З вишневого садка• 16 мая 2025

Підробіток для підлітка

Син 15 років хоче заробляти свої кошти.
Але які можуть бути варіанти?
Онлайн, мабуть, взагалі ніяк? Англійську знає дуже добре.
Не хочу відбивати в нього це бажання фразою «ще наробишся».
Можливо, підкажете, як ваші знаходять собі додаткові доходи?
Птица Говоруша• 16 мая 2025
Можливо КФС чи Мак на 3 годинки в день?
Я матуся, мені можно• 16 мая 2025
Пусть дворы метет, подъезды убирает, собак выгуливает.
автор З вишневого садка • 16 мая 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Можливо КФС чи Мак на 3 годинки в день?
А вони беруть таких юних?)
Айболитная• 16 мая 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Можливо КФС чи Мак на 3 годинки в день?
Неможливо,в Україні ці мережі наймають включно 18+
dulenok• 16 мая 2025
сборщики, фасовщики, курьеры,
Людочка44• 16 мая 2025
Якщо знає добре англійську, може розвиватись в ІТ, зараз багато хлопців 16-18 років мають гарний підробіток там. Також, поговоріть з ним, який напрямок йому подобається і я впевнена, що може знайтись щось доволі просте і на онлайні
Мой завтрак• 16 мая 2025
Расклейка объявлений, в доставке.
Апрель Ивановна• 16 мая 2025
на работу берут с 16, бариста, официант, вроде так..может англ. онлайн или офлайн деткам, ну тут сарафанное радио, или киньте в местную группу, вашего района, города объявление...
Айболитная• 16 мая 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
А вони беруть таких юних?)
Не беруть, авторе. Шукайте через своїх знайомих роботодавців, бо зв´язуватися із дітьми це додаткових клопіт,і нікому не потрібний,якщо тільки своїм.
Птица Говоруша• 16 мая 2025
Донька знайомої в 14 підпрацьовувала влітку в Лего - кімнаті. Наглядала за дітьми, збирала лего. Але вона не одна була.
Айболитная• 16 мая 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Із 16 за згодою батьків,і із забезпеченням умов для самої дитини . Скорочений робочий день одна з них. Тому роботодавця наймати дітей до 18 просто невигідно
автор З вишневого садка • 16 мая 2025
Ответ дляЛюдочка44
Ну, англійська і ІТ- мені здається, не зовсім одне і те ж… Хоче після 11 перекладач або юридичний. Якби хтось порадив «стежку» в тих онлайн підробітках. Він серйозний і відповідальний, буде сидіти
Птица Говоруша• 16 мая 2025
Ответ дляАйболитная
Дякую, зрозуміла. Чомусь була впевнена, що вони беруть на роботу раніше.
автор З вишневого садка • 16 мая 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
Ви знаєте, одна справа вивчити мову самостійно, а інша- вміти донести ці знання. Він же не педагог.
Айболитная• 16 мая 2025
Ответ дляПтица Говоруша
За кордоном так,вУкраїні-ні
Просериарила молодость• 16 мая 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
А вони беруть таких юних?)
Ні
Апрель Ивановна• 16 мая 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
ну тогда выгуливать собак, раздача рекламы...
Добра, коли сита!• 16 мая 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
А вони беруть таких юних?)
Ні
Добра, коли сита!• 16 мая 2025
Ответ дляПтица Говоруша
В них офіційний трудовий договір, з неповнолітніми це зайвий клопіт і скорочений робочий день, 6 годин
Україна наше все• 16 мая 2025
якраз і онлайн зараз дуже добре заробляють. плюс є знання мови
автор З вишневого садка • 16 мая 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Підкажіть, де шукати. Дякую
Просериарила молодость• 16 мая 2025
Автор, в такому віці більш охоче беруть дівчат. Але моя донька 16 років підпрацьовувала влітку на ятках з морозивом, в зоомагазині продавцем-консультантом, були запрошення на офіціантку, няню супроводу для молодшого школяра.
Багато підлітків працює кур´єрами доставки з супермаркетів чи ресторанів, оформлюється мама чи тато, а роботу робить дитина.
Людочка44• 16 мая 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Англійська і ІТ класно, щоб навчатись, бо багато матеріалів гарних саме англійською. Залежить ще звичайно від задачі вашого сина, якщо він хоче мати на кишенькові потреби, то може і варто шукати такі підробітки як пишуть (листівки і таке всяке), якщо хоче розвиватись - варто пробувати онлайн сфери
автор З вишневого садка • 16 мая 2025
Ответ дляЛюдочка44
Ні, йому якраз онлайн найбільше підходить. Він не дуже любить «публіку», завжди вдома.
От продав пару контрольних однокласнику ( той сам запропонував))
Людочка44• 16 мая 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Ну то нехай вибирає що йому подобається і розвивається, зараз дуже легко підліткам за місяць часу вийти на якийсь дохід через фріланс. Головне починати з легкого
ЭмчЭндЭм• 16 мая 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Можливо КФС чи Мак на 3 годинки в день?
С 18 лет берут
Айболитная• 16 мая 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
А тепер подумайте разом,Яким чином він зможе приймати оплату труда за свою гіпотетичну роботу? ФОП можна відкривати лише із 16, і чи буде мати сенс сплачувати податки не відкриваючи ФОП,а як фізособа?
Птица Говоруша• 16 мая 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
С 18 лет берут
Вже вище написали про це.
Фрекен бок• 16 мая 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Подайте джипитюхе запрос с этими данными
Он подскажет более точно
Локшина на вухах• 16 мая 2025
Сын. 15.5 работал в болте на доставке. Правда там с 18 поэтому регистрировались знакомого ему было 18,2 , а работал мой ребёнок