Наверняка• 11 мая 2025
Не для брезгливих. Чи могло це відштовхнути на побаченні?
Запросив давно знайомий чоловік на зустріч. Був на машині, підʼїхав до будинку.
І я тут - гарно одягнута, покупана і з кульком , в якому знаходиться туалетний папір.
Так, у мене біля унітазу є відро, куди я в пакет сміттєвий складаю туалетний папір. Пакет прозорий.
Живу в звичайному будинку, тому смітник був поряд.
Він це побачив і було видно, що йому не дуже приємно.
Вже пройшло дві годині після зустрічі, він не пише
Так точно!• 11 мая 2025
Ответ дляУказка
Он думает что на следующем свидании жопу ей вытирать будет он. Поэтому не пишет.
Або буде пакет з прокладками
Ласую колобками• 11 мая 2025
Ответ дляУказка
Странно что он по газам не дал, как только увидел Вас с пакетом))
Автор, это не вы на днях в трусах и свитере мусор выносили?
Так точно!• 11 мая 2025
Ответ дляТоптунша
Ты меня узнаешь полюбэ, буду я с пакетом
С ароматами гладиолусов
Борець за гаманець• 11 мая 2025
Ответ дляНаверняка
Я не знала, що він вже під будинком
меня мой будущий муж встретил прямо у контейнеров с строительным мусором. Я решила вынести сама ночью мешок с мусором, он порвался и я сидела грязная и заплаканная бомжиха.
Крайня невістка• 11 мая 2025
Так, так, відштовхнуло. На майбутнє - виносити папір виключно у коробках з під рафаелок. Я завжди так роблю.
Обнимашкина• 11 мая 2025
Ответ дляНаверняка
Я не знала, що він вже під будинком
Вынесли бы раньше, потом бы собирались на свидание или потом бы уже вынесли тот пакет. Но всё равно поведение мужчины немного странное. Мой бывший всегда воду в туалете смывал, чтоб я не слышала, как он писает.
Бурундучиха• 11 мая 2025
Бляха
Одразу після того, як викинули, сміття, потрібно мити руки. І не важливо, чи то картонний папір, чи то папір в гівні. Стоїть сміттєвий бак, ти його руками чіпаєш. Невже не хочеться після того помити руки?!
Я шалунья• 11 мая 2025
А я вчора їхав на работу і захватив з собою пакет з мусором щоб по дорозі викинути, мусорка від дому десь метрів 300, через дорогу на пятачку біля стоянки, підїзжаю до мусорних баків, а там за баками в машині на євробляхах ТЦК сидять, я не зкидая швидкості розвернувся і поїхав на работу і вже аж на роботі викинув сміття, цікаво що вони подумали, підїхав на джипі якісь вуйко до мусорки, розвернувся і поїхав, певно подумали що ухилянт...
Муркошечка• 11 мая 2025
Ответ дляНаверняка
Ну викинула пакет і сіла звісно
А вам обов´язково було саме тоді виносити свій пакет? Іншої нагоди у вас не було?
Це по-перше. По-друге, де ви знайшли настільки прозорий мішок для сміття, через який щось видно?
Вони зараз кольорові - більшість чорні, сині чи зелені.
Муркошечка• 11 мая 2025
Ответ дляКиця-бриця
А навіщо ви складаєте- збираєте цей папір?
Мабуть, дехто вважає, що папір заб´є каналізацію. І справді, в ідеалі в унітаз не потібно нічого спускати, окрім фекалій. Максимум туалетний папір.
А в багатьох закладах типу кафе, ресторанів, театрах навіть пишуть - не кидати туалетний папір. Мабуть, каналізація не витримає, якщо така кількість людей щодня буде кидати папір і зливати.
Наверняка
• 11 мая 2025
Ответ дляМуркошечка
У мене блакитний із атб 🤷🏻♀️
Муркошечка• 11 мая 2025
Ответ дляНаверняка
У мене блакитний із атб 🤷🏻♀️
Ви думаєте він вдивлявся, що у вашому пекеті? Він вийшов із машини і підійшов до вас?
На майбутнє, робіть це не на побаченях.
Наверняка
• 11 мая 2025
Ответ дляМуркошечка
На майбутнє, робіть це не на побаченях.
Пакет ПРОЗОРИЙ
було видно, що всередині
Муркошечка• 11 мая 2025
Ответ дляНаверняка
Пакет ПРОЗОРИЙ
було видно, що всередині
Ну що вже зробиш? Що зроблено, то зроблено. Ви ж бачили, що пакет прозорий і через нього усе видно. Ви ж на щось розраховували. Просто прийміть, як є.