Добнрий Вечір вашій хаті,що би всі були багаті,що би ваші вороги,не поїли пироги.Привет.Ну шо ти,розказуй.Як твій настрій сьогодні,як пройшов день,з ким посварилася і так далі.
А я зараз піду,в душик помиюся,візьму щось поїсти і буду уважно читати твої мемуари.
Ответ дляtori35
У меня сегодня день рождения)🥳🥳🥳
З Днем Народження!Бажаю тобі що б цей новий рік твого життя,приніс тобі в першу чергу мир,що закінчилась віна і ми знову жили разом з тобою в мирі.А також міцного здоров´я та наснаги до нових починань.Що б ти була щаслива і весела,а також хороших доходів і миру в родині.Прийми від всієї спільноти Кідстафу наші найпалкіші привітання.
Киев_Елена• 13 мая в 22:13
Ответ дляДжага Джага
Как мило поздравили
Ответ дляДжага Джага
Щиро дякую за такі класні привітання!Дуже приємно 💋💋💋
Миру та здоров´я всім нам ❤️
Ответ дляSonne8752
чекаю
а то колись до 3 ранку досиділа, ніхто не сказав що вже пора в ліжечко
Я просто вечері всіх вас ложу спати а зранку коли встаю то всіх вас буджу.Я більше нічого не роблю.
Ответ дляSonne8752
пізно встаю чи як?
ні разу не бачила
Я всіх буджу зранку як правило.
Ответ дляSonne8752
коли?
Десь в 8 годин ранку.Приходь,буде цікаво.
Ответ дляSonne8752
ще сплю
тепер зрозуміло
Скільки тобі років що ти в 8 годин ранку ще спиш?Просто цікаво.
Ответ дляSonne8752
та трошки є, але в душі ще молодість
Цифри 87 і 52 щось означають чи це просто випадкові цифри?Доречі що до душі то душа ніколи не старіє
Ответ дляSonne8752
щось означають, але не вік
В мене в знайомого була бабуся,то вона йому колись давно розповідала,а було їй на той час більше 85 років, що ніби вчора була молоденькою дівчинкою і бігала з дівчатами та хлопцями по селі,жила.І каже що все життя це лише одна мить і проходить воно дуже швидко.Ти не встигаєш озирнутися,як усе мине.Хоча,можливо,є різні люди і різне сприйняття цього процесу,точно не знаю,потрібно більше досліджувати це питання.Але я точно знаю що люди говорять,що ніби вже і не молоді а в душі,відчувають себе такими як і були в молодості...
Ответ дляДжага Джага
Крута могла би бути традиція: вітати іменинниць тут))
Ответ дляsammy
Можна започаткувати.Просто потрібно починати вітати людей.Доречі,ви вже приїхали в Україну,чи де ви зараз проживаєте?