Мадам Подлинник• 11 мая в 22:49
Великий депресивний розлад
В кого підлітки лікувались від такого розладу, чи вдалось вилікуватись і втримати результат?
Чи зникли згодом суїцидальні думки?
Люблю порядок• 11 мая в 23:04
депресії лікуються у 80%, але краще до АД додати психотерапію для попередження рецидивів, точніше для управління ними, бо вони будуть.
Да_Я_ТакаЯ_• 11 мая в 23:04
Не знаю як підлітки ,але у племінника з 19-20 були думки постійно ,один раз 4 дні в реанімації .Лікувався постійно .Зараз 25 , лежав в лікарні ,пролікувався ,задоволений результатом Головне вірно підібрати ліки.
Як далі буде невідомо .Цілком нормальний взагалі хлопець.
Володарка мрій• 11 мая в 23:10
У мене був, але в 35. Майже 1,5 року на антидепресантах. Але все ок, ще другу дитину народила в 38)
Не зацілована• 12 мая в 04:49
Щитовидку проверьте! Она может быть маленькой и из-за этого гормоны меняются и к плаксивости и до депрессии может быть склонность.
Мадам Подлинник
• 12 мая в 22:02
Ответ дляНе зацілована
Перед встановленням остаточного діагнозу здали всі аналізи, які можуть давати схожу симптоматику, включаючи повне обстеження щитоподібної залози. Там все чисто. Це психіатрія.