Кумедна• 16 мая 2025

Чоловік питає, нащо йому така дружина яка їсти не готує

Задовбалась. Я не їм те що їсть чоловік ( м´ясо, жир, вуглеводи)
Чоловік не їсть те що їм я ( риба , овочі, супи)
Дитина не їсть ні м´ясо ні рибу
Я працюю! На мені всі домашні обов´язки
Оскільки чоловік мені не допомогає, я готую те що подобається мені.
Кому не подобається - готує сам.
Вже пів року сопе, пельменями морозилка забита.
Не витримав, сказав що сотні жінок були щасливі готувати йому плов і відбивні.
Що я геть розлінилась.
Липка-прилипка• 16 мая 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Компромисса в выборе блюд не вижу
Вы гнете свою линию, а на мужа плевать
Так там муж не хочет никак помогать
Love_Love_Love_• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Я що можуть бути варіанти 🤣 тільки ніжні жіночі ручки вимиють так якісно посуд
Ну в мене б він їв з брудних тарілок, хоча з таким як у вас я б не жила
Липка-прилипка• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Він таке не їсть.
Ну, значит готовит сам себе то, что ест
автор Кумедна • 16 мая 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
сподіваюсь, свекруня не лізе до вас з порадами, як виховувати вашу дитину? бо вже одну вона виховувала як побутового інваліда
Так! Свекруха це історія для окремої теми.
Липка-прилипка• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
И зачем вам такая семейка ?
So_so• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Бінго! В десяточку кожне слово.
Може дасте якусь пораду?
Смотря какая у Вас цель, из этого нужно исходить. Для кого-то лучше будет развестись и жить одной, никто не будет ничего просить, не нужно никому идти навстречу, какие-то компромиссы искать. Для кого-то лучше будет изменить отношение к мужу, да и к себе тоже, Ваш типаж сейчас это мечта альфонса, для кого-то и это хорошо, я без осуждения.
12 галюцинаций• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Він таке не їсть.
Це він з батьківської сім´ї приніс чи колеги, друзі направили на шлях істинний, хто кому що повинен?
Кружите меня,кружите• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
А я йому кажу! Ти виграв лотерейний білет! Ти маєш носити мене на руках!
я вам серьезно говорю, подумайте о разводе, зачем он вам, он вас раздражает, вы его тоже, нафига жить вместе? что бы что? я понимаю если бы фин. зависели, но нет, я вас не понимаю автор...
Злюсь до кипіння• 16 мая 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Так там муж не хочет никак помогать
Все идет к разводу
Вопрос захочет ли автор жертвовать немного собой, чтобы сохранить семью
автор Кумедна • 16 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Що таке жіночі справи? Манікюр, просеко і укладка?
Ні ні ні. Ось це коли зубною щіткою під обідок унітазу почистити, , ось це хімікатом запшикати жирне деко, а потім терти його.
Звісно прибирання, прання.
Тощо
Рубаю олівлє• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Бінго! В десяточку кожне слово.
Може дасте якусь пораду?
Так далі і буде. Будете жити поки не з´явиться принц, чи фея. Що тут радити.
Love_Love_Love_• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Звісно прибирання, прання.
Тощо
Нашо ви з ним живете? І чому не наймете помічницю?
Дівчина заглядєніє• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Намагалась. І програла битву
Ну я бы принципиально его вещи не стирала, продукты на него не закупала и т.д.
автор Кумедна • 16 мая 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Как у вас распределены финансы ?
Живете за его , а ваши чисто вам на помады ? Или 50/50 ?
Якщо я вам напишу, то ви скажете навіщо з таким жити
автор Кумедна • 16 мая 2025
Ответ для12 галюцинаций
Це ж він і в інших питаннях так само поводиться. Жінка повинна, чоловік не повинен. Співчуваю вам, автор. Це не партнер, це паразит
Де були мої очі 20 років
Не можу уловить момент
Липка-прилипка• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Де були мої очі 20 років
Не можу уловить момент
Так что вам мешает сейчас развестись ? Вы же финансово независимая. Не понимаю
автор Кумедна • 16 мая 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Ну, значит готовит сам себе то, что ест
Так так і є. Я ж навіть тему створила
Липка-прилипка• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
И зачем же ?
автор Кумедна • 16 мая 2025
Ответ дляSo_so
Дякую❤️
Липка-прилипка• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Так так і є. Я ж навіть тему створила
Если вы едите то, что он не ест, значит и покупаете это сами, а он себе сам пельмени, пирожки и тд.
То есть по сути у вас раздельный бюджет и вы можете себя сами обеспечить. То смысл жить с таким нечто ?
12 галюцинаций• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Де були мої очі 20 років
Не можу уловить момент
Де-де? В борщах, котлетах і пиріжках((
автор Кумедна • 16 мая 2025
Ответ для12 галюцинаций
Ну вище писали про свекруху.
Біляші, чебуреки, пиріжки, деруни, млинці з м´ясом - все горами готувалось.
І до речі, як вище писали, свекруха вже має результати такого харчування.
Але ж не вона, ні чоловік не проводять паралелі між зайвою вагою, тиском, підвищеним цукром і харчування
Не обижаюсь• 16 мая 2025
Ну, вы молодец) А мной легко в этом плане манипулировать, а начинаю жалеть и готовить)
автор Кумедна • 16 мая 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
Можливо подумаю про це пізніше. Я дуже втомлена, щоб ще про ці розлучення думати, майно ділити
Рубаю олівлє• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
У вас є причина жити разом. Досить часто це вагома причина. Вона важливіша за ваш щоденний дискомфорт. Це ваш вибір.
Єдине чого я не розумію, це як ви годуєте дитину, бо її харчування ближче до харчування чоловіка. Ну ок, буде розвод. А дитині ви всеодно будете готувати те що не збирались готувати чоловіку.
автор Кумедна • 16 мая 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Все идет к разводу
Я це 20 років робила
Ishoy• 16 мая 2025
Как по мне, автор, никакой семьи у Вас нет.
Я не представляю что бы я готовила только для себя, а муж и дети питались бы чем попало. Хотите питаться гречкой и салатом - ради Бога, но или приготовьте это так, что бы все ели или готовьте им отдельно и себе отдельно. Множество жен работает, но при этом нормально кормит семью. Работа это не оправдание лени
автор Кумедна • 16 мая 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Ще не знаю. Якийсь психологічний момент.
Он жінок б´ють принижують і вони роками живуть
Можливо і в мене якась психологічна залежність
автор Кумедна • 16 мая 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
И зачем же ?
Ну дивіться, 20 років разом. По суті аж такого поганого він мені нічого не зробив
Я взагалі не знаю навіщо люди разом живуть
Рубаю олівлє• 16 мая 2025
Ответ дляКумедна
Де були мої очі 20 років
Не можу уловить момент
Вам 40? Вікова криза?