Купи слона• Изменено 16 мая 2025
Муж доводит до слез
Постоянно меня винит во всех ссорах, говорить не хочет никогда со мной. Я плачу, прошу объяснить в чем причина. Он может проявить агрессию, Или просто не разговаривать. Я очень устала морально от таких отношений. Сегодня он вообще сказал «надоело», «гавкаешь», перед сном отвернулся и даже не пожелал спокойной ночи. Вот как так? Я засыпаю в слезах в очередной раз
Люблю порядок• 16 мая 2025
Ответ дляМурзилка
Рожайте
третьего
Тогда муж точно сбежит в Польшу на клубнику
Дюагональ• 16 мая 2025
Якась жінка на стороні приглянулася, тоді таке відбувається. В нього фантазії, а рідна жінка заважає думати, обдумувати, фантазувати
Купи слона
• 16 мая 2025
Ответ дляДюагональ
Чому ви так вирішили?
Купи слона
• 16 мая 2025
Ответ дляКубик Рубика
И? Терпим дальше? Или что?
Не знаю, что дальше делать. Мне плохо
Техпаспорт на медузу• 16 мая 2025
Ответ дляКупи слона
Не знаю, что дальше делать. Мне плохо
Розлучатися, наприклад. Для чого жити з тим, з ким погано?
Така ідея вам не приходила?
Купи слона
• 16 мая 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Така ідея вам не приходила?
Приходила, але нас повʼязує багато спільного + дитина 7 місяців
Дюагональ• 16 мая 2025
Ответ дляКупи слона
Чому ви так вирішили?
Бо я вже бачила таке неодноразово. Жінка думає, що зі мною не так, і так йому догоджує, і так... Навіть зовнішність змінюють. А воно далі агресивне, жінку не хоче бачити.
І якщо ви почнете з´ясовувати, чи немає іншої, то він скаже, що ви психічнохвора, ну і ще може побити. Гади деякі чоловіки.
Техпаспорт на медузу• 16 мая 2025
Ответ дляКупи слона
Ну тоді мучтеся далі. До чого тут дитина? Батьком він є і буде завжди
Кубик Рубика• 16 мая 2025
Ответ дляКупи слона
Не знаю, что дальше делать. Мне плохо
Когда вас перестанут оскорблять- вам станет легче. Уходите. Этих отношений уже нет.
Купи слона
• 16 мая 2025
Ответ дляДюагональ
Я питала в нього, відповідав, що немає і що тільки я потрібна
И_В_офигительных_штанах• 16 мая 2025
Слухайте, ви самі собі здаєтесь цікавою? Ви самі собі подобаєтесь в дзеркалі? Вам подобається ваше життя? Якщо відповіді: ні/ не знаю/ не впевнена - то беріться за себе: самореалізація, спорт, хобі, час на подружок і т.д. А як це все зробите, то подумаєте чи потрібен вам цей чоловік поряд. Яке «спокойной ночі», якщо ви завжди невдоволена і плачете… перестаньте маніпулювати, візьміть себе в руки і займіться собою
Купи слона
• 16 мая 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Я тренуюсь через день, мама допомагає з дитиною поки я на тренуванні. Чоловік приходить з роботи і якось на душі вже не те мені… дивлюся на нього і бачу, що він мені не радий, то якісь образи, невдоволення… я себе відчуваю морально виснаженою і як наче мене взагалі не жаліють, не бережуть і не люблять
Дюагональ• 16 мая 2025
Ответ дляКупи слона
Я не підтримую пораду розлучатися. Навпаки потрібно його задіяти в сімейні справи, щоб не мав часу ні на що інше, крім роботи.
Агресію можуть викликати і наркотики, я ж не знаю взагалі що це за один.
Точно сказати не можна так, лише припускати...
У вас є дитина, зараз звичайно більше часу проводите ви з нею, бо вона ще надто маленька, але незабаром вона почне ходити, говорити, може ви з чоловіком і дитиною будете більше часу проводити разом, гуляючи з дитиною і він переключиться.
И_В_офигительных_штанах• 16 мая 2025
Ответ дляКупи слона
Дуже прекрасно, що ви тренуєтесь і є допомога. Чого ви від нього хочете? І чому він мусить вас жаліти? Це було перше, що ви написали. І чим він не задоволений з порогу?
Купи слона
• 16 мая 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Ну я дивлюся на нього і бачу, що він не такий, як раніше, на початку відносин. Каже, що втомлюється. Постійно в роботі, ми майже не спілкуємося, навіть ні про що поговорити. Додому приходить якийсь не дуже щасливий і змучений. Мені дуже важко так жити
Дюагональ• 16 мая 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Дурниці це все. Нічого авторці не потрібно доказувати! Беріться за себе, самореалізація... Дитині 7 місяців! Вона зайнята дуже, мама це важка праця. Інакше б тоді краще пішла на звичайну роботу. І вже факт, що вона народила дитину говорить про її велику реалізацію.
Купи слона
• 16 мая 2025
Ответ дляДюагональ
Я дуже мрію знову повернутися до роботи і своїх цілей
А ось і я• 16 мая 2025
Ответ дляКупи слона
Автор, так а вы гавкаете? Без обид. Вы же что-то пытаетесь обсуждать или выяснять. Он косячит? Что не так? Ссоры же не на ровном месте
И_В_офигительных_штанах• 16 мая 2025
Ответ дляКупи слона
А ви не припускаєте, що дійсно втомлюється. Наприклад, в мого чоловіка останні 2 роки нова робота, то він дійсно втомлюється. І я його жалію, один вихідний - його, я з дітьми на весь день кудись йду, їду, даю йому час відпочити, виспатись, поговорити по телефону, подивитись фільм тощо, що йому хочеться. Але! Обовʼязково раз на тиждень у нас побачення з ним без дітей, щоб поспілкуватись. Інтимні стосунки обовʼязково, це обом нам потрібно. Ну от щоб плакати і щоб мені хотілось, щоб він мене жалів щодня… я навіть уявити такі ситуації не можу. Вам треба самій з собою розібратись по-перше. Чому так, навіщо вам це, що не так? Може вам не вистачає спілкування, мала дитина, ви більшість часу вдома. У вас є бабуся, ви можете ще чомусь для себе приділити час, поки мала дитина спить, ви можете ще чимось цікавим для себе займатись, на прогулянках з дитиною знайомитись з іншими мамочками, разом гуляти і спілкуватись. Особисто мене бісить тема плакання і маніпуляції жалістю, звісно, якщо це не горе у людини, звісно тоді співчуваю і підтримую скільки потрібно. На чоловікові не концентруйте все своє життя. Ну я вас не знаю, якщо ви реалізовані, є спілкування, коло друзів, подруг, гості, хобі, дівичники… а ви при зустрічі ввечері з чоловіком плачете і вимагаєте романтики від нього, то щось не те… а як він поводить себе з дитиною?
Дюагональ• 16 мая 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
З фразою ’На чоловікові не концентруйте все своє життя’ погоджуюся на 💯%
Таро Клеопатра• 16 мая 2025
Ответ дляКупи слона
А что вы хотели,всегда пляски да веселье,это называется быт,тут или притретесь и все преодолеете вместе,или расход.
Спілий баклажан• 16 мая 2025
Ответ дляКупи слона
Не знаю, что дальше делать. Мне плохо
А раньше он был другим или вы не замечали что у него абьюзивные черты и отсутствует эмоциональный интеллект?
Спілий баклажан• 16 мая 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
А почему муж не должен жалеть жену, выслушать, поддержать и встать на ее сторону. Она ж не стена
Добрая свекровь• 16 мая 2025
Ответ дляКупи слона
Не знаю, что дальше делать. Мне плохо
разводиться, вы ему нафиг не нужны
Добрая свекровь• 16 мая 2025
Ответ дляКупи слона
все что общее можно поделить. а ребенку нужна счастливая мама, сколько бы ему не было
Добрая свекровь• 16 мая 2025
Ответ дляКупи слона
в чем вы потрибна? чтоб было над кем издеваться?