Кумедна• 16 мая 2025

Чоловік питає, нащо йому така дружина яка їсти не готує

Задовбалась. Я не їм те що їсть чоловік ( м´ясо, жир, вуглеводи)
Чоловік не їсть те що їм я ( риба , овочі, супи)
Дитина не їсть ні м´ясо ні рибу
Я працюю! На мені всі домашні обов´язки
Оскільки чоловік мені не допомогає, я готую те що подобається мені.
Кому не подобається - готує сам.
Вже пів року сопе, пельменями морозилка забита.
Не витримав, сказав що сотні жінок були щасливі готувати йому плов і відбивні.
Що я геть розлінилась.
Така бойова Я• 16 мая 2025
В мене враження, що саме ви тягнете родину, поки чоловік ниє.
Я терпіла років 2-3 і розлучилася. За 20 років, що минули, ще жодного разу не пошкодувала про те рішення, моє життя стало об´єктивно комфортнішим.
Ну не може існувати родина, де люди заробляють разом, а побут на одному.
автор Кумедна • 16 мая 2025
Ответ для12 галюцинаций
Де-де? В борщах, котлетах і пиріжках((
Було діло, ох було! Каре ягня, м´ясо ,прости господи, по Кремлівські, качечка запечена.
Як же я пишалась тим що я гарна гадзиня.
12 галюцинаций• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Ну вище писали про свекруху.
Біляші, чебуреки, пиріжки, деруни, млинці з м´ясом - все горами готувалось.
І до речі, як вище писали, свекруха вже має результати такого харчування.
Але ж не вона, ні чоловік не проводять паралелі між зайвою вагою, тиском, підвищеним цукром і харчування
Тобто ви харчувались спочатку так само, а потім для себе вирішили, що це не ок і почали готувати окремі страви собі. А потім забракло часу на потрійне меню і почались ваші суперечки?
Масяня Я• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Ну дивіться, 20 років разом. По суті аж такого поганого він мені нічого не зробив
Я взагалі не знаю навіщо люди разом живуть
Та он вам надоел просто. Мусолите какие-то причины, и то что раньше устраивало.
автор Кумедна • 16 мая 2025
Ответ дляНе обижаюсь
Ну, вы молодец) А мной легко в этом плане манипулировать, а начинаю жалеть и готовить)
Ну можливо хоч ваш чоловік в цей час звймаєтьсЯ алгеброю з дитиною
Не обижаюсь• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Та не.. он уже бм, нашел себе другую, которая имела его ввиду и уж точно не выготавливает как я) так что лучше беречь свои силы.
Липка-прилипка• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Ну, если вас устраивает, то к чему тема ? Он вам помогать не будет, вы ему готовить, живите дальше
Чесно брешу• 16 мая 2025
Ну решайте, что вам важнее: мужик с претензией или личное душевное равновесие. Я понимаю в глубине души его возмущение, но то, как он вам это все сказал о многом говорит.
Кusalochka• 16 мая 2025
Я просто не умею готовить то, что не люблю))

Хотя это не важно, к работающей женщине претензий быть не может
автор Кумедна • 16 мая 2025
Ответ дляРубаю олівлє
У вас є причина жити разом. Досить часто це вагома причина. Вона важливіша за ваш щоденний дискомфорт. Це ваш вибір.
Єдине чого я не розумію, це як ви годуєте дитину, бо її харчування ближче до харчування чоловіка. Ну ок, буде розвод. А дитині ви всеодно будете готувати те що не збирались готувати чоловіку.
Розкажу швидко по дитині.
Вона не їсть нічого!
Є дві страви які вона їсть ( ну окрім суші)
Це спагетті з тефтелями.
І яйця в пеклі.
На сніданок, на диво їсть овсянку
Так от я в морозилці маю заготовлені овочі для яєшні, і заморожені тефтелі.
Коли я готую, а коли вже дитина і сама собі готую
Ishoy• 16 мая 2025
Ответ дляТака бойова Я
Для того, что бы быт был не на одном, у людей есть рот. Я не верю, что в любящей семье нельзя договориться. Понятно, что в жизни всякое бывает. Возможно, на каком-то этапе автор много на себя взвалила, а муж привык к комфортной жизни, но можно ведь сказать «дорогой, у меня на работе завал, я сильно устаю, по-этому не успеваю и готовить и убирать. Давай разделим обязанности, ты поубирай, а я приготовлю нам вкусный ужин». Если автор просто ходит по дому с кислой миной и ничего не говорит или говорит одними упреками, то ничего удивительного в том, что муж так себя ведет
автор Кумедна • 16 мая 2025
Ответ дляIshoy
Как по мне, автор, никакой семьи у Вас нет.
Я не представляю что бы я готовила только для себя, а муж и дети питались бы чем попало. Хотите питаться гречкой и салатом - ради Бога, но или приготовьте это так, что бы все ели или готовьте им отдельно и себе отдельно. Множество жен работает, но при этом нормально кормит семью. Работа это не оправдание лени
От я вас і знайшла! Хто буде готувати моєму чоловікові котлети після робочого дня!
demicandum• 16 мая 2025
Ответ дляЧесно брешу
Ахахах, он не имеет никакого право на возмущение, женщина не обязана ухаживать за взрослым мужиком, это сугубо ее желание
автор Кумедна • 16 мая 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Вам 40? Вікова криза?
Так. Вікова криза. 44
лаМпочка• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Я чоловікові задаю теж саме питання. А він каже що тільки жіночі пальчики можуть таак дрібонько по порізати моркву, і відбити мясо
скиньте йому геолокацію найближчої до вас кулінарії)
Ашолюдискажуть• 16 мая 2025
Ответ дляIshoy
Работа -это работа, нежелание работать на двух работах -это про любовь к себе, а не про лень. Готовка и домашние дела-это такая же работа
Не обижаюсь• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Ага, ага, где-то я уже это слышала))
Чесно брешу• 16 мая 2025
Ответ дляdemicandum
Имеет, потому что автор сама ему разрешила. Они вместе 20 лет, думаете он вчера стал таким требовательным?
Я вообще считаю, что все бытовые вопросы должны решаться ДО свадьбы. Не устраиваете друг друга, не траться время.
автор Кумедна • 16 мая 2025
Ответ для12 галюцинаций
Ні. Ось це жарене тісто я ніколи не робила
Але і запеченими курками, котлетами, відбивними грішила
ЗдохниПуйло• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Я можу, оплачуйте мені як у ресторані, доставку- буду готувати
Да, я блондинка!• 16 мая 2025
Ответ дляБлакитне небо
А жінка для чого? Навіщо її утримувати?
А демаркації анн, він її утримує? Автор працює + безкоштовно займається побутом + готуванням їжі для спільної дитини. На чоловікові мало би бути 50% побуту і готовки дитині.
Ishoy• 16 мая 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Не вопрос, можно нанять уборщицу и повара.
Но чистота и еда в доме должны быть.
Я не считаю что женщина должна тянуть все на себе. С уборкой вполне может и муж справиться, как и с частичной готовкой. Как поделить обязанности в семье - каждый решит между собой. Но говорить что «я ничего делать не буду, потому что работаю» - это для меня не понятно. Получается что семья человеку не важна
ЗдохниПуйло• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Ну дивіться. Вечерю я готую на всю сім´ю!
Я не готую 200 грамів.
Готую миску сплата, запікаю рибу, або варю рибну юшку.
Він подивиться кислим лицем і іде пельмені шукати..
Компроміс пропонувала мільйон разів
Я готую він чистить унітаз чи миє підлогу.
Ніт
Щодня риба і юшка? Вам не здається, що вашу кухню недарма ніхто не їсть у сім´ї?
Така бойова Я• 16 мая 2025
Ответ дляIshoy
Ой, припиніть. Про люблячу родину мова може йти там, де цінують одного і ділять обов´язки, а не там, де чоловік розповідає, що сто жінок йому радо готуватимуть вечері.
Ногою під зад і най йде до тих жінок і їх навчає що мити унітаз то нечоловіча справа.
автор Кумедна • 16 мая 2025
Ответ дляIshoy
Говорила, багато разів, ми і лаялись на цю тему
Так, моя помилка що поки він більше заробляв ( я теж працювала) ч намагалась домашніми справами вирівняти баланс.
Ну а коли почала втомлюватись, кажу друже! Підхвати мене!.
То все що він робив, дозволяв посуд не ввечері а вранці помити
Да, я блондинка!• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Якщо я вам напишу, то ви скажете навіщо з таким жити
Тобто самі розумієте
Ашолюдискажуть• 16 мая 2025
Ответ дляIshoy
Но чистота и еда в доме должны быть.
Я работаю и поэтому я не готовлю. Мне в голову не может прийти почему я должна нянчить взрослого мужика. Я могу приготовить мужу что-то, чтобы его порадовать, но на регулярной основе нет . Для меня семья-это про партнерство, а не про обслуживание
Ishoy• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Ну значит все, прошла любовь завяли помидоры.
Да, я блондинка!• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
А де чергу займати? Бо мій теж сам готує вже років 4-5, то я б не часто, а інколи теж жіночку покликала
Блондинка в Законе• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Трохи поясню. Я їм гречку на воді, грубий рис,
А чоловік. Картоплю з м´ясом печеня, брізолі, пиріжки
Те що їсте ви, з точки зору чоловіка просто не смачно, тому його можна зрозуміти. Тут два варіанти, можна найняти жінку, яка буде готувати замість вас - ну а що, ви ж не прислуга. Другий - ну розійтися, якщо він не хоче їсти ваше, а ви не хочете готувати для нього. Зараз жінок багато, чоловік мало, не пропаде і вам легше. Третій варіант, що він готує, не реальний, якщо до цього часу не сталося.