Нічого вдягти• 11 мая 2025

Хтось пам´ятає такі книги з дитинства?) Я їх обожнювала

автор Нічого вдягти • 11 мая 2025
Ответ дляШвабристка
Але ж ці книги не українською. Як ви їх можете читати, ще й сумувати за ними? Це ганьба!
Ви що, нацистка?
Правильно_Валерчик• 11 мая 2025
Ответ дляНічого вдягти
А це наше радянське виховання. Коли робиш помилку - то вважаєш себе ’тупицею’
Не треба так )
Я с этой серией попутала
Тогда заберу у мамы 5 юных сыщиков и детям отдам читать)
Я 86 года)
Швабристка• 11 мая 2025
Ответ дляНічого вдягти
Ви що, нацистка?
Я патріотка і мені огидно читати книжки мовою ворога, а вам схоже що ні. Ганьба.
автор Нічого вдягти • 11 мая 2025
Ответ дляШвабристка
Тоді мені мабуть треба зректися моїх батьків та інших родичів. Бо вони спілкуються російською.
Вірно?
ПироженкА• 11 мая 2025
Ответ дляНічого вдягти
Не треба так )
Это не советское, это везде было есть и будет. Посмотрите шведский сериал Абсолютное зло.
автор Нічого вдягти • 11 мая 2025
Ответ дляШвабристка
Патріотка любить свою Країну.
А ви - нацистка, вважаєте ворогом своїх співгромадян, які розмовляють іншою мовою.
забиякина• 11 мая 2025
Ответ дляШвабристка
Так що тепер вичеркнути наше дитинство?
Женщинас• 11 мая 2025
Я 86р.н. читала і дуууже подобались мені
Пес Патрон• 11 мая 2025
Я любила эту серию книг, в библиотеке брала, что было, а было далеко не все. А сын аудиокниги слушал, ему тоже зашло
Физрукая• 11 мая 2025
Ответ дляНа привозе
Вперше бачу. В дитинстві читала Бальзака ’Блеск и нищета куртизанок’))
А я ’Анжелику’ все части😁😁😁
Мerida• 11 мая 2025
87 год. Не видела такой книги
Я эту любила перечитывать
Правильно_Валерчик• 11 мая 2025
Ответ дляШвабристка
Зачем вы пришли и насрали в нормальную тему
автор Нічого вдягти • 11 мая 2025
Ответ дляМerida
87 год. Не видела такой книги
Я эту любила перечитывать
О, вона крута
В дитинстві у мене її не було, тільки 10 років тому про неї дізналася, коли для дітей шукала книги читати
Обстановщица• 11 мая 2025
Только прочитала тему и подумала вдруг про юных сыщиков спрашивают и так и оказалось)))). Я обожала эти Книги и они почти все у меня есть. Ещё и про четырёх сыщиков читала, автор этот же
Мerida• 11 мая 2025
Ответ дляНічого вдягти
О, вона крута
А у меня именно эта, красная. Моя, затасканная. Лежит. Необычная книга
Меряю от 0• 11 мая 2025
О Боже, автор, я думала ніхто не знає про ці книги)) Яке щастя, що є однодумці)) Я в школі всім розповідала, ніхто не читав. Я 86го.
Як я їх обожнювала, прибіжу додому зі школи, уроки всі перероблю, потім умощусь на дивані під теплою ковдрою перед нічником і як солодко зачитаю!!! Кайф!
Ми в Києві всюди шукали, ніде не могли знайти з мамою, чекали виставку книжок, щоб скоріше купити мені нову.
Містер Гун) Піп, Ларрі, Дейзі...)) І собака скотч-терьєр.
Я пару разів сідала читала сину, але блін, він одразу засинає. Так хочеться, щоб йому сподобалося
короткопамятна• 11 мая 2025
Я 80 г.р. никогда не читала и не слышала.
Одна из моих любимых была ’Моревизор уходит в плавание’
Саджу все зарання• 11 мая 2025
О, це мої улюблені книжки в дитинстві, я 84р.н. В серії 15 книг, мені вдалося зібрати тільки 10, я така щаслива була, коли мама приносила нову книжку.
Мюллерная• 11 мая 2025
О да!
И сыну тоже пошло на ура!
Меряю линейкой• 11 мая 2025
ой, это книги, которые я до войны открыла для своего ребенка, он брал их в городской библиотеке. Ему нравились....к сожалению, я их не читала...
Если б не уехали, то наверно тоже все серии перечитал бы, он любитель такого...
З понеділка на дієті• 11 мая 2025
Да, класснючие, были. Чем там закончилось все? На чем все закончилось? Там кгин 20?
З понеділка на дієті• 11 мая 2025
Ответ дляНічого вдягти
Цю пам´ятаю першу мені купили. Яка ностальгія )
У меня тоже такая была и еще 2. Я тогда хотела все прочитать ! Но дорого нам было.
З понеділка на дієті• 11 мая 2025
Ответ дляaljonyshka
Я, у меня вся серия есть)
И чем все закончилось?
З понеділка на дієті• 11 мая 2025
Ответ дляОбстановщица
И чем закончилась серия? Что случилось с детьми?
Язвочка• 11 мая 2025
читала, норм
Язвочка• 11 мая 2025
Ответ дляШвабристка
Язвочка• 11 мая 2025
Ответ дляНічого вдягти
да. и эту помню)
Язвочка• 11 мая 2025
Ответ для3@йk@
О у меня у родителей лежит вся серия. Парадоксально в Харькове мама нашла только одну купила и мне она очень понравилась остальные найти не смогла , а вот летом в Великом Бурлуке купила в магазинчике сельском всю серию. Жаль мои дети не смогут их прочесть так как они на русском языке . Но есть похожая серия про детей от украинского автора видела в библиотеке.
так пусть читают на русском, чем больше знают в жизни языков, тем лучше
Фиктивная• 11 мая 2025
Осьо була моя улюблена дитяча книга:(була, бо її собака погриз)
Розвідка Маші• 11 мая 2025
Перечитала у дитинстві просто купу книжок про дитячі розслідування. Це був найулюбленіший жанр. Дякую, що нагадали