Кумедна• 16 мая в 16:00

Чоловік питає, нащо йому така дружина яка їсти не готує

Задовбалась. Я не їм те що їсть чоловік ( м´ясо, жир, вуглеводи)
Чоловік не їсть те що їм я ( риба , овочі, супи)
Дитина не їсть ні м´ясо ні рибу
Я працюю! На мені всі домашні обов´язки
Оскільки чоловік мені не допомогає, я готую те що подобається мені.
Кому не подобається - готує сам.
Вже пів року сопе, пельменями морозилка забита.
Не витримав, сказав що сотні жінок були щасливі готувати йому плов і відбивні.
Що я геть розлінилась.
автор Кумедна • 16 мая в 16:23
Ответ дляЭкспертиза
автор, вы сами себя слышите?
если вы сами зарабатываете, еще тянете на себе все, значит, вам так нравится. Зачем жаловаться?
Тю, а якби не заробляла
Ви б написали
Автор! Ви себе чуєте, чоловік вас утримує! А ви ще жалієтесь.

Чому я, власне, не можу пожалітись?
So_so• 16 мая в 16:23
Ответ дляКумедна
Діалогу вже немає.
Так его и не может быть. У меня очень непопулярное мнение на счет Вашей ситуации - Вы доминирующий партнёр, Вы заняты, устали, раздражены, Вы не хотите ничего никому давать, я уверена, что обеспечиваете семью, мужчину своего давно не любите и не уважаете, но развод это доп сложности, поэтому просто копите раздражение.
Love_Love_Love_• 16 мая в 16:23
Ответ дляКумедна
Ви абсолютно праві.
І йому подобається що я не гладшаю.
І йому все одно що їм я
Йому просто хочеться щоб я готувала йому калорійні стрвви
Добре, готуйте йому калорійні страви. Аа він нехай робить щось інше, просто поділіть обовʼязки 🤷‍♀️
автор Кумедна • 16 мая в 16:23
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну а чому він не гладить, не загружає і не перевіряє уроки?
Бо він заморився після роботи
Love_Love_Love_• 16 мая в 16:24
Ответ дляКумедна
Бо він заморився після роботи
То його проблеми
автор Кумедна • 16 мая в 16:24
Ответ дляВыФсеВрете
Складіть список справ і скажіть чоловіку, що ви готові йому готувати, якщо він забере на себе половину ваших інших справ
Він не буде робити жіночі справи
Липка-прилипка• 16 мая в 16:24
Скажите, что сотни мужчин готовы вам дарить мэрсы)
Экспертиза• 16 мая в 16:24
Ответ дляКумедна
Тю, а якби не заробляла
Ви б написали

Чому я, власне, не можу пожалітись?
про баланс вложений в семье слышали?
Грубо говоря, если он зарабатывает - вы готовите, если вы зарабатываете - то он...
а если вы и вкалываете как лошадь, и он на вас еще готовку вешает, то вы, простите, дура
Love_Love_Love_• 16 мая в 16:25
Ответ дляКумедна
Бо це не чоловіча справа. Він після роботи ще має їсти готувати?
Може ще й посуд помити???
А хто миє прсуду?
Кружите меня,кружите• 16 мая в 16:26
Ответ дляКумедна
Скажіть будь ласка. Яка літера, слово, речення в моєму тексті навело на думку що мене хтось утримує?
тогда закономерный вопрос, зачем вам такой муж, который видит в вас просто обслугу бесплатную, которую еще и содержать не нужно, хорошо устоился чувак...
автор Кумедна • 16 мая в 16:27
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Напишу непопулярное мнение, но домашняя еда это не просто калории. Вы же вкладываете душу в еду, так вы заботитесь о семье
С одними жареными пельменями он чувствует себя брошенкой. Может, нужно компромисс найти?
Ну дивіться. Вечерю я готую на всю сім´ю!
Я не готую 200 грамів.
Готую миску сплата, запікаю рибу, або варю рибну юшку.
Він подивиться кислим лицем і іде пельмені шукати..
Компроміс пропонувала мільйон разів
Я готую він чистить унітаз чи миє підлогу.
Ніт
автор Кумедна • 16 мая в 16:27
Ответ дляРубаю олівлє
Я з вашим чоловіком згодна. Що далі будете робити?
Я? Том Ям буду робити
Липка-прилипка• 16 мая в 16:28
Ответ дляПошаманю
ну, бризоли и пирожки пусть в кулинарии покупает
А тушеная картошка с мясом - это ж проще простого. Мясо и картошку в скороварку кинул, оно и приготовилось
У меня муж тоже мясоед и сыну 16 лет - я натренировалась готовить простые блюда вот типа такой картошки тушеной, курицы с грибами в сливках (тоже 10 минут дела), плов в мультиварке. Но у меня муж с работы раньше намного позже приходил, а потом вообще на двух работает - поэтому реально даже как-то неудобно хоть еды ему не приготовить
сейчас, к счастью, мы все, включая сына, перешли на правильное питание )))
Или голеней / бедрышнк куриных купить, посолить, поперчить и кинуть в стеклянной форме запекаться. Автор себе гречку сварила, ему насыпет и пару ног сверху, пусть хавает и не ноет )
автор Кумедна • 16 мая в 16:28
Ответ дляПошаманю
блин, ну это в корне меняет дело. А вы спрашивали, зачем вам такой малозарабатывающий муж?
Ну він середньо зарабатующий
Я ж не жаліюсь що він живе за мій рахунок.
Проблема зараз не у фінансах.
автор Кумедна • 16 мая в 16:29
Ответ дляДівчина заглядєніє
Тогда и бытом его нагружайте, как минимум половиной.
Намагалась. І програла битву
Счастье_же_вот_оно• 16 мая в 16:29
Ответ дляКумедна
Я не готую 200 грамів.
Компроміс пропонувала мільйон разів
Ніт
сподіваюсь, свекруня не лізе до вас з порадами, як виховувати вашу дитину? бо вже одну вона виховувала як побутового інваліда
Love_Love_Love_• 16 мая в 16:29
Ответ дляКумедна
Він не буде робити жіночі справи
Що таке жіночі справи? Манікюр, просеко і укладка?
Липка-прилипка• 16 мая в 16:29
Ответ дляКумедна
Я чоловікові задаю теж саме питання. А він каже що тільки жіночі пальчики можуть таак дрібонько по порізати моркву, і відбити мясо
Купите ему овощерезку )
Счастье_же_вот_оно• 16 мая в 16:30
Ответ дляЛипка-прилипка
Купите ему овощерезку )
і мультипіч чи аерогріль, буде херачити собі вкусняшки на раз-два
автор Кумедна • 16 мая в 16:30
Ответ дляSo_so
Бінго! В десяточку кожне слово.
Може дасте якусь пораду?
автор Кумедна • 16 мая в 16:31
Ответ дляЭкспертиза
про баланс вложений в семье слышали?
Я з вами повністю погоджуюсь! Особливо з останньою фоазою
Липка-прилипка• 16 мая в 16:32
Ответ дляКумедна
Я не готую 200 грамів.
Компроміс пропонувала мільйон разів
Ніт
Как у вас распределены финансы ?
Живете за его , а ваши чисто вам на помады ? Или 50/50 ?
автор Кумедна • 16 мая в 16:32
Ответ дляLove_Love_Love_
А хто миє прсуду?
Я що можуть бути варіанти 🤣 тільки ніжні жіночі ручки вимиють так якісно посуд
12 галюцинаций• 16 мая в 16:32
Це ж він і в інших питаннях так само поводиться. Жінка повинна, чоловік не повинен. Співчуваю вам, автор. Це не партнер, це паразит
Злюсь до кипіння• 16 мая в 16:32
Ответ дляКумедна
Я не готую 200 грамів.
Компроміс пропонувала мільйон разів
Ніт
Компромисса в выборе блюд не вижу
Вы гнете свою линию, а на мужа плевать
Липка-прилипка• 16 мая в 16:32
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ото ж )
автор Кумедна • 16 мая в 16:33
Ответ дляКружите меня,кружите
А я йому кажу! Ти виграв лотерейний білет! Ти маєш носити мене на руках!
Рубаю олівлє• 16 мая в 16:33
Ответ дляКумедна
Я? Том Ям буду робити
Фу.....
Липка-прилипка• 16 мая в 16:33
Ответ для12 галюцинаций
Даже абьюзер
автор Кумедна • 16 мая в 16:33
Ответ дляЛипка-прилипка
Він таке не їсть.