Несу пургу• Изменено 11 мая 2025

Житло... зараз ціни космічні

Дивилась новобудова з ремонтом 46 кв. 59 тис. дол. А вториний ринок двушка 50 кв косметичний ремонт ціна 52тис.дол. так там треба ще копнути, щоб не повиласили гнилі труби стояк каналізації...проводка . Ціни ще будуть зростати, чи просядуть може, хоча куда ще їм зростати!
Результат:
вже голосів: 279
230 (82.44%) Зростатимуть
49 (17.56%) Просядуть
менеджеp• 11 мая 2025
украинцы настолько богатые что им делается скучно и они публикуют подобные темы
Inconvenient• 11 мая 2025
Ответ длямиссДавеча
А зря. Я вам так скажу, даже под мостом в некоторых странах лучше, чем под мостом дома. Там хотябы с голоду не дадут умереть. А в Украине даже и не заметят что умер.
В этих странах есть социальное жилье, как минимум кровать вы получите. И будете работать - заработаете на жилье. Работу вы найдете. А в Украине вас еще и убьют, пока будете под мостом ледве животіти.
доминиканика• 11 мая 2025
Ответ дляInconvenient
у нас жилье в селах с черноземом копейки.
Inconvenient• 11 мая 2025
Ответ длядоминиканика
І де працювати в цих селах? І, даруйте, це зовсім інша якість життя - село в цивілізованих странах або в Україні.
SometimesDiena• 11 мая 2025
Ответ длямиссДавеча
Нищих в Европе нет, в отличие от Украины.
Есть. Только уровень нищеты разный. Украинский средний класс, по европейским меркам бедный класс. Такие люди на украинские доходы не смогут себе в Европе ничего позволить.
автор Несу пургу • 11 мая 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Не, уважаемая. Не была однушка максимум 10. В хрущах - да. В сталинках на площади и районе родины - нет. В 9 этажках- тоже нет.
Я сама сдаю сейчас в Краматорске 2 квартиры и прекрасно знаю, что там с рынком недвижимости
Яка зараз ціна оренди квартири в Краматорську? Або купити житло?
Щедрик ведрик• 11 мая 2025
Ответ дляНесу пургу
Открывайте олх и смотрите. Цены разные зависят от ремонта, места расположения и желания арендадателя/продавца
Всім шампаньського• 11 мая 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Автор, покупайте не в Киеве, а в пригороде. Вот ирпень самое начало города, однокомнатные 38-40 м стоят в новострое около 32-36 тыс дол. Сделайте минимальный ремонт за 10 тыс еще .
Не надо ирпень, у нас тут только после войны с утра можно из города выехать
Школ не хватает, все на роботу утром в киев, шанхай
маска Ілона• 11 мая 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Надо чтоб повезло, много работать это не про деньги, пусть вам повезет с хорошей работой
Увы.
Джага Джага• 11 мая 2025
Ответ дляБавовнятко
Понятно. Т.е.сейчас вы бомж,живущий на аренде,и успокаивающий себя тем что ’ вкладывать в недвижимость сейчас не выгодно’.
Зараз тобі буде понятно що улитиш звідси в ужасі після спілкування з адміністрацією сайту.
Джага Джага• 11 мая 2025
Ответ дляLacrimo
Де ті бізнеси? Які заробляють? Працюють з воєнкою? У нас місто на Заході країни - ходиш по місту 2 тенденції: одні на останньому іздиханні , інші закрились ( хоча до того працювали більше 5-10 років). На кожних дверях пишуть, що потрібні по 3-5 працівників! Це з тих, що на останньому іздиханні. Сервіс дуже просів. Знайомий в Києві теж каже , що не так все весело, як тіт пишуть. Малі бізнеси і харчування через один закриваються. Полишались гіпермаркети і великі точки харчування. Ті попіднімали зп працівникам чим і витягують ( мають менші прибутки, але є люди) , а ті , хто не можуть підняти зп - закриваються, от і вся малина зараз! Я сама б не купляла квартиру, не збираю зараз і взагалі не думаю про майбутнє в цій країні. Бо тут нічого не можеш передбачити на пару років наперед. Хіба б виграла , о диво, іпотеку для впо - то взяла б ( постаралась взяти). Бо там вигідні умови і варто іти на ризики.
Дякую вам за хороший коментар.Приємно читати розумну людину.
Джага Джага• 11 мая 2025
Ответ дляLacrimo
В нас звикли строїти дурачка і писати що все дуже добре,малюють картинку.Але розумні люди і взагалі люди,знають що ми на дні.Хто нажився на союзі і розвалював і баригував всім що було той живе.А більшість людей як і все довкола в глухій сраці.
А я кумедна• 11 мая 2025
кто бы что не говорил а цены жесть
100 квадратов - менее 5 миллионов и не подходи....
Джага Джага• 11 мая 2025
Ответ дляА я кумедна
кто бы что не говорил а цены жесть
Ціни можна любі поставити з потолка.Друге питання,хто буде це купувати?Я вам гарантую,що яблука по 80 гривень за кілограм і малесенькі яйця по 80 грн за 10 штук,будуть гнити.Так само і з однушками по 5 мільйонів,буде те саме.Доки ті хто залупляє такі ціни,не поставлять ціни назад.А нє,то і так буде стояти порожнє,як ті яйця і яблука будуть тухнути і гнити.Ми скотилися на саме дно,ніхто ні про яке майбутнє тут,не думає.
Зроблено у 80-х• 11 мая 2025
Ответ дляSometimesDiena
Ой прекратите. Крепкий средний класс в Украине, это глубокие нищие в Европе. Так что лучше побыстрее учить язык и повышать профессиональные навыки в стране ЕС, тогда можно будет со временем на ноги встать.
Айтішники. В Польщу свою фирму перевели. Діти вчаться там в приватній школі.
Простоваля• 11 мая 2025
Ответ дляТарабарщина
ну вот вы пишете у меня знакомые то, знакомые это. А у меня тоже знакомые то и это, и это противоположные действия)
Есть те, кто точно не вернется в Украину, а есть те, кто там пока есть выплаты и жилье, а потом поедут домой. А есть те, кто очень неплохо жил за границей, но уже нажился и едет назад в Украину.
Мы говорим о Киеве, безусловно из фронтовых регионов будут уезжать.
в Харьков возвращаются тоже, плюс переселенцы, хоть соседняя недострана и кошмарит постоянно
Смешнюча• 11 мая 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Где они космические? Космические были в 2007 году.
Сейчас огромное количество нормального жилья с ценой около 1000 долларов за метр
Это вообще не дорого
космічні в гривнях, а якщо порахувати у валюті, то просіли суттєво
Смешнюча• 11 мая 2025
Ответ дляАноним_1858
Так як я шукала купити, то в порівнянні з минулим роком ціни виросли. Так вторічка це можливі сюрпризи по нюансам які одразу немає можливості визначити. Новобудови так дорого, і ще й на ремонт требе десь половину вартості квартири.
а про ’сюрпризи по нюансам’ в новобудовах чого не згадуєте?
Смешнюча• 11 мая 2025
Ответ дляТарабарщина
до війни під моїм будинком завжди можна було запаркуватись, а зараз ні.
Дві подруги з дітьми повертаються влітку. Хтось їде, хтось повертається.
В Києві людей точно менше не стає.
А Київ - то вся Україні? В Києві менше не стає за рахунок того, що пустіють інші. Для чого заперечувати очевидні речі? Чи ця мантра допомагає якось?
Смешнюча• 11 мая 2025
Ответ дляНехай щастить
Я до войны двушку сдавала за 3 тыс.Сейчас за 12 тыс гр
І ніхто Вас не обзиває баригою?
SometimesDiena• 11 мая 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
Айтишники не относятся к среднему классу
Зроблено у 80-х• 11 мая 2025
Ответ дляSometimesDiena
а к какому? к высшему?
Тарабарщина• 11 мая 2025
Ответ дляСмешнюча
я писала про нерухомість в Києві, а не по всій Україні.
Не бачу аж такого стрімкого зростання цін, але і просідання також. Вартість 1м2 в нашому ЖК зросла на 500 дол у забудовника, але це не бюджетне житло, і на вторинному ринку очевидно черга на такі квартири не стоїть.
А ось дешеві квартири продаються, тому що людям треба десь жити, в тому числі тим, хто їде в Київ з інших міст.
Смешнюча• 11 мая 2025
Ответ дляInconvenient
та то манька знову черговим клоном розродилась))) зате скільки її не питають, де саме в такому раю вона живе - не признається)))
Смешнюча• 11 мая 2025
Ответ дляТарабарщина
я про Ваше ’машину ніде поставити’. Їх ніде поставити за рахунок того, що третина країни окуповано або лінія фронту, і за рахунок катастрофічного просідання решти регіонів. А не тому, що більше людей стало чи масово повернулись в Україну...
Аноним_1858• 11 мая 2025
Ответ дляСмешнюча
Незнаю не стикалася...живу в новобудові вже 12 років. Окрім усадки будинку нічого
Тарабарщина• 11 мая 2025
Ответ дляСмешнюча
я не писала, що це через те, що люди масово повернулись!
Я писала про те, що людей в Києві БАГАТО, а отже всім їм треба десь жити. І вони або купують квартири, або орендують. Тому ціни конкретно в Києві не можуть суттєво просісти, тому що завжди є попит. Попит на квартири в КИЄВІ, а не в Дніпропетровській чи Сумській області.
Ви ніби читаєте, але думаєте про щось своє.
доминиканика• 11 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Ниче себе дно.Не Киев.Обычный город.Участки под застройку взлетели в 3 раза.Народ гребет и опять вижу поле делят (поменяли цильове призначення)
доминиканика• 11 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Ниче себе дно.В пробке стоишь-одини тачки нормальные.На ланусах одно село
доминиканика• 11 мая 2025
Ответ дляLacrimo
Оптимистка.Надеетесь,что услуги,песок,цемент,кирпич ,квартирка рухнет в цене?)А по поводу бизнесов-сейчас в мире везде не ах.Везде