпатичніше взуття. Обирати майже нема з чого. В цій темі я ще більше в цьому переконалася. Єдине, що варто уваги, це яскраві босоніжки з фруктами
Неместная Я• 11 мая 2025
Ответ дляБез комплексів
То не глюк
Мені баер написала, що глюк, бо я замовляла.
Без комплексів• 11 мая 2025
Ответ дляНеместная Я
Я тоже заказала, у меня выкупила Посредник
Неместная Я• 11 мая 2025
Ответ дляБез комплексів
Тоді я дуже сердита. Краще б ви мені того не писали. Їхні кросівки - то найкраще взуття. В нас в усієї сім´ї вони улюблені
Не за Будка• 11 мая 2025
перший раз за час війни заказала взуття
амазон
автор ТАЗератти • 11 мая 2025
Ответ дляНеместная Я
А вони зручні? купила 2 пари h&m в минулому році, так одні досить зручні, а інші натирають.
Без комплексів• 11 мая 2025
Ответ дляНеместная Я
А я продала свои кроссовки Крокс, подумала нах мне они надо
Душка-свекрушка)))• 11 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Який ужас
А Ви які купили? Покажете?
Душка-свекрушка)))• 11 мая 2025
Ответ дляМеряю от 0
У меня такие
Это Ваш дедушка себе покупал на выход, но так и не сносил?
Неместная Я• 11 мая 2025
Ответ дляТАЗератти
Ті, що шкіряні і ціна від 2.5 тис в h&m мені непогані. Дешеві то страшне, як не зручні
Неместная Я• 11 мая 2025
Ответ дляБез комплексів
Всі адідаси, пуми, найки ,нб і рядом не стояли по зручності, ну і в догляді вони мега прості
Всех в сад• 11 мая 2025
Ответ дляНе за Будка
перший раз за час війни заказала взуття
амазон
Класні 👍👍👍👍
Тень льва• 11 мая 2025
Ответ длярукиЖимолости
Я трохи іншу модель взяла
О, я на эти смотрела, но так и не померяла
tereska• 11 мая 2025
Отакі ретро кеди на низькій підошві з сіткою. До них коричневі джинси широкі з високою талією, футболку в кольорі вершкове масло. Чекаю ще сірі джинсові бермуди з футболкою в тонку сіру полоску та коричневе поло.
Я вся ваша• 11 мая 2025
Ответ дляtereska
А кеды где брали ?