Принимала амфетамин с целью похудения. После отказа, аппетии возрос в геометрической прогрессии, жрать хочу, как ядерный реактор уже 3 дня, но пока держусь. Как долго это будет продолжаться, возможно ли остановить наплыв аппетита?
Добра, коли сита!• 12 мая 2025
Это реклама амфетамина? Я представляю сколько придурочных это прочитают и захотят похудеть таким способом
Чарівна патика• 12 мая 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Та це зовсім без мізків треба бути
Алина-1240• 12 мая 2025
Переходите на ширяние, че уж там, и дешевле и есть не будете хотеть))нариков бывших не бывает
Добра, коли сита!• 12 мая 2025
Ответ дляЧарівна патика
Та це зовсім без мізків треба бути
А ви думаєте мало таких?
Статус Ква• 12 мая 2025
Ответ дляKcsse
Это предостережение, что дела могут пойти не так, как планировалось
Это таки полнолуние так влияет на полудурков?
Добра, коли сита!• 12 мая 2025
Ответ дляАлина-1240
Те вообще не жрут и тощие все
Алина-1240• 12 мая 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Те вообще не жрут и тощие все
Тю, и то и то мозги выпаяет и ничего путного уже даже после лечения не будет😉
Обращеница• 12 мая 2025
Спробуйте дієту як у людей з інсулінорезистентністю.
Строго триразове харчування, багато білку і овочів, без цукру і з малою кількістю продуктів з високим глікемічним індексом.
Без перекусів, пити у перервах чисту воду.
Я так зараз харчуюся за рекомендацією ендокринолога. І я не голодна зовсім.
Ще без гострого, копченого, смаженого. Без газованих напоїв і соків.
Майже два місяці так, їсти після прийому їжі не хочеться 4-5 годин.
Обращеница• 12 мая 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
На скільки вдалося схуднути? І за який час?
Якщо без наркотиків, лише дієта від ендокринолога, у мене за два місяці мінус 9 кг.
Їсти не хочеться.
Обращеница• 12 мая 2025
Я їм м´ясо, яйця, творог, сир.
В основному з овочами, майже без хліба (хліб лише чорний і мало).
Добра, коли сита!• 12 мая 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Первый клиент пошёл 😆
Добра, коли сита!• 12 мая 2025
Ответ дляОбращеница
Їсти не хочеться.
Ой мені тільки 3кг треба скинути
жар-птица Нюра• 12 мая 2025
Ответ дляОбращеница
Їсти не хочеться.
Хто сказав що я збираюся? ))) В мене така ж дієта як у вас.
жар-птица Нюра• 12 мая 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Первый клиент пошёл 😆
Хто сказав що я збираюся? ))))) це провокація. Вона справа в тому що скільки скинула, стільки і додасть з подвійним плюсом. Та ще і здоровя попортила вже. Сумно, що в людей немає мізків(
Обращеница• 12 мая 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Ой мені тільки 3кг треба скинути
То ж, мабуть, з невеликої ваги? Тоді не так швидко зменшуватиметься.
Обращеница• 12 мая 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Давно? І скільки вийшло скинути, з якої ваги?
жар-птица Нюра• 12 мая 2025
Ответ дляОбращеница
Вже другий рік. Не скидається взагалі, але і не набирається. В мене високий рівень глюкози та інсуліну все одно((, і кортизол високий - бо не сплю ночами. Тому нажаль все на місці(((
Але це точно не привід приймати психостимулятори))
Добра, коли сита!• 12 мая 2025
Ответ дляОбращеница
З 65 треба 62, це моя ідеальна вага, але ці 3кг ну ніяк мені не даються((
Обращеница• 12 мая 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Останні кіло до ідеалу завжди найбільш примхливі :(
Добра, коли сита!• 12 мая 2025
Ответ дляОбращеница
Я рік тому була на 8кг менша, але то вже було занадто для мене, на АД поправилася сильно, і от оці 3кг треьа скинути, а 5 то вже хай будуть))