Не кую, не мелю• 15 мая в 20:18
Чи носите ви обручку?
Результат:
вже голосів:
39 (39.39%)
Заміжня, не ношу
38 (38.38%)
Заміжня, ношу
11 (11.11%)
Заміжня, ношу іноді
6 (6.06%)
Не заміжня, не ношу
4 (4.04%)
Тиц
1 (1.01%)
Не заміжня, ношу
Морская свинка• 15 мая в 20:20
Не ношу, у шлюбі 23 роки. Всі 23 роки, крім двох тижнів після весілля, не ношу обручку.
Панна Кота• 15 мая в 20:21
А шо, цікаво, дасть це опитування?
Як багато хто не носить, то шо, знімете і ви?
Хата на мати• 15 мая в 20:23
Ответ дляМорская свинка
Я в первом браке тоже почти не носила, теряла регулярно.
Морская свинка• 15 мая в 20:24
Ответ дляХата на мати
Справа не в шлюбі
, справа в тому, що я не люблю обручки. Не ношу прикраси на руках ніякі, ні обручки, ні браслети.
Неновая почта• 15 мая в 20:27
Давно не носимо з чоловіком. У шлюбі 22 роки. Обручки - точно не запорука щастя)
КокошинЭль• 15 мая в 20:33
Носила 15 років, потім років 5-6 не носила, бо трохи вагу набрала і 16.5 розмір став тісним. Нещодавна збільшили розмір обручки і знов ношу. Чоловік носить постійно, майже 22 роки.
Печенюшка• 15 мая в 20:35
Ні, не ношу. Перші років 5-7 носила, в мене навіть 2 обручки. Але увесь час боялась загубити, особливо коли в холодну пору в рукавичках. А потім взагалі перейшла з золота на срібло і перестала носити. Тепер в мене 5 срібних обручок, але всі на середній палець лівої руки. Мені чомусь саме на ньому зручніше за все
Козяка-маляка• 15 мая в 21:36
Ровно 8 лет назад потеряла ее, как раз в мае) С того момента и не ношу, хотела на 10 лет свадьбы новые купить, но как раз война началась и уже не до колец стало..
Не кую, не мелю
• 15 мая в 21:37
Ответ дляПанна Кота
А шо, цікаво, дасть це опитування?
Що дасть ваш коментар?))