Нічого вдягти• 11 мая в 00:11
Хтось пам´ятає такі книги з дитинства?) Я їх обожнювала
Указка• 11 мая в 08:31
Ви не повірите, оце збіг!!!
Читаю зараз буквально ось книгу «Там де живуть книжки» Віталія Дуленка.
І тут головна героїня пригадує як любила ці дитячі книги.
І я теж любила. Ми з сестрою ці дитячі головоломки до дирок зачитували)))
Вам телефонограмма• 11 мая в 08:32
Ответ дляШвабристка
Але ж ці книги не українською. Як ви їх можете читати, ще й сумувати за ними? Це ганьба!
Это прекрасные книги, детство..
Кошка Мурка• 11 мая в 08:46
Мадам Подлинник• 11 мая в 08:54
Автор, милая, где вы были столько времени? Я прочла серию книг из старпоста ещё в подростковом возрасте и мне очень понравилось. Вспомнила о ней внезапно несколько лет назад и не могла точно вспомнить название, рылась, искала, но всё не то. Спасибо огромное!
ФсеСама• 11 мая в 08:56
Ця тема для русні, щоб розтягнути по рос форумам відповіді, як всі українці у дитинстві читали рос книжки і ностальгують за ними, своїм дітям читають ці книжечки із задоволенням .
А ще з різницею в годину створена інша тема із голосним заголовком розстріляти за мову автора книжки … бо заборонять книжки її авторства з-за неправильного вибору мови .
У нас немає гарних укр книжок ? Чи «література і іскуство внє палітікі»?
Потужна махіна• 11 мая в 09:08
Ответ дляНічого вдягти
Цю пам´ятаю першу мені купили. Яка ностальгія )
Так, читали з однокласниками взапой в молодшій школі всю серію. Своїм хлопцям купила одну вже в укр.пепекладі - сподобалось
Потужна махіна• 11 мая в 09:17
Ответ дляСеменівни сусідка
Хм, странно, но я таких книг не знаю. Хотя в детстве перечитала все, что только под руку попадалось. 82 года рождения.
Я маму просила сфоткать мои детские книжки, которые у неё лежат, что бы своей дочке что-то из них предложить.
О, мені батько в дитинстві про Муфту, Полботинка и Моховую бороду читав. А зі своїми дітьми я вже дізналась, що продовження є.
Посудомойка• 11 мая в 09:21
Ответ дляФсеСама
Ви агент Манзюк?
Посудомойка• 11 мая в 09:28
Я 78 р.н ,читала все що попадало,журнали,газети та книжки.
Ці були одними з улюблених,до речі українське видання.
І назву однієї книжки не пам´ятаю ,там була історія як вкрали фігурку маленького Моцарта,і була дівчинка і золоте яйце,і Чарівник і чарівні двері.Автор український і українське видання.Може хтось пам´ятає?
Сусідка зверху• 11 мая в 09:49
Ответ дляНічого вдягти
У нас також такі були, брат їх читав. Я трохи старша, і коли вони з´явилось принаймні у нас, мені вже було не цікаво. Моє дитинство пройшло з Фенімором Купером, Майн Рідом, В. Скотом, Р. Сабатіні, потім підключились детективи Агата Крісті, Чейз, Гарднер, Жапрізо, Сіменон, далі фантастика Нортон, Желязни, Муркок....
Неновая почта• 11 мая в 09:52
Я тільки прочитала назву теми і коли заходила, подумала що напевно про детективи мої улюблені тема🙏 теж нещодавно знайшла, думала дітям почитати - не зайшло( я теж 85 р.
Оце фіфа• 11 мая в 09:54
Читала багато, але наша бібліотека була бідна, я таких і не бачила. Напевно б була у захваті, любила детективи, але дитячих не зустрічала, тільки класику. Зачитаними були дві книги Буличова і Пригоди Електроника
Сусідка зверху• 11 мая в 09:58
Ответ дляАлесс
Любила цю книжку в дитинстві.Бабушка на яблоне. Сестра мені подарувала,десь в 3м класі
І друга,Дуже страшна історія. Зачитана до дірок😄
Ледве згадала назву. І знайшла книжку.
А так то,я почала читати рано. І вже років в 15 перечитала всю Агату Крісті в бібліотеках.
Ледве згадала назву. І знайшла книжку.
У подружки була повна збірка творів Крісті, Чейза та Гарднера, і я проковтнула всі.
Ответ для3@йk@
О у меня у родителей лежит вся серия. Парадоксально в Харькове мама нашла только одну купила и мне она очень понравилась остальные найти не смогла , а вот летом в Великом Бурлуке купила в магазинчике сельском всю серию. Жаль мои дети не смогут их прочесть так как они на русском языке . Но есть похожая серия про детей от украинского автора видела в библиотеке.
Зараз є ці книги в українському перекладі.Нвзиваються ’Славетна п´ятірка ’.Я в дитинстві їх дуже любила і всі перечитала,які були в бібліотеці.
Викликаю на дебати• 11 мая в 10:05
Ответ дляШвабристка
Чому це ганьба? Мова ніяк не пов´язана з війною. Невже ви ще не зрозуміли
Свисток ля-минор• 11 мая в 10:23
Обожнювала, зачитані в прямому сенсі до дірок. П´ять чи шість книжок було. Іноді дістаю, коли полиці з дитячими книжками перебираю, пролистую.
Вам телефонограмма• 11 мая в 10:35
Ответ дляФсеСама
Удалено администрацией...
Единорог помог• 11 мая в 10:37
Ответ дляФсеСама
Живите теперь с этим
Пишна молодиця• 11 мая в 10:39
Ответ дляФсеСама
саме так, ви праві.
Патріотка з дивану• 11 мая в 11:16
Ответ дляФсеСама
Ви притомна? Інід Мері Блайтон англійська письменниця. Її твори перекладено на 90 мов. Про які російські книжки мова?
Треба підробіток• 11 мая в 11:29
Ответ дляВикликаю на дебати
Хіба?
То чому на окупованих територіях знищили усе українське?
Чому в полоні за українську до людини «особливе»ставлення?
Треба підробіток• 11 мая в 11:30
Ответ дляВам телефонограмма
Удалено администрацией...
Хто такі мовнюки?
Це поляки,які розмовляють польською,німці,які розмовляють німецькою,і т.д. ?
Викликаю на дебати• 11 мая в 11:50
Ответ дляТреба підробіток
Хіба?
Удалено администрацией...