Вітаю! Мені 40 років та вага 80 кг , зріст 166.
Хочу піти в спорт зал та басейн , тому що дієта мені не допомагає …
Худнути треба з розумом та гарно . Я приймаю гормональний препарат Фемостон 2/10. Я реально соромлюсь сказати про це тренеру … чи це норм ? Може підскажете , який спорт краще для схуднення чи може групові заняття додати?
Пахати прийдеться добре )) Дієта теж має бути особливою?! Доречі , яке у вас ставлення до протеїнового коктейлю ? Вживати білка то треба багато(
Ответ дляSunrise23
Вы на нем набрали вес? Или до начала приема?
З ним набрала
Дашенька из Киева• 16 мая 2025
Вуглеводи насамперед зменшувати і збільшувати білок. Вага різко піде вниз.