Несу пургу• Изменено 11 мая 2025
Житло... зараз ціни космічні
Дивилась новобудова з ремонтом 46 кв. 59 тис. дол. А вториний ринок двушка 50 кв косметичний ремонт ціна 52тис.дол. так там треба ще копнути, щоб не повиласили гнилі труби стояк каналізації...проводка . Ціни ще будуть зростати, чи просядуть може, хоча куда ще їм зростати!
Результат:
вже голосів:
230 (82.44%)
Зростатимуть
49 (17.56%)
Просядуть
доминиканика• 11 мая 2025
Ответ дляInconvenient
В этих странах есть социальное жилье, как минимум кровать вы получите. И будете работать - заработаете на жилье. Работу вы найдете. А в Украине вас еще и убьют, пока будете под мостом ледве животіти.
Ага да да.В Украине даже если захочешь с голода помереть-не дадут.
доминиканика• 11 мая 2025
Ответ дляInconvenient
І де працювати в цих селах? І, даруйте, це зовсім інша якість життя - село в цивілізованих странах або в Україні.
А шо,сельские жители уже второй сорт для вас?Мои бабушки отлично живут.И в город их не заманишь
доминиканика• 11 мая 2025
Боже мой,все растет,цемент,гвоздь,песок,кирпич,а они втюхивают,как настанет рай за три копейки
Добра всем!• 11 мая 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
А вы выехавших за границу миллионами не заметили?
Виїхали зі сходу, а купити хочуть в Києві
Київ та Львів не просядуть, особливо Київ, бо це єдине місце де в Україні нормальні зарплати
Начальник Анонимов• 11 мая 2025
Ответ дляБолеИменее
Очень много, живут многие переселенцы как бомжи, жаловались, один типа барак, койко места для всех подряд, есть больные, вонючие, окна открыть не дают проветрить. Но, денег нету у них купить жильё. Они никогда его не купят.
Та то ж лише у Німеччині та по іншим ’закордоном’ таке буває) Принаймі так постійно пишуть на Порадниці: ’ не поїду у ваші бараки та табори німецькі’. Так там люкс порівняно з описаним вами, а Порадниці сміються з людей у таборах.
Джага Джага• 11 мая 2025
Ответ длядоминиканика
Ниче себе дно.В пробке стоишь-одини тачки нормальные.На ланусах одно село
Не знаю де всі ці люди на це набрали грошей.Для мене це загадка.Да,можна заробити на машину за декілька тисяч доларів але не за 100 і за 200 штук.
ЖенаАйтишнеГа• 11 мая 2025
Під парасольку київського ППО їдуть люди зі сходу і півдня. І, слава богу, вони всі не жебракували до цього. Також компенсації за втрачене майно люди витрачають на покупку житла в столиці. Багато хто орендує житло в Києві, повні парковки, торгові центри і повні парки людей. Матеріали будівельні подорожчали в гривні рази у два від довоєнних, заробітні плати у сфері будівництва. Нового житла здають мало, а вторинний ринок хоч і не завжди будинок мрії, але це вже збудовано і можна жити.
Ну, немає причини зараз чому мають падати метри або оренда.
Живий приклад: спілкувалися нещодавно з сусідкою, вона в Ірландії третій рік, не продає і не здає тут свій 2К хрущик, бо там ці гроші ніщо і ні на що не вплинуть. Стоїть квартира просто закрив зараз.
_Злата Ibra_• 11 мая 2025
Ответ дляШвидкоруч
Попит формує ціни
Зараз нового житла будується ну дуже мало,а люди втрачають житло щодня. Тому ціни будуть зростати. Особливо подалі від лінії фронту
Тогда надо всем на западной покупать. Ведь есть очень большой шанс прилёта в новое жилье((
Губи до вух• 11 мая 2025
Ответ дляЖенщинас
Куди цінам просідати? Скільки людей без житла залишилось...
А чого їм рости? Порівняйте ціни, в ’безпечній’ столиці і небезпечній Європі, хоч і в селі.
Можливо Ви знаєте співвідношення, скільки будинків має бомбосховища і скільки буде тривати війна, щоб останні кошти вкладати в нерухомість в Україні?
Швидкоруч• 11 мая 2025
Ответ для_Злата Ibra_
На Западной тоже бывают прилеты
Губи до вух• 11 мая 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Где они космические? Космические были в 2007 году.
Сейчас огромное количество нормального жилья с ценой около 1000 долларов за метр
Это вообще не дорого
Мля... при з/п 15-20 тис )) и продуктовой корзине и бытовухе в месяц -+ 15...сказочно. давайте сразу нарисуем вакансии с з/п по 2 тыс дол. Что бы за штуку жить и штуку в 1 кв.жилья вкладывать? Где?
Губи до вух• 11 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Тiльки з..дити і щоб Ваші як мінімум бубусі/дiдусі залишили після себе житла та працювали на держ.службовцями. заробити з нуля працею без підтримки -нереально, навіть, якщо Ви почнете працювати с 15 років, до 45 це не гарантує житло, бо будуть діти, навчання, хвороби, оренда і їжа яку потрібно оплатити. Якщо хоть щось з цього, буде хтось покривати, термін купівлі зменшується.
Губи до вух• 11 мая 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Добре, з Ваших слів, ВПО їдуть з баблом і купують в столиці житло, тоді на хіба я Київі, то на гуманітарку ресі, то в школі на переселенців здаю? В них же є бабло на житло, а в мене в Києві не має. + свої квартири закриті у них, або нашим ЗСУ за всі гроші світу здають, тоді питання навіщо?
Бавовнятко• 11 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Зараз тобі буде понятно що улитиш звідси в ужасі після спілкування з адміністрацією сайту.
😂😂😂😂 клоун местный
Чесно брешу• 11 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Зачем в стране,которая воюет покупать жильйо?
А і звідки ви знаєте кого завтра може застати війна?
Електрохарчування• 11 мая 2025
Ответ дляДама с заначкой
Та де там. Ціни Праги стартують від 250 за конуру.
Я писала за передмістя Праги. Ціни знаю,бо сестра там вже чверть віка живе. Вона ще встигла взяти 90 метрів в кредит, в свої 47 ще виплачує, а от дочка з зятем- чехом шукають вже передмістя з котловану
Смурфик• 11 мая 2025
Ответ дляМейк-ап форева
А когда-то было дешево?)
Було, що за машину ауді 80 можна було купити однушку в обласному центрі.
Але, чи то квартири були дешеві, чи то машини дорогі, не скажу.
Тато так і не купив, поклав на книжку, де вони через якийсь не довгий час зависли назавжди.
Inconvenient• 11 мая 2025
Ответ длядоминиканика
В Украине в лучшем случае пальцев не шевельнут , когда вы умирать будете. В худшем случае вам вкоротять віку.
Inconvenient• 11 мая 2025
Ответ длядоминиканика
Я писала, що вони другий сорт? Де саме, покажіть! Я писала, що в них важке злиденне життя, якщо це не місцеві глитаї, до яких ви, мабуть, відноситеся. І якщо сільські втрачають здоровя поратись на городі, то вони і помирають від голоду, так само, як міські. І як можно ’отлічно жить’ без каналізації, водопроводу, інфраструктури, поліклінік, магазинів, роботи? І чому тоді така кількість приїджих у Києві? Якщо так чудово у селах?
Inconvenient• 11 мая 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Якраз в Ірландії є сенс купувати житло через високу вартість аренди і нестачу житла. Перший внесок 10% від вартості, за 90-100К можна купити квартиру, звісно не у столиці і 5% річних. Ваша сусідка просто не хоче травмувати вашу заздрісну душу. Або її хрущик взагалі не продається в Україні.
доминиканика• 11 мая 2025
Ответ дляInconvenient
да конечно.покину свої квартири,класний коттедж вдома,поїду по ірландіях унітази драять і іпотеку платить в селі
СамавиховуюКота• 11 мая 2025
Ответ дляАноним_1858
Так як я шукала купити, то в порівнянні з минулим роком ціни виросли. Так вторічка це можливі сюрпризи по нюансам які одразу немає можливості визначити. Новобудови так дорого, і ще й на ремонт требе десь половину вартості квартири.
на ремонт вторички тоже нужно столько же денег + еще выносить кучу мусора, сбивать штукатурку, штробить под электрику, т.к. часто надо с неё начинать. И в процессе пересрешся со всеми бабками-соседушками
доминиканика• 11 мая 2025
Ответ дляInconvenient
боже звідки ви пишите.поїдьте до моїх’нещасних,бідових’бабусь в село і плюс 10кг за тиждень аж бігом.і все смачне,натуральне.і не треба тисячі євро витрачати за натур продукт як це роблять десь в європах
доминиканика• 11 мая 2025
Ответ дляInconvenient
слава богу все є.і навіть ліки безкоштовно і операції.і земелька своя і все натуральне.
доминиканика• 11 мая 2025
Ответ дляInconvenient
ага зато заграніцами вас живою водою вмиють
доминиканика• 11 мая 2025
Ответ дляСмурфик
оце були часи...
Безсовісна кума• 11 мая 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Всем подряд сдаю)
У меня под сдачу однушка с ремонтом и двушка-бабушатня.
В однушку беру по 1 человеку.
В двушку до 3 пускаю.
Везде все чисто-аккуратно
В однушку беру по 1 человеку.
В двушку до 3 пускаю.
Везде все чисто-аккуратно
За сколько сдаёте?