Леннон_Жив!• 11 мая 2025

Що б ви зробили якби дитину забрали через пропуски в школі

Багато тут читаю , не хоче вчитись і ходити в школу, це її проблема,. Добре що в Україні нема за це відповідальності і можна забити на дитину. А от якщо живете закордоном і за такий пофігізм у вас заберуть дитину. Як би змушували її ходити в школу?
Впораюсь зі всим• 11 мая 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ви думаєте що всі 16 років дитина так себе вела?
А что, только последнюю неделю? Если уже до суда дело дошло...
Плекаю думи• 11 мая 2025
Забирайте со школи , может работать хочете , или чтото изучать ?

Поешьте куда-то смените обстановку , путешествие , море 🌊..
Кудрі кручу сама• 11 мая 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
И дальше что? Всю жизнь на больничном?
Да, если не могут выйти из этого состояния. Через определённое время дают инвалидность на этом основании.
Впораюсь зі всим• 11 мая 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
С депрессией не дают инвалидность. С шизой, биполяркой - да.
Но это тупик тогда. Интересно, какая в Польше поддержка таким инвалидам от государства?
Кудрі кручу сама• 11 мая 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
В Польше не знаю, думала протокол один в Европейском Союзе
Впораюсь зі всим• 11 мая 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Нет, в каждой стране свои пенсионные законы
-Ань-• 11 мая 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
Як завжди. Всі дурні і нічого не розуміють. Вона навіть в лікарню не лягла на плановий огляд здорової нирки, бо лікарі там дурні і лікарня смердить. Це теж спрацювало не на нашу користь і в суді буде розглядатись як ще один фактор моєї некомпетентності.
Поверніть це на свою користь, як вибір 16-річної людини - хазяйки свого тіла.
Не знаю як в Польщі, а в Україні медичне втручання неповнолітньому (14-18 років) можливо тільки якщо є і згода підлітка, і згода батьків (одного з батьків).
-Ань-• 11 мая 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
От як змусити ходити в школу. Я її кілька годин з ліжка виганяю, щоб встала і пішла в школу. Вона кричить, плаче, кидається речами. Я не можу відчепись і залишити її в дома, бо скоро суд де мені прямо сказали, або ходить, або ми її заберемо. Вона ніби все розуміє, плаче що не хоче щоб її забрали і кожного ранку все по новій
Рух «Всі разом!» відслідковує і збирає відомості про українські сім’ї, які втратили дітей за кордоном. Просимо вас, якщо вам знайомі аналогічні історії вилучених українських дітей, повідомляти в офіс організації за контактами:
– телефон: +38 (098) 858-4848
– електронна пошта: office@vsirazom.ua
– телеграм: @vsirazom_chat
Закликаємо український уряд вжити невідкладних заходів для повернення українських дітей до їхніх батьків і сімей. І публічно про це відзвітувати. Дії європейських країн в цьому контексті є максимально недружніми і неадекватними. З одного боку російський агресор викрадає і вивозить тисячі наших дітей, а з іншого боку країни ЄС фактично роблять те саме, хоч і в іншому контексті.

Ось їхній сайт:
https://vsirazom.ua/news/kidneping-po-italijski-ht...
Зверніться, можливо підкажуть організації в Польщі, які зможуть допомогти вашій дочці, не вилучаючи її із сім´ї. І вам потрібна юридична консультація від грамотного ПОРЯДНОГО правозахисника.
-Ань-• 11 мая 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
В неї було 5 різних психологів. Всі говорять одне. Ваша дитина не хоче співпрацювати, ми можемо продовжити сеанси, але який сенс якщо на всі питання одна відповідь ,,у мене все добре, що ви від мене хочете?’
Якщо відберуть, хай говорить, що хоче додому, що з вами їй набагато краще, ніж у них.
В Польщі набагато більше адекватних людей, які хоча б препаратами не будуть накачувати непокірних дітей (сильнорозвинені країни в овочі перетворюють непокірних відібраних дітей).
Звичайно, краще не допустити відбирання. На суді хай дочка говорить, що їй в сім´ї набагато краще, ніж в будь-якому іншому місці, і що вона хоче залишитись в сім´ї.
Вимагайте професійнішого психолога, який зможе знайти підхід до дівчинки.
Дуже важливо юридично правильний алгоритм дій.
Потішаюся• 11 мая 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
Все не подобається. Вчителі, учні. Найбільше те що уроки починаються в 7 ранку і потрібно в 4 вставати щоб зібратись і доїхати.
Если бы мне надо было вставать в 4, то у меня бы тоже была депрессия и тревожное расстройство. Переехать ближе к школе не вариант?
-Ань-• 11 мая 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
За два роки в неї 5 психологів і 3 психіатра. Ми не в Україні. Писала на початку. Всі пробують знайти свій підхід який нічого не дає. Для моєї дитини вони всі дурні і некомпетентні і нема чого їх слухати.
У Жана Новосельцева чи у Остапа Стахіва було інтерв´ю з жіночкою з Польщі, там люди об´єднались в організацію для протидії незаконному відбиранню дітей. Можете пошукати контакти.
-Ань-• 11 мая 2025
Аннушка Алмазова, можливо зможе щось порадити в вашій ситуації:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3628184
-Ань-• 11 мая 2025
Це люди, які могли б вам щось порадити і можливо порекомендувати польських правозахисників, у яких є досвід судів проти ювенальщиків.
Тому що ювенальні служби своїми відбираннями дітей, тільки погіршують ситуацію.
Думаю, треба робити акцент на тому, що вам потрібна допомога професіоналів, але в сім´ї.
-Ань-• 11 мая 2025
І робіть все, щоб ваша дочка відчувала вашу любов. Говоріть, що ви завжди будете на її стороні, що б не сталось, що б вона не робила.