Оябунчик• 13 мая в 21:02
Кто работает удаленно, какая у вас зп?
Кем работаете ? Сколько часов в день выходит примерно ? Какая оплата при этом?
Почемучечка• 13 мая в 21:09
Ответ дляОбстановщица
Суммарно пару часов в день, ЗП по разному, от 35
Посада?
Пульт от линолеума• 13 мая в 21:09
Работала удаленно в Украине. Зп была 1000 евро. Сейчас в Европе за ту же работу 3000 евро. В принципе работа даже легче, меньше стресса, больше свободного времени. У меня аналитика в ИТ.
Я вся ваша• 13 мая в 21:22
Ответ дляПульт от линолеума
Подскажите, пожалуйста, как смогли без опыта работы аналитиком найти первую свою работу? И есть ли у вас спец образование?
Котогосподиня• 13 мая в 21:23
Нетто 1500 евро, междунар.компания, логистика, целый день работаю, разрешили удаленно на время войны, но в офис тоже можно ездить по желанию
Працівниця року• 13 мая в 21:24
65 глав.бух. загруженность разная: иногда и в выходные нужно работать, а иногда и в рабочий день почти свободна
Пульт от линолеума• 13 мая в 21:26
Я бухгатлер по образованию. Но это не мое и денег мало. Потом начала развиваться в бухгалтерской аналитике, разбираться в программах. Работодатели были рады платить как бухгалтеру и получать еще и аналитика и специалиста по бухгалтерскому ПО. Так и потихоньку доросла. Очень тяжело было перелезть с нашего ПО на европейское. Очень тяжело. Сейчас уже привыкла.
миссДавеча• 13 мая в 21:31
Ответ дляЕлькиПальки
QA, 1100 нетто, 4 часа в день.
а сколько у вас лет опыта? у меня полгода + несколько мес пет проект, если спросят на какую зп я рассчитываю, не знаю сколько говорить
Смайлик• 13 мая в 21:50
Логістика, повний день, компанія міжнародна, але ринок рідний, зп 25т, шукаю іншу, з цією не тягну життя ніяк(
Цветочница• 13 мая в 22:08
Ответ длямиссДавеча
Відкривайте dou Зарплата і дивіться
Новопоштинская• 13 мая в 22:22
600$ паблішер, тупа робота, але поки що іншого нічого не знайшла (
Моль Моллівна• 13 мая в 23:34
Десь 60 тис на місяць до оподаткування (я ФОП), працюю копірайтером десь 7-8 годин на день, часто у вихідні.
Лівий Локіть• 13 мая в 23:54
Ответ дляМоль Моллівна
Як у Вас так виходить? Я до війни максимум 40 доларів могла заробити, і це практично цілодобово працювала. Це один раз такий заробіток був, а до цього взагалі копійки. І так декілька років. Замовники з росії були. Потім закинула все це діло. А зараз взагалі копірайтери нікому не потрібні.
Залишилась без нічого з початком війни і без засобів існування взагалі весь цей час, а більше нічого робити не вмію. Отримую тільки виплати ВПО на себе з дитиною - ось і весь мій дохід((
Моль Моллівна• 14 мая в 11:06
Ответ дляЛівий Локіть
Це неправда, що зараз копірайтери нікому не потрібні. Подивіться на кількість вакансій у профільних групах - дуже потрібні. Не потрібні ті, кого можна замінити ШІ - це якщо писати про все на світі, від дитячого одягу до вікон, головне ключі вставити. Такі тексти теж потрібні для беклінків, але за них ніколи багато не платили. А в мене великий досвід і технічний бекграунд, я пишу на складні теми зрозумілою мовою.
Якщо компанія захоче зробити якісний лендінг, продуктові сторінки, які дійсно продають, розмістити статтю про себе на профільних майданчиках (АІN, ІТС, Спека, Форбс, Майнд) - там навіть не візьмуть статтю, що написана ШІ. В агенції, в яку я пішла після повномасштабного вторгнення, коли російські клієнти відпали, теж замовлення тільки ростуть, а ШІ заборонений - редактори давно перевіряють всі тексти.
Просто ви знаєте про копірайтинг, в якому платять максиму 50 грн за кілознак, а є такі місця, де платять 200 євро за статтю.
Лівий Локіть• 14 мая в 16:44
Ответ дляМоль Моллівна
І де ж знайти такі місця? Якщо не таємниця. І на які саме теми Ви пишете?
Моль Моллівна• 14 мая в 23:59
Ответ дляЛівий Локіть
Це не таємниця. Я завжди оточувала себе відповідним інформаційним полем - всі ’живі’ групи з копірайтингу та маркетингу, підписки в соцмережах на кращих в ніші, участь в обговореннях. В цьому випадку а) з´являються можливості дізнатися щось нове і б) з´являються цікаві вакансії. Завжди підвищувала планку - подавалася туди, де було 95% що відмовлять, бо не підійду. А в результаті багато де брали після тестового. Потім приходили вже по рекомендаціях.
Я маю технічну освіту і цікавлюся сучасним світом цифрових технологій, тож вийшло комбо. На постійній основі працюю в команді хмарного провайдера, пишу статті для сайту з ІТ-нахилом, також для однієї компанії пишу про космічні технології. Постійно вчуся, постійно в курсі трендів, новин, нових інструментів, вмію шукати інформацію. Живу цим, не істерю, без корони на голові - тому в колективах приживаюся добре.
80% людей просто не роблять того, що роблю я. Ще 10% роблять навіть більше. Інші - не мають роботи або отримують крихти... Тому що не цікаво працювати, хочеться лише заробляти. В мене ж це історія насамперед ’по любові’, а вже потім ’за гроші’. Хоча гроші теж дуже приємно, звісно. Але коли цінують, бережуть і рекомендують іншим — не менш приємно також)
Іншого рецепту, крім ’пахати і любити те, що робиш’, не маю...
Раннее утро• 18 мая в 04:39
Ответ дляНовопоштинская
а что это за работа паблишер? и как ее найти?
Новопоштинская• 18 мая в 05:10
Ответ дляРаннее утро
Сидиш і копіюєшь тексту вордовсько документа в редактор СМS. В редакторі формуєшь блоки веб сторінки, додаєшь зображення.
Короче публікуєшь веб сторінки. Знайшла на djinni, шукала зовсім інше, але вже як є.
Раннее утро• 18 мая в 16:46
Ответ дляНовопоштинская
о спасибо, прикольно! а там есть еще такая тупая работа что не требует особо айти навыков?
дожену і ощасливлю• 28 мая в 23:36
Ответ дляМоль Моллівна
А що саме робите, якщо не секрет?
Моль Моллівна• 29 мая в 01:19
Ответ длядожену і ощасливлю
А що саме робите, якщо не секрет?
Складаю літери в слова, слова - в речення, а реченнями доношу сенси, важливі для бізнесу.
дожену і ощасливлю• 29 мая в 09:04
Ответ дляМоль Моллівна
Я вже почитала. Пробачте. Видалити не могла... Тут виявляється видалення платне.
Вы молодець. Талант!
Моль Моллівна• 29 мая в 13:47
Ответ длядожену і ощасливлю
Вы молодець. Талант!
Ні, я не талант. Просто я багато працюю і все. Життя багато разів доводило, що більшості людей це не цікаво взагалі.