З вишневого садка• 16 мая в 10:37

Підробіток для підлітка

Син 15 років хоче заробляти свої кошти.
Але які можуть бути варіанти?
Онлайн, мабуть, взагалі ніяк? Англійську знає дуже добре.
Не хочу відбивати в нього це бажання фразою «ще наробишся».
Можливо, підкажете, як ваші знаходять собі додаткові доходи?
Птица Говоруша• 16 мая в 10:38
Можливо КФС чи Мак на 3 годинки в день?
Я матуся, мені можно• 16 мая в 10:38
Пусть дворы метет, подъезды убирает, собак выгуливает.
автор З вишневого садка • 16 мая в 10:39
Ответ дляПтица Говоруша
Можливо КФС чи Мак на 3 годинки в день?
А вони беруть таких юних?)
Айболитная• 16 мая в 10:39
Ответ дляПтица Говоруша
Можливо КФС чи Мак на 3 годинки в день?
Неможливо,в Україні ці мережі наймають включно 18+
dulenok• 16 мая в 10:39
сборщики, фасовщики, курьеры,
Людочка44• 16 мая в 10:39
Якщо знає добре англійську, може розвиватись в ІТ, зараз багато хлопців 16-18 років мають гарний підробіток там. Також, поговоріть з ним, який напрямок йому подобається і я впевнена, що може знайтись щось доволі просте і на онлайні
Мой завтрак• 16 мая в 10:39
Расклейка объявлений, в доставке.
Апрель Ивановна• 16 мая в 10:40
на работу берут с 16, бариста, официант, вроде так..может англ. онлайн или офлайн деткам, ну тут сарафанное радио, или киньте в местную группу, вашего района, города объявление...
Айболитная• 16 мая в 10:40
Ответ дляЗ вишневого садка
А вони беруть таких юних?)
Не беруть, авторе. Шукайте через своїх знайомих роботодавців, бо зв´язуватися із дітьми це додаткових клопіт,і нікому не потрібний,якщо тільки своїм.
Птица Говоруша• 16 мая в 10:40
Донька знайомої в 14 підпрацьовувала влітку в Лего - кімнаті. Наглядала за дітьми, збирала лего. Але вона не одна була.
Айболитная• 16 мая в 10:41
Ответ дляАпрель Ивановна
Із 16 за згодою батьків,і із забезпеченням умов для самої дитини . Скорочений робочий день одна з них. Тому роботодавця наймати дітей до 18 просто невигідно
автор З вишневого садка • 16 мая в 10:41
Ответ дляЛюдочка44
Ну, англійська і ІТ- мені здається, не зовсім одне і те ж… Хоче після 11 перекладач або юридичний. Якби хтось порадив «стежку» в тих онлайн підробітках. Він серйозний і відповідальний, буде сидіти
Птица Говоруша• 16 мая в 10:42
Ответ дляАйболитная
Дякую, зрозуміла. Чомусь була впевнена, що вони беруть на роботу раніше.
автор З вишневого садка • 16 мая в 10:42
Ответ дляАпрель Ивановна
Ви знаєте, одна справа вивчити мову самостійно, а інша- вміти донести ці знання. Він же не педагог.
Айболитная• 16 мая в 10:42
Ответ дляПтица Говоруша
За кордоном так,вУкраїні-ні
Просериарила молодость• 16 мая в 10:42
Ответ дляЗ вишневого садка
А вони беруть таких юних?)
Ні
Апрель Ивановна• 16 мая в 10:43
Ответ дляЗ вишневого садка
ну тогда выгуливать собак, раздача рекламы...
Добра, коли сита!• 16 мая в 10:43
Ответ дляЗ вишневого садка
А вони беруть таких юних?)
Ні
Добра, коли сита!• 16 мая в 10:45
Ответ дляПтица Говоруша
В них офіційний трудовий договір, з неповнолітніми це зайвий клопіт і скорочений робочий день, 6 годин
Україна наше все• 16 мая в 10:45
якраз і онлайн зараз дуже добре заробляють. плюс є знання мови
автор З вишневого садка • 16 мая в 10:46
Ответ дляУкраїна наше все
Підкажіть, де шукати. Дякую
Просериарила молодость• 16 мая в 10:48
Автор, в такому віці більш охоче беруть дівчат. Але моя донька 16 років підпрацьовувала влітку на ятках з морозивом, в зоомагазині продавцем-консультантом, були запрошення на офіціантку, няню супроводу для молодшого школяра.
Багато підлітків працює кур´єрами доставки з супермаркетів чи ресторанів, оформлюється мама чи тато, а роботу робить дитина.
Людочка44• 16 мая в 10:48
Ответ дляЗ вишневого садка
Англійська і ІТ класно, щоб навчатись, бо багато матеріалів гарних саме англійською. Залежить ще звичайно від задачі вашого сина, якщо він хоче мати на кишенькові потреби, то може і варто шукати такі підробітки як пишуть (листівки і таке всяке), якщо хоче розвиватись - варто пробувати онлайн сфери
автор З вишневого садка • 16 мая в 10:51
Ответ дляЛюдочка44
Ні, йому якраз онлайн найбільше підходить. Він не дуже любить «публіку», завжди вдома.
От продав пару контрольних однокласнику ( той сам запропонував))
Людочка44• 16 мая в 10:52
Ответ дляЗ вишневого садка
Ну то нехай вибирає що йому подобається і розвивається, зараз дуже легко підліткам за місяць часу вийти на якийсь дохід через фріланс. Головне починати з легкого
ЭмчЭндЭм• 16 мая в 10:59
Ответ дляПтица Говоруша
Можливо КФС чи Мак на 3 годинки в день?
С 18 лет берут
Айболитная• 16 мая в 10:59
Ответ дляЗ вишневого садка
А тепер подумайте разом,Яким чином він зможе приймати оплату труда за свою гіпотетичну роботу? ФОП можна відкривати лише із 16, і чи буде мати сенс сплачувати податки не відкриваючи ФОП,а як фізособа?
Птица Говоруша• 16 мая в 11:00
Ответ дляЭмчЭндЭм
С 18 лет берут
Вже вище написали про це.
Фрекен бок• 16 мая в 11:01
Ответ дляЗ вишневого садка
Подайте джипитюхе запрос с этими данными
Он подскажет более точно
Локшина на вухах• 16 мая в 11:01
Сын. 15.5 работал в болте на доставке. Правда там с 18 поэтому регистрировались знакомого ему было 18,2 , а работал мой ребёнок