Паспортний стіл• 11 мая в 08:21

Порадьте лікаря, гінеколог-ендокринолог, Київ

Добрий день, порадьте до кого звернутися.
Папина дочка• 11 мая в 08:26
Послушаю. А какой район? Столько уже находилась. Помощь мне не оказали.
Смотрю видео Людмили Шупенюк. Уже думаю к ней, может, пойти. Приём 3200.
Сіточка• 11 мая в 08:28
Чепурко Євгенія. Приймає в Гармонії здоровʼя.
Дуже відповідальна та уважна.
Я в неї якраз лікуюсь як у гінеколога-енлокринолога
когдадеЦкие• 11 мая в 08:37
Ответ дляПапина дочка
Ой, не впевнена чи варто… почитайте но відгуки спочатку. Я колись на піку її популярності, коли вона була ведучою «я соромлюсь свого тіла», також хотіла сходити до неї. Вона тоді ще поруч приймала на Лівобережній в клініці. Потім щось стали траплятись мені відгуки про неї не дуже і я передумала.
Джавеліна• 11 мая в 08:41
Бондаренко Ірина Василівна. Печерська жіноча консультація. Вона і в приватних клініках приймає, але можна і через Хелсі у жіночу консультацію
Папина дочка• 11 мая в 08:42
Ответ длякогдадеЦкие
Дякую, мені не попадалися відгуки, почитаю.
В моєму житті, все, що проблемне, вирішувалось в Добробуті. По дитині.
По гінекологам ще до Добробуту не дійшла.
Ходила в Віта-медікал, Діамед, Смарт-медікал. Просто НЕ рекомендую там гінекологів. Особливо 2 останні
когдадеЦкие• 11 мая в 08:48
Ответ дляПапина дочка
Вам просто огляд потрібен чи якусь проблему маєте по гінекології? Я маю гарного лікаря в приватній клініці. Спочатку потрапила до неї як ставала на облік по вагітності, потім вже почала ходити раз на рік на огляди. Тобто якихось проблем по гінекології з нею не вирішувала, бо не мала. Вона дуже уважна, компетентна, контролювала і ТТГ мій і коагулограму. Зараз раз на рік я роблю в неї чекап: УЗД вагінальне, грудей, навіть щитоподібну залозу дивиться, кольпоскопію, пап тест, бак посів (якщо треба) . Тобто під час одного візиту зробили і на рік забула.
Папина дочка• 11 мая в 08:53
Ответ длякогдадеЦкие
У мене гормональні збої. Я мучаюсь вже більше 7 років після операції по видаленню кісти. Мабуть, вже починається предменопауза. Дуже дивний цикл і погане самопочуття.
Яких тільки діагнозів я не почула. А допомоги нормальної не отримала.
Це знову щось відбувається дивне дуже і треба було б перевірити.
Але вже руки опускаються
Кручу хвости• 11 мая в 08:54
Ответ дляПапина дочка
Ни фига себе, она обнаглела. А какая у вас проблема,?
Папина дочка• 11 мая в 08:57
Ответ дляКручу хвости
Вон выше написала. Что-то с гормонами.
У нас в районе все посылают в 4й роддом на гиагностическую операцию- гистероскопию. Я вот уверена, что мне после неё точно лучше не станет. Какая-то мафия 4го роддома
когдадеЦкие• 11 мая в 08:58
Ответ дляПапина дочка
Але вже руки опускаються
Я вам пораджу зараз одну лікарку. Не знаю чи вона прийме вас, бо певний час брала пацієнток лише як репродуктолог. Але раніше, це я точно знаю, вона дуже допомагала жінкам в предменопаузі відрегулювати гормональний фон. Клініка Репролайф, це її власниця Романова Ольга Олегівна. Спробуйте записатись до неї. Беріть всі попередні обстеження і призначення, вона все перегляне.
Папина дочка• 11 мая в 09:00
Ответ длякогдадеЦкие
Дякую
Кручу хвости• 11 мая в 09:04
Ответ дляПапина дочка
Вон выше написала. Что-то с гормонами.
А какие конкретно у вас жалобы, какие нарушения цикла? Возраст?
Кручу хвости• 11 мая в 09:05
Ответ дляПапина дочка
Дякую
Только не к этому врачу, она очень непрофессиональна, категорически не советую, если что, сталкивалась лично, она таких делов тогда наделала, хорошо, что не посадили
Папина дочка• 11 мая в 09:14
Ответ дляКручу хвости
43 года. Раньше были кровотечения. Летом прошлым началось то 15 дней цикл, то 45. Болело все. Я прошла все обследования, сдала гормоны. Прогестерон мне назначили пить. От него пошли подкожные прыщи. Потом она мне Мирену начала рекомендовать. Я почитала, испугалась.
Сейчас вот снова 2 недели месячные не заканчиваются.
По анализам я не увидела гормонального сбоя. Вроде все в референтных значениях.
Но я уже 7 лет, как сделала операцию, жду этих м.. как пытку. Постоянно какие-то спецефекты
Кручу хвости• 11 мая в 09:21
Ответ дляПапина дочка
2 недели- это не месячные, а кровотечение, вам однозначно нужно сделать выскабливпние и получить гистологию, потом решать, что дальше принимать. Прогестерон - это точно не то лечение, а мирены не бойтесь, прекрасный препарат.
Кров з молоком• 12 мая в 10:23
Демьяненко Леся Володимирівна. Гінеколог-ендокринолог. Реально-лікар від Бога! З нею вже багато років, і всім, кому радила- задоволені.