Hope-3d21• 14 мая 2025

Онлайн-клініка Євгена Скрипника

Прошу відгукнутись мам чи просто жінок, хто звертався до цієї клініки. Реклами багато, вартість, здогадуюсь, не маленька. Але важливий результат. Важко повірити в ефективність онлайн-лікування, але за більше двох років лікування у місцевих лікарів, тільки регрес. Дякую.
Синиця у спідниці• 14 мая 2025
Автор, онлайн - это не лечение, профессионал таким разводом заниматься не будет

ЛеньГуглить_правда• 14 мая 2025
Скрипник хороший маркетолог, але мене така агресивна реклама відштовхує якщо чесно. Там дуже багато лікарів працює і всі різні, тому важко сказати, чи точно вам там допоможуть чи ні. Мені онлайн з психіатром взагалі не заходить, ізжу з іншого міста до свого
Бегущаяпо• 14 мая 2025
До Скрипника нереально потрапити
Одна мама мені розповіла що лікар допоміг з їх клініки а точніше лікування що прописав лікар
Я особисто не зверталась
Ходжу до безкоштовного психіатра🤷‍♀️
Але вже поміняла декілька лікарів
Ленивица-красавица• 14 мая 2025
Блогер, а не лікар.
Синиця у спідниці• 14 мая 2025
Зашла на его сайт, он закончил не мединститут, а университет, медицинский факультет, это кошмар, что у нас такое есть до сих пор, там ни кафедр нормальных нет, ни баз, это не образование, а так...
Тінаура• 14 мая 2025
Тільки вчора отримували для мами онлайн - консультацію в його клініці. Нам призначили лікаря психіатра жінку. Нам сподобалось. Вартість консультаціїї+тримісячне супроводження пацієнта коштує 1490 грн. Лікар, що проводила консультацію, дуже увадно вислухала нашу проблему, поспілкувалась з мамою по відео, перед консультацією ми пройшли 4 тести на визначення стану пацієнта та описали суть нашої проблеми. Після консультації лікар надіслав заключення з призначенням в ПДФ форматі з печатками та рецепт на виписані ліки, які без рецепта не відпускають. Одним словом поки що ми задоволені. Якщо щось цікавить, запитуйте.
Там-тарарам• 14 мая 2025
Ответ дляТінаура
А вот и реклама подъехала завуалированная.Что там может понравиться,если вы ещё не видите прогресс?

Там-тарарам• 14 мая 2025
Автор,пост выше это реклама нативная,не ведитесь,это я вам как маркетолог говорю.А если по делу,это онлайн шарашка и в Гугле и ТТ куча отрицательных отзывов.
Тінаура• 14 мая 2025
Ответ дляТам-тарарам
Какая реклама? Я описала по сути вопроса. Да, прогресса еще нет, но сам формат консультации нам понравился. Врач была внимательна к проблемме пациентки, задавала много вопросов что бы разобраться с ситуацией. Очень подробно обьяснила как работают препараты и т.д.
Тінаура• 14 мая 2025
Ответ дляТам-тарарам
Как маркетолог, вы должны были заметить, что я пишу без анонима, хотя анонимные ответы не закрыты и мне абсолютно все равно, что вы думаете. Я отвечала автору вопроса, а не вам.
Я не в теме• 14 мая 2025
Ответ дляТінаура
Вам схему лікування розписали на місяць чи на три?
Тінаура• 14 мая 2025
Ответ дляЯ не в теме
Нам лікування призначили на тривалий час, але протягом трьох місяців я можу безоплатно звертатись за додатковими питаннями або щодо зміни схеми лікування.
Я не в теме• 14 мая 2025
Ответ дляТінаура
Тобто один раз розписали схему лікування, без коригування? Просто коли я до інших психіатрів зверталась онлайн(не Скрипник), то мені призначали на місяць схему, а потім треба було йти на повторну консультацію і знову платити...
От і думаю, що було б вигідніше...
Тінаура• 14 мая 2025
Ответ дляЯ не в теме
От і думаю, що було б вигідніше...
Нам призначили препарати і сказали, що слідкувати за станом пацієнта, дивитись чи буде позитивна динаміка, а якщо стан не покращиться, то протягом 3 місяців ми можемо безкоштовно отримувати консультації від лікуючого лікаря, в тому числі і коригування призначень.