Аноним Советчик• 11 мая 2025

Дівчатка, які не отримали батьківського тепла в дитинстві.

Чи можуть стати впевненими в собі в дорослому житті?
Чи шукатимуть чоловічого тепла і турботи, яких не отримали в дитинстві , в чоловіках?
Маю рацію• 11 мая 2025
Конечно могут
сЛАдКОежКА• 11 мая 2025
Могут.
Я искала себе папу какое-то время. Потом переросла и построила прекрасные отношения
автор Аноним Советчик • 11 мая 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Могут.
Але у відносинах турбота є для вас одним із пріоритетів?
Allein74999• 11 мая 2025
Полусирота с 8 лет. Не ищу ничего, тк не встретила того, кто бы этим теплом обеспечил. Сама себе мужик по жизни, а рядом были те, чья мама обузу скинула с себя на невестку. Ну как-то так.
Мой завтрак• 11 мая 2025
Конечно, желание сваливать на кого-то свои неудачи не связано с отсутствием отца.
сЛАдКОежКА• 11 мая 2025
Ответ дляАноним Советчик
Я уже сама могу обо всех позаботиться)
Головний кошак• 11 мая 2025
Не знаю) У меня не вышло в итоге, может не связано, а может и да.. Думаю, зависит от человека.
ротцвеники• 11 мая 2025
Ответ дляАноним Советчик
А якщо була теплота і турбота у дитинстві, то у відносинах вже не потрібна?
Веселуха Муха• 11 мая 2025
Я впевнена у собі с дитинства. На нелюбов батьків пофіг завжди. Мене любили баьуся, дідусь, тьоті і дяді. В чоловіках батьків не шукаю
Така бойова Я• 11 мая 2025
Емоційно холодні батьки ніяк не вплинули на мою впевненість у собі. Тому,авторе, відчипіться від батьків і починайте окреме доросле життя
автор Аноним Советчик • 11 мая 2025
Ответ дляТака бойова Я
Ви навчіться писати без помилок, це по-перше. А по-друге, не варто давати поради, про які вас не просять. А по-третє, питання було геть про інше 🤦
КротоТо• 11 мая 2025
Ти не шукаєш тепла. Ти знаєш, що тобі ’не положено’.
автор Аноним Советчик • 11 мая 2025
Ответ дляКротоТо
Бачте, у всіх по-різному
бЭйбА• 11 мая 2025
Це я. Дуже впевнена в собі. Розлучена, маю доньку. Від кавалерів немає відбою.
бЭйбА• 11 мая 2025
В мене батько є, але жив з нами як сусід. Але ніколи не ображав і т.д. просто така людини
Дверной_Проем• 11 мая 2025
Ответ дляАноним Советчик
Бачте, у всіх по-різному
Тому що кожен різний. Хтось свої дорослі проблеми сприймає і вирішує, а хтось хоче перекласти провину за свої невдачі, прикрий характер , на когось іншого. І тут проблема не в батьках, як би в цьому не переконували ’ психологи’
Така бойова Я• 11 мая 2025
Ответ дляАноним Советчик
Питания саме про те, як доросла людина ниє роками і звинувачує у своїх негараздах всіх, окрім себе. І так, кінця цьому не буде, поки ця сама людина не перестане нити в не почне брати відповідальність саме за свій вибір і не перекидати його на батьків
КротоТо• 11 мая 2025
Ответ дляДверной_Проем
Чому Ви думаєте, що хтось щось намагається перекладати, чи звинувачувати?
Усвідомлення власного несвідомого дуже допомагає саме впоратися з внутрішніми конфліктами.
автор Аноним Советчик • 13 мая 2025
Ответ дляТака бойова Я
Де ви побачили таке в питання в моєму повідомленні - хз. Щоразу дивує, як людина питає про одне, а вміють придумати інше і ще й породи давати 🤭