Локшина на вухах• 11 мая в 21:04
Який ваш аромат спокою?
Не любовница• 11 мая в 21:09
Запах господарчого мила )))
Того, самого простого, що раніше було )
Секс-Бомба• 11 мая в 21:12
Ответ дляНе любовница
Запах господарчого мила )))
Того, самого простого, що раніше було )
А я запах дьогтярного люблю))
Секс-Бомба• 11 мая в 21:13
А ще люблю запах нових станцій метро в Києві. От просто годинами б там сиділа)) токсикоманша мабуть ))
Тракторні війська• 11 мая в 22:02
Ответ дляСекс-Бомба
я обожаю запах некоторых странций метро. Лукьяновская любимая. не могу это объяснить.
Inspired_by_God• 11 мая в 22:27
Запах выпечки в булочной или даже в обычном магазине. Моментально успокаивает. Ваниль тоже хорошо влияет.
Зимой запах цитрусов нравится.
Прибираю щодня• 11 мая в 22:36
Мій спокій пахне матіолою-нічною фіалкою в супроводі гула цвіркунів, таких невеличких чорних.