бювет_в_обед• 15 мая в 17:43
Ваш догляд за волоссям?
Чим користуєтесь? Я спробувала професійну лінійку для волосся, мені не підійшло, не моє. Повернулась до Пантіну з Гарнієром🤪
Бегущаяпо• 15 мая в 17:45
У мене блонд, тому дуже багато всього, в основному з преміум сегменту. Пантіном навіть не памятаю, коли востаннє мила голову
бювет_в_обед
• 15 мая в 17:45
Ответ дляБегущаяпо
В мене була MiriamQuevedo
Малая Налегке• 15 мая в 17:46
Шампунь, маска і сиворотка для кучерявого волосся. Зараз це ТМ Синергія, здається.
бювет_в_обед
• 15 мая в 17:46
Ответ дляКурочка
Прям все профессиональные бренды перепробовали? )
Ні, але з кожного потроху
Бегущаяпо• 15 мая в 17:48
Ответ длябювет_в_обед
В мене була MiriamQuevedo
у мене Luxliss, Kerastase Blond Absolu, L´anza, Brae. Волосся виглядає добре як для блонда, але щоб сказати що вау - ні(
Кіна не буде• 15 мая в 17:48
Твердий шампунь + бальзам+ спрей для розчісування. Іноді маска. Волосся коротке, натуральне, в´ється
Хочу наколоти губи• 15 мая в 17:49
Я нашла для себя Goldwell шампунь и бальзам, маску Londa/Kadus. Несмывашки и термозащиту периодически меняю как заканчиваются. От масс маркета мой волос стоит колом.
бювет_в_обед
• 15 мая в 17:49
Ответ дляБегущаяпо
Та в мене теж волосся капець якийсь. Сухе, але в той час жирне на корнях, пористе, хвилясте. Чим не вкладай постійно в різні боки
Анонимушка• 15 мая в 17:50
Ответ дляБегущаяпо
У меня блонд 30 лет. А чего именно у вас много?
Садова гойдалка• 15 мая в 17:50
Ответ дляБегущаяпо
Бо вау тільки догляд не дає, з власного досвіду, потрібні також вітаміни та сироватки для прискорення росту, та проф. догляд звичайно
Бегущаяпо• 15 мая в 17:50
Ответ длябювет_в_обед
можу навіть показати своє
бювет_в_обед
• 15 мая в 17:50
Ответ дляБегущаяпо
можу навіть показати своє
У вас прекрасне волосся ще) зараз своє зафоткаю
Organic• 15 мая в 17:53
У мене небагато засобів. Основні - шампунь і кондиціонер японські Tsubaki. Ще недавно такий шампунь купила, теж підійшов. Волосся довге, виглядає гарно. Більше нічим не користуюся. На літо ще маску куплю.
Анонимушка• 15 мая в 17:54
Потішаюся• 15 мая в 18:02
Поочередно Керастазом (розовая серия) и Виши с моноксидилом. Волос, к сожалению, мне это не добавило, но волосопад остановило.
После ковида у меня начал просвечивать скальп сквозь волосы. Пришлось смириться.
Не їм після шостої• 15 мая в 18:05
Шампунь і конд. Лореаль проф серія Absolut repair, маска дорогуща і спрей-відновлення та зазист Brae.
Ну що сказати, після того, як я спалила неправильно підібраною (одним майстром) фарбою волосся, відновлення коштує чималих зусиль та грошей, які я ніколи в житті не витрачала на подібні засоби (все було значно скромніше, а вигляд чудовий)..
Але результат мене тішить
Шукаю стакан• 15 мая в 18:06
Пілінг від orising, потім шампуні різні( Lanza, Styx), бальзам і маска теж цих виробників. Термозахист і лікувальна сироватка від Lanza. Ще є зволожуючий спрей і якийсь спрей-догляд від subtil(точно, ще їхній шампунь є).
В пошуках якогось ще шампуню чи я не знаю, бо так жирніє голова, що це жах просто. Купила пілінг в надії, що не так буде( писали у відгуках),а ніфіга. В мене ще і себорея часто загострюється, в мене ще цілий батальйон пляшечок від цього
Бегущаяпо• 15 мая в 18:06
Ответ дляНе їм після шостої
Але результат мене тішить
а який захист Брае використовуєте?
Вельми шановна• 15 мая в 18:07
Шампунь, кондиционер, термозащита. Все больше ничего иногда могу маску сделать вместо кондиционера.
Дайте подуться• 15 мая в 18:08
Ответ дляБегущаяпо
У вас просто Тотал блонд, поэтому с виду пересушено, и без блеска. У меня сложная техника, то на Brae волосы здоровые и блестящие. Но это не выглядит как Тотал блонд конечно. Я просто как светло-русая.
ВыФсеВрете• 15 мая в 18:08
Мне идеально подходит шампунь профистайл безсульфатный, бальзам пантин, спрей Брелил или Raywell. Поэтому перестала искать что-то и тестировать
Не їм після шостої• 15 мая в 18:09
Дайте подуться• 15 мая в 18:09
Ответ длябювет_в_обед
фото
Вам нужно заняться кудрявым методом. И подобрать соответствующий уход.