Як вони утерли носа сіоністам і не зважаючи на погрози відправили літаки з гуманітарним вантажем.
Vlada-Maria• 14 мая в 13:21
Ответ дляBilolena
Тоесть уйгуры это плохие мусульмане, давайте их геноцидить. А палестинцы лапочки, давайте их подкармливать. Логика у Китая классная, душевная
Уйгури... а тибетці? але ждунам всі, хто допомагає русні нищити українців, мишебратья
Ответ дляvlad-svs
Это тот самый Китай, что утер нос Америке и Европе и наращивает сотрудничество с Россией. Гордитесь за него?
Не за нього, а за його поступок, де він плював на блокаду і відправив гуманітарні вантажі. Нам повезло, що у нас не тільки з Росією кордон, бо така блокада чекала б і нас
Ответ дляBilolena
То може не і ждуниха а просто антисемітка
Ні, для таких, як та дама, існує тільки світ ждуніх і патріотів. Всі інші вороги
Ответ дляBransoletka
Чого ж він так довго чекав і наважився на ’поступок’ тільки після тарифів Трампа! бо Китай ’сильно турбує’ доля палестинців мабуть
Kristal2013• 14 мая в 13:26
Цікаво, Палестина чи Китай у своєму медіа просторі афіширують новини про нас і як нас знищує гівнокраїна?
Ответ дляKristal2013
афишируют
китайские медиа в целом поддерживают Россию
палестинцы ненавидят Америку, которая как бы враг России, поэтому с их симпатиями тоже все ясно
klaraneill• 14 мая в 13:44
Ответ дляBransoletka
так Вы ведь и правда антисемитка, я помню Ваши комментарии
Виктория-1980• 14 мая в 14:11
Ответ дляBilolena
Так а что давайте простые палестинцы с голода умрут, да?