Тоска в носках• 12 мая в 16:15
Сыворотка для mediсube
Какую можете порекомендовать, что бы проводила ток и не быстро впитывалась.
Бабуся Бетман• 12 мая в 16:16
У меня сейчас holika, использую с нюфейс, она мне нравится гораздо больше родной нюфейс. Завтра придёт мой медикуб😍
дякую аж підскакую• 12 мая в 16:16
Это не сыворотка, а гель нужен для проведения тока
Сыворотка - любая на режиме бустер, лично мне нравится медик8
Stepa_nida• 12 мая в 16:22
В мене інша модель (не про), використовувала в парі з тонер + сироватка pdrn Medicube. Сироватка доволі швидко вбирається, тому працювала зонами.
Зараз юзаю з Theramid tetra-c, вона на мені доволі повільно вбирається, тому наношу на все обличчя. Під час масажу її вистачає десь на 60-70 секунд на кожній зоні, потім поглинається повністю
Бабуся Бетман• 13 мая в 18:30
Приехал мой Медикуб, сделала с холикой- все замечательно. Какой же крутой гаджет😍
Тоска в носках
• 15 мая в 20:55
Ответ дляStepa_nida
Я от думаю спробувати щоб типу цього
Stepa_nida• 16 мая в 09:31
Ответ дляТоска в носках
Я от думаю спробувати щоб типу цього
Сам виробник Medicube рекомендує використовувати гаджет з доглядом, а не провідниками. Але такі гелі провідники можна брати для режиму ’мікроструми’ MC Mode.
Для інших режимів все ж таки краще догляд (бо наприклад режим Booster Mode працює на принципі електропорації, що має на меті покращення поглинання догляду шкірою)