Зайканалужайке• 15 мая в 14:41
После похудения ваш внутреннее Я тоже изменилось?
Автопортрет нурофена• 15 мая в 14:45
Так виявилося що насправді я гарна і приваблива. Самовпевненість зараз на висоті.
До -35 кг я вважала себе посередністю.
Плету интриги• 15 мая в 15:07
скоріше навпаки у мене працює - повернутися до самої себе, а вже потім, як наслідок, нормалізується вага,...
Щось не спиться• 15 мая в 15:16
В моєї колеги мабуть змінилося. Вона все життя була повна і лише в 38 вона нарешті схудла до розміру S. Тепер в неї з одягу лише міні-спіднички, шортики та кроп-топи, стала дуже активна і весела