Несу пургу• Изменено 11 мая 2025
Житло... зараз ціни космічні
Дивилась новобудова з ремонтом 46 кв. 59 тис. дол. А вториний ринок двушка 50 кв косметичний ремонт ціна 52тис.дол. так там треба ще копнути, щоб не повиласили гнилі труби стояк каналізації...проводка . Ціни ще будуть зростати, чи просядуть може, хоча куда ще їм зростати!
Результат:
вже голосів:
230 (82.44%)
Зростатимуть
49 (17.56%)
Просядуть
ЖенаАйтишнеГа• 11 мая 2025
Ответ дляInconvenient
Якраз в Ірландії є сенс купувати житло через високу вартість аренди і нестачу житла. Перший внесок 10% від вартості, за 90-100К можна купити квартиру, звісно не у столиці і 5% річних. Ваша сусідка просто не хоче травмувати вашу заздрісну душу. Або її хрущик взагалі не продається в Україні.
Ви в собі? Звідки ви висновки зробили такі? Сусідка живе в Дубліні у дочки, яка там більше 20 років. Людині 70+, які іпотеки і чим допоможуть 50-60К в столиці Ірландії?
Вона не продає і не здає, бо це їх пам´ять про чоловіка і молодість, спогади. А за бажанням здасть або продасть за тиждень, в нас чудовий район і сама квартира чиста, світла, стоїть зачинена, так хоче власник. Я писала про те, що багатьом нашим в ЄС вартість житла в Києві мало чим допоможе, тому і не продають. І в мене якраз такий приклад.
Без Баяна• 11 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Є в мене що вкладати чи немає це не відміняє здорового глузду.Потрібно бути психопатом що б вкладати величезні гроші в майно коли його кожного дня можуть зруйнувати.Що б це зрозуміти,не потрібно мати гроші на квартиру.При чому тут мої гроші?
Это правда.У меня знакомые хотели год назад купить шикарную квартиру в центре города вв Запорожье,зза 42 000,хозяева хотели 45,не сторговались,а через пару месяцев в эту квартиру прилет..вот смысл покупать
SometimesDiena• 11 мая 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
а к какому? к высшему?
По меркам Украины к богатому, если это не джуны
Джага Джага• 11 мая 2025
Ответ дляБез Баяна
Я радий що є люди які розуміють про які ризики я пишу.
Флюорография гуся• 11 мая 2025
Ответ дляБолеИменее
Пару раз орешник прилетит, да это стремно, никак не угомонятся, не нажрутся
та ладно, у нас в Одессе Кадоров кучу, во время войны настроили на Краснова ,и не боятся , в начале войны было начало стройки ,наверное что то знают ,раз остеклили и плиткой обкладывают ,смотрю на них и надеюсь на лучшее
Електрохарчування• 11 мая 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Мы в пригороде Киева купили в 2011 году за 60 тыс. Сейчас реально продать за 30. Это чтоб продать, а не просто выставить на продажу.
Глеваха! Новобудова від 820 Дол метр і перший будинок розкуплений. Це голі стніни. Де хати по 30?
Міс Всесвіт• 11 мая 2025
Ответ дляЦукрові вишні
В гривнах будут расти.
В долларах просядут, ждать недолго.
Не будет финансирования еоселя- цены будут ниже.
Будет перемирие-тоже цены вниз.
В долларах просядут, ждать недолго.
Будет перемирие-тоже цены вниз.
Если бы.
Міс Всесвіт• 11 мая 2025
Ответ дляСмешнюча
космічні в гривнях, а якщо порахувати у валюті, то просіли суттєво
Даже Харьков уже довоенные лепят, буквально за месяц явный скачок((
Зроблено у 80-х• 11 мая 2025
Ответ дляSometimesDiena
А олигархи тогда к какому? Владельцы предприятий, заводов, министрі, депутаты и т.д. У них доход может в 10-100 раз превышать доход сеньйора или архитектора.
Мама Никитки-2• 11 мая 2025
Ответ дляНагайна
И у нас молодежи будет мало, до 18 мальчиков увозят, девочек за компанию
У меня сын и вся его спорт команда - за границей
Дочка уезжает летом после 9 класса
6 мальчиков останется в классе вот после 9. Сейчас 14 …
Кто будет жить в этих квартирах через 10 лет ?
Пенсионеры умрут.. может жилья будет намного больше, чем людей
Дочка уезжает летом после 9 класса
Закінчаться програми пихисту і всі повернуться додому. Повірте, тих, кому будуть пропозиції залишитись в Європі будуть тисячі, навідміну від міліонів, яких попросять на вихід.
SometimesDiena• 11 мая 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
О них речи не шло, эти скупают недвижимость за границей на сдачу
Та не реву я• 11 мая 2025
Ответ дляМавка
Я займаюсь дизайном вікон. Штори/тюлі/ролети та інше.
З прошлої осінні пошивочний цех розширили.
Бригада навішування одна. Зайнята зараз 6 днів на тиждень. Кожен день - два об´єкти. Невеликі об´єкти (1-2 кімнатні квартири) - компонуємо по три в день. Графік розписанмінімум на два-три тижня. І ми вже не рекламуємо себе. Замовники самі приходять до нас.
95% объектів - новобудови.
В яких люди роблять суперові ремонти.
Київ.
95% объектів - новобудови.
В яких люди роблять суперові ремонти.
Київ.
Ну так і супер. А у нас вже б не завадило ремонт поновити, дещо з меблів замінити і всяке таке. Але я не буду зараз в те вкладатись. І таких багато і ще більше.
Нагайна• 11 мая 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Для молоді ?
Ні, там все ок
Син перейшов на студентську візу
І його професія дозволяє залишитись
Дочка зразу йде на студентську- мед
Європа не така вимоглива, як ваш Трамп
Ні, там все ок
Син перейшов на студентську візу
І його професія дозволяє залишитись
Дочка зразу йде на студентську- мед
Європа не така вимоглива, як ваш Трамп
Та не реву я• 11 мая 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ну, не тільки бідні виїхали, а й міцний середній клас. Ви Думаєте 500 тис вистачить на будинок в Варшаві? Так одні продавали рік. Другі півтора року, бо вже в єОселю їх будинок по віку не проходить.
Легалізувати гроші можна лише через нерухомість і продавши її.
Ого. Нелегальних пів мільйону))) Легалізувати гроші модна, просто показавши джерело їх походження. У багатьох білі доходи і немає ніяких проблем з ’легалізацією грошей’
Та не реву я• 11 мая 2025
Ответ длямиссДавеча
Нищих в Европе нет, в отличие от Украины.
У всіх країнах є злидні. Просто їхні хоч на їжу не жадні і зади прикриті.
Мама Никитки-2• 11 мая 2025
Ответ длядоминиканика
Ниче себе дно.Не Киев.Обычный город.Участки под застройку взлетели в 3 раза.Народ гребет и опять вижу поле делят (поменяли цильове призначення)
Скажіть кураторам, щоб методички підправили. По перше щас неможливо змінити цільове призначення. По друге, ще до війни внесли зміни до земельного кодексу і тепер, щоб змінити цільове потрібно внести зміни до генерального плану населеного пункту, а це не один десяток млн грн.
Мама Никитки-2• 12 мая 2025
Ответ дляНагайна
Для молоді ?
Ні, там все ок
Син перейшов на студентську візу
І його професія дозволяє залишитись
Дочка зразу йде на студентську- мед
Європа не така вимоглива, як ваш Трамп
Ні, там все ок
Син перейшов на студентську візу
І його професія дозволяє залишитись
Дочка зразу йде на студентську- мед
Європа не така вимоглива, як ваш Трамп
Трамп не мій. Читаю щас умови для навчання в вишах деяких країн Європи. Всюди є посилання, що українці вчаться безкоштовно, поки діє програма захисту. Навіть в вузах тої ж Польщі.
Мати драконів• 12 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Я б вкладав гроші в маленьку нерухомість десь мінімум як за 4 - 5 тисяч кілометрів від України.І я б ще подумав 10 тисяч разів чи в теперішніх умовах це доцільно.
За 5 тис км від України це в Пакистан чи Індію?))
Inconvenient• 12 мая 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А навіщо писати про таку жінку? Який сенс? Я писала про людей працездатного віку, які шукають можливість придбати житло і влаштуватися в чудовій країні. До речі, цієї суми цілком достатньо для першого внеску або для покупки квартири з додатковою спальнею. І що чудового в занедбаному хрущі з жахливим плануванням, який передбачали знести ще у 80-ті роки минулого століття, за ціною 50-60К? У вас когнітивний дисонанс, ввічлива ви наша? Не пишіть мені більше, не хочу витрачати час на безглузду дискусію.
Inconvenient• 12 мая 2025
Ответ длядоминиканика
да конечно.покину свої квартири,класний коттедж вдома,поїду по ірландіях унітази драять і іпотеку платить в селі
Це Маня нарешті почала Українською писати?
Зроблено у 80-х• 12 мая 2025
Ответ дляТа не реву я
ці гроші якраз легальні. Люди для себе будували. 2 дітей. У війну закінчили будинок і переселились.
А легалізація якраз не для України потрібна, вони не держслужбовці. А для Європи. Або кріпта, або нерухомість. Ніхто не буде ваші виписки з роботи дивитися за 10 років в банках Польщі чи Німеччини.
маска Ілона• 12 мая 2025
Ответ дляdf364tye3
госслужба , военные, силовики ,,,
правда торгуются ,,,
или мне за ,,, либо продавайте дальше , мне не горит , больше не дам ,,,
правда торгуются ,,,
🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️
ЖенаАйтишнеГа• 12 мая 2025
Ответ дляInconvenient
Я писала не вам, взагалі, особисто до вас не зверталася. Я писала цей реальний приклад з життя Автору теми, яка міркує чи підуть ціни вверх чи вниз. В контексті того, що не всі хто виїхав продають житло в Києві через особисті мотиви і, відповідно, немає на ринку надлишку пропозиції плюс міграція в столицю всередині держави створює попит.
Порадниці така Порадниця. Все як завжди.
Бувайте здорові.
Простоваля• 12 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Жити по новому нам обіцяли,тепер живемо по новому.
чел если тебе яблоки дорого, о каких квартирах ты тут вещаешь?
Електрохарчування• 12 мая 2025
Ответ дляLacrimo
Де ті бізнеси? Які заробляють? Працюють з воєнкою? У нас місто на Заході країни - ходиш по місту 2 тенденції: одні на останньому іздиханні , інші закрились ( хоча до того працювали більше 5-10 років). На кожних дверях пишуть, що потрібні по 3-5 працівників! Це з тих, що на останньому іздиханні. Сервіс дуже просів. Знайомий в Києві теж каже , що не так все весело, як тіт пишуть. Малі бізнеси і харчування через один закриваються. Полишались гіпермаркети і великі точки харчування. Ті попіднімали зп працівникам чим і витягують ( мають менші прибутки, але є люди) , а ті , хто не можуть підняти зп - закриваються, от і вся малина зараз! Я сама б не купляла квартиру, не збираю зараз і взагалі не думаю про майбутнє в цій країні. Бо тут нічого не можеш передбачити на пару років наперед. Хіба б виграла , о диво, іпотеку для впо - то взяла б ( постаралась взяти). Бо там вигідні умови і варто іти на ризики.
Пригород Киева - под детские развивашки и прочее квартирьі на 1 етаже в новостроях разгребаются за нал и без рассрочки моментально
Електрохарчування• 12 мая 2025
Ответ дляГуби до вух
Мля... при з/п 15-20 тис )) и продуктовой корзине и бытовухе в месяц -+ 15...сказочно. давайте сразу нарисуем вакансии с з/п по 2 тыс дол. Что бы за штуку жить и штуку в 1 кв.жилья вкладывать? Где?
Смотрите, по моим наблюдениям, молодежь сейчас меньше 800- 1000 Дол не зарабатьівает. Детей до 30 как правило не заводят. На одну зп живут, вторую откладьвают. За 3- 4 года что - то покупают. А если родители добавят, то уже и не что- то а вполне приличное
Джага Джага• 12 мая 2025
Ответ дляПростоваля
ми обговорюємо ситуацію на цій території вцілому.Гадаю що ми якось самі розберемся про що нам говорити а про що мовчати.
Простоваля• 12 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Вцілому купить квартиру или кг яблук?