Творог для розжига• 12 мая в 19:48
Частный дом и огород
Девочки кто живёт в частном доме есть рядом с домом огород у вас есть силы и здоровье садить и обрабатывать? Мне 48 лет в прошлом году было легче как то в этом году нет никаких сил , раньше муж помогал ,а сейчас сама ( муж на войне)
Пушка заряджена• 12 мая в 19:49
Моей свекрови 78. У неё кроме огорода 3 козы, птицы очень много и свинья
Огорода 50 соток
Божа кульбабка• 12 мая в 19:50
Нету сил..., выбираю время хоть когда есть желание, тогда и работаю, когда совсем не хочу, не выхожу.
Лукава_Кiшка• 12 мая в 19:51
Маленький был, пока я сидела в декрете. Закончила это все, как вышла на работу. Хотя вот всю войну мы работаем онлайн, и можно было посадить, но уже не тянет.
Украиночка• 12 мая в 19:53
44 теж нема сил , посіяли , а як обробляти не знаю , жіночку наймати , але тоді в ньому нема сенсу
ДелайКак_Я• 12 мая в 19:58
Нет у меня сил на огород. Я пробовала, сорняки победили. Это сложно на самом деле, я вас понимаю.
Точу ляси• 12 мая в 20:01
У мене є кілька грядок. Мені 46 років, сил вистачає) Мені подобається щось вирощувати.
А_я_ЛОЖУ!• 12 мая в 20:06
Ответ дляСкокоМнеДадите
Звичайно є ,якщо це не 50 соток. 6-12 легко обробляєтьсЯ сімєю
У мене 1 сотка городу на дачі. Мені 36. Це рівно стільки, скільки можу обробить сама. І то, важко. Звичайно, все що хочу спробувати не поміщається. Автор, якщо це не питання виживання, то забийте, нехай гуляє або посадіть якісь гарбузи-кабачки, аби трава менше росла.
В мене не стільки город, скільки квітники сили тягнуть. Вчера годинник нарахував 20 тис кроків по ділянці, це з розрахунком того, що викопала та пересадила дві старих великих троянди та тую, не беру до уваги пересадку ще купи рослин, плюс дві клумби накрила агроволокном та засипала корою. Але мене це все в кайф, тому трохи крепатура відійде, дощ закінчиться, я знов побіжу щось копати.
Якби було тягарем - танунафіг.
А_я_ЛОЖУ!• 12 мая в 20:12
Ответ дляparele
Якби було тягарем - танунафіг.
О, це моя слабкість, маю 3 десятки троянд, може 3.5, з 2022 року саджу потроху, трошки супутників, дуже заморююсь. А ще ж як мінімум 1 міксбордер є місце розбити....
Из Виа-гры• 12 мая в 20:30
Ответ дляСкокоМнеДадите
Я с ребёнком, муж служит. Грядка крошечная и трава
Наизнанку• 12 мая в 21:31
У меня тоже сил все меньше, но это дача. Муж умер , одной очень тяжело. Есть немного клубники, сажу огурцы, помидорки понемногу, лук, чеснок, зелень,ягодные кусты. И много роз. В общем , тяжело всё. Плюс работа и только 1-2 выходных. Люблю этим заниматься, но сил маловато. Сын немного помогает и мама.
ЯсноВидящая• 13 мая в 00:27
Земля дає силу і енергію. Я на городі просто відпочиваю, втома абсолютно не відчувається.
КучМала• 15 мая в 21:50
В ваші роки я з задоволенням бігла з зручною сапкою на город.
До спеки пару годин зранку.
Поверталась бадьора,готувала їсти,відпочивала,ввечері клумбами і горщиками займалась.
Зараз мені 63 і я тягаю відра з перегноєм в ями квітників, куди розсаджую любимі гортензії.
Працюю в теплиці і вирощую горщикові квіти на продаж.
Автор,не розкисайте.
Це не фізичне тіло у вас здає,а психіка дає збій.
Можливо,в вас депресія
До спеки пару годин зранку.
Автор,не розкисайте.
Можливо,в вас депресія