З вишневого садка• 16 мая 2025

Підробіток для підлітка

Син 15 років хоче заробляти свої кошти.
Але які можуть бути варіанти?
Онлайн, мабуть, взагалі ніяк? Англійську знає дуже добре.
Не хочу відбивати в нього це бажання фразою «ще наробишся».
Можливо, підкажете, як ваші знаходять собі додаткові доходи?
Lertka• 16 мая 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Ну, англійська і ІТ- мені здається, не зовсім одне і те ж… Хоче після 11 перекладач або юридичний. Якби хтось порадив «стежку» в тих онлайн підробітках. Він серйозний і відповідальний, буде сидіти
можете самі зареєструватися на фрілансхант, а там він буде працювати. Там багато замовлень, в залежності від вмінь. Можна братися навіть за банальний переклад, там і складні і прості проєкти. А так, навіть не знаю. Сама працюю через інтернет, але маю вже постійнв замовлення.
автор З вишневого садка • 17 мая 2025
Ответ дляLertka
Дякую. Але чи реально там новачку без досвіду отримати замовлення?
Lertka• 18 мая 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Тяжко, але на початку не беріть високу ціну. Просіть меншу, типу новачок і вчишся. А потім поступово підвищуйте. Сама там починала, маю гарне портфоліо, і вже є постійні замовники.
dahashutka19• 19 мая 2025
Ответ дляАйболитная
А що це змінить? Батькам доведеться робити те саме
Бред