Неділя, 11 Травня, 2025 в 20:15
Джерело: Володимир Зеленський/Telegram
Ввечері 11 травня президент Володимир Зеленський закликав до повного припинення вогню від завтра та повідомив, що чекатиме главу РФ Володимира Путіна у Туреччині у четвер особисто.
Глава Української держави заявив, що немає сенсу затягувати вбивства – час припинити вогонь і дати шанс дипломатії.
Ми чекаємо відзавтра припинення вогню – повне і тривале, щоб дати необхідну основу дипломатії. Немає сенсу затягувати вбивства. І чекатиму на Путіна в четвер у Туреччині. Особисто. Сподіваюсь, що росіяни цього разу не шукатимуть причин, чому вони не можуть.
Джерело: Володимир Зеленський/Telegram
Allka- skakalka• 11 мая в 21:27
Ответ дляBombastic
Дівчата, таких зустрічей вже було багато.
Толку немає.
Бориска Джонсон приедет ,нашепчет нашим марионеткам . Продолжайте воевать! ,как после Стамбула 2022
Апель-синка• 11 мая в 21:33
Ответ дляМанула
Думаю навряд путін поїде на зустріч з Зе
Он сразу сказал, что они еще подумает, КТО возглавит делегацию в Турцию. Как обычно печальная лошадь с письковым
Апель-синка• 11 мая в 21:36
Ответ дляBombastic
Толку немає.
Конечно не будет. Они уже сразу залупились про ’защиту своих конституционных территорий’. Хер им в зубы.
ПадаюВреверансах• 11 мая в 21:44
Ответ для_Alekssandra_
Интересно, это реально встреча первых лиц будет?
От би як в кіно Зеля дістав автомат і всіх розстріляв.
Ми би визнали його тоді найкрутішим президентом
Клементина• 11 мая в 21:45
Ответ дляПадаюВреверансах
Він вже із Трампом посварився в прямому ефірі. Такого овальний кабінет ще не бачив)))
Чесно кажучи, уявляю його на переговорах з пуйлом
Ответ дляКлементина
Не смішно, чесно кажучи. Бо після їх зустрічі в Нормандії, пуйло якраз і прийняв рішення про повномасштабне вторгнення ...
ПадаюВреверансах• 11 мая в 21:52
Ответ дляКлементина
Я би все киеула і ждала б
Клементина• 11 мая в 21:55
Ответ дляМанула
А мені чомусь смішно.
Зараз читаю різних експертів, всі щось аналізують
«Трамп сильний перемовник», «путін хитрий і сильний, з ним треба обережно»
І тут Зеля такий «зараз я покажу цим перемовникам… ех! Тримайте мене семеро»
Ответ дляКлементина
А мені чомусь смішно.
Я, до речі, теж собі яскраво уявила нашого Зе)))
Ну, він доволі впертий, гне свою лінію
Апель-синка• 11 мая в 21:59
Ответ дляОбиван1
Якщо реально хочуть закінчити війну, то спочатку йде довга робота дипломатів і тільки вже потім приїжджають президенти на підписання, звичайно це в серйозній політиці, а не а-ля їдем в Стамбул всьо порішаєм
та это зелины понты: стадион так стадион.
он всё еще играет в своё шоу.
Апель-синка• 11 мая в 22:00
Ответ дляTOG36
Що буде у Стамбулі:
русня: Капітулюйте
Україна: Ні
Трамп: Великий день!
русня: Капітулюйте
Україна: Ні
Трамп: Великий день!
Трамп скажет: ну тада я умываю руки.
Апель-синка• 11 мая в 22:01
Ответ дляNatalia Кис.порошок
Не поедит пуйло он боится что его арестуют)))
или чемодан украдут и вычислят, что это бурят какой-то
Ответ длядоминиканика
та оно ж зашуганое боится.будет сидеть перед зелей трусится.старый пердун.оно борзое только ванек дураков на убой в украинский мясокомбинат отправлять и втюхивать глубинному народу о мифических нациках
Спасибо,напомнили ещё один клон Маньки. Блокирую
ПадаюВреверансах• 11 мая в 22:15
Ответ дляBeile
І такий- Асталависта ,бейби.
Ми віримо в тебк, Вова!
Скажена Бджілка• 11 мая в 22:22
Ответ длядоминиканика
Удалено администрацией...
Ответ дляОбиван1
дипломаты уже были, сколько можно. Или в серьезной политике принято решать годами? у нас нет этих лет.
Aksinia 111• 11 мая в 22:29
Ответ дляеліт
Эта ’баня’ стоит украинскому народу сотни тысяч жертв и дальше продолжается из за таких дипломатов , сами то воевать не хотят д
Вспомните сколько мировых лидеров к хуйлу на поклон перед войной ездило . Все плохие дипломаты? Не смогли уболтать не нападать на Украину ! Все дипломаты плохие один хуйло профи ?
Кошкина мать• 11 мая в 22:36
Ответ дляМанула
❗️Мій наступний пост буде одним з найважливіших і найвпливовіших, які я коли-небудь публікував, - Трамп
Скаже, що то він порішав зустріч і він молодець