Милота• 12 мая 2025
В якому віці у вас почався клімакс? Як це влинуло на ваше здоровя?
Якщо вдавалися до гормонозамісної терапії,то чи були побічки?
Дякую всім заздалегідь!
Результат:
вже голосів:
37 (42.05%)
47-52
22 (25%)
43-46
22 (25%)
53-57
4 (4.55%)
39-42
3 (3.41%)
35-38
После шести ни-ни• 12 мая 2025
В 46 начались перебои с циклом, 2 месяца нет, потом не остановить. После второго кровотечения сделали гистероскопию и сижу на Джазе. До этого было сокращение цикла, сухость и ночные потения. Вес начала набирать, некритично но +1 в год, при жесткой диете) жру реально меньше в 2 раза чем в молодости
палка-копалка• 12 мая 2025
Ответ для3@йk@
45 лет
5 лет уже как прошло
Никак не отразилось. Никаких приливов,психозов и прочего. Просто закончились месячные и все
5 лет уже как прошло
сестра))) от і в мене - один в один: як ішли до того, ніби по годиннику, так і перестали. Єдине - трохи прибавила у вазі через 8 років, але там кілька факторів співпали: хвороба, потім стрес, ще й робота в основному сидяча
палка-копалка• 12 мая 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Вот сразу пропали? Или просто стали раз в несколько месяцев сначала?
в мене відразу пропали
Чижик Пижик• 12 мая 2025
Почалося в 51 рік порушеннями циклу. Потім приливи. Цього було багато років 5-6. Шкіра стала сухіша. Вага з 58 стала 66. Не знаю, але мені комфортно. Зараз мені 55. Припливи майже пройшли.
Милота
• 12 мая 2025
Ответ дляРозвідка Маші
48, передклімакс 3 роки. Такої сраки я не очікувала ніяк. Всі негативні симптоми, що є в списку - зі мною. ЗГТ допомагає відсотків на 50.
Що вас набільше турбує?
Пиши-пропало• 12 мая 2025
Ответ дляРозвідка Маші
а що ви приймаєте?
Розвідка Маші• 13 мая 2025
Ответ дляМилота
Що вас набільше турбує?
Безсоння майже кожної ночі навіть на сноднійному, апатія та відсутність сил, роздратованість, часті позиви до сечовипускання вночі, лібідо нижче плінтуса. Шкіра на тілі висне добряче, зайвої ваги нема. Припливи ЗГТ прибрав, хоч щось.