БоВжеВільна• Изменено 16 мая в 20:41
Дотрынделась, любительница пуйла?
В этот раз хоть получит по заслугами это нечто ненавидящее всё украинское?
неДодекаэдр• 16 мая в 21:20
Ответ дляВбигудях
Як легко людьми маніпулювати, я не можу
Поїхала ага виправдовується, не поїхала ох яка криса так би було?))
БоВжеВільна
• 16 мая в 21:20
Ответ дляНевгамовна сила
Моего лупашить не пришлось, но никто не имеет права творить то, что творят безнаказанно. Многие понесли наказание-нет.
Удалено администрацией...
Маю сечі• 16 мая в 21:20
Ответ длянеДодекаэдр
Звідки ви знаєте, ви ж до цього навіть не стежили за нею
Не треба за нею стежити, щоб знати що людина низької моральної поведінки, в захваті від всього кацапського, тут просто ЗСУ не вписуються в загальну картину. Якщо вона і проводила якісь зборі, то нормально на них заробила, нічого особистого як кажуть.
Невгамовна сила• 16 мая в 21:21
Ответ дляВбигудях
Ви мабуть любительниця дивитися стріми Алхім, де вона робить клізми?
А Вы такая нелюбительница, что в курсе ее стримов?)))
Цирк на дроті• 16 мая в 21:21
Ответ дляВбигудях
Волошин ще й шахрай, назбирав донати на Охматдит і звалив в Іспанію
Не послушал пацан ворюг и не сбросил деньги в общую кассу, которую разворовали и поэтому шахрай? Люди, вы реально ку-ку. Он собрал и раздал деньги пострадавшим детям ЛИЧНО. Есть все видео отчеты, откройте глаза.
БоВжеВільна
• 16 мая в 21:21
Ответ дляВбигудях
Поклонницы и последовательницы 😂
неДодекаэдр• 16 мая в 21:22
Ответ дляМаю сечі
Навіщо ви ділитеся вигадками які немають нічого із реальністю, ви засудили когось тому що вам так сказали? Тобто своєї думки на власних спостереженнях немає?
Вбигудях• 16 мая в 21:22
Ответ дляНевгамовна сила
А ви хіба не в курсі?) так р´яну цю маргінальщіну захищаєте
Цирк на дроті• 16 мая в 21:22
Ответ длянеДодекаэдр
Це Мандзюк запропонувала їхати, Анна погодилася. Але по сторі бачу що Анна їде а Єлена в сауні, не зрозуміло
Терена парит, что вам не понятно.
Невгамовна сила• 16 мая в 21:23
Ответ дляБоВжеВільна
Удалено администрацией...
Маю сечі• 16 мая в 21:23
Ответ дляТак точно!
А может вообще в сторону Раши открыть выезд для всех желающих? СлабО 😈
Хай їдуть через Європу, як і наші українці з окупованих
БоВжеВільна
• 16 мая в 21:23
Ответ дляЦирк на дроті
Ага, не поделился накраденным и удрал, кумир ваш ?
Цирк на дроті• 16 мая в 21:24
Ответ дляВбигудях
Удалено администрацией...
Невгамовна сила• 16 мая в 21:24
Ответ дляБоВжеВільна
Поклонницы и последовательницы 😂
Вы уж определитесь наконец-то?))) Вас гражданская позиция Алхим беспокоит или половая жизнь?
Так точно!• 16 мая в 21:24
Ответ дляМаю сечі
+всі хто проти українського народу
Так власть и есть против народа, а значит, кто против власти, тот автоматом за народ 🤷
БоВжеВільна
• 16 мая в 21:24
Ответ дляНевгамовна сила
Удалено администрацией...
Тримаю свічку• 16 мая в 21:25
Ответ длянеДодекаэдр
Військовим із передка які розмовляють російською теж так скажете?
Не хвилюйтеся за військових, вони вже добровільно українізувалися, побачивши як рашисти катують українців, і не треба ці наративи кацапські по форумах розповсюджувати
Вбигудях• 16 мая в 21:25
Ответ дляЦирк на дроті
Ото ж я і кажу, як легко маніпулювати людьми. Було багато незалежних розслідувань, що більшість зібраних грошей він вибачаюся за вираз сп*здив.
БоВжеВільна
• 16 мая в 21:25
Ответ дляНевгамовна сила
Удалено администрацией...
Котики-муркотики• 16 мая в 21:25
Ответ дляХвильоватиша
Ну, чистый пиар, ну не посадят же ее, у нас таких треть страны
максимум дадут запрет на віезд из страні и запрет баллотироваться на 10 лет.
Невгамовна сила• 16 мая в 21:25
Ответ дляБоВжеВільна
Удалено администрацией...
Маю сечі• 16 мая в 21:25
Ответ длянеДодекаэдр
Це ви собі скажіть, як будете на фронті тоді зможете і сказати якомусь воїну що не подобається його російська
Так це ж ви військових згадала, не я
Так точно!• 16 мая в 21:26
Ответ дляМаю сечі
Ні, нащадки Алхім і всіх москвошелепних як раз в 37 проявили себе
Не, проявили себя ваши предки (как это потомки из прошлого?), как и вы сейчас, полностью действуете как власть приказала)
БоВжеВільна
• 16 мая в 21:26
Ответ для9556633
А что думаете по поводу этого? Неужели правда ?
Может быть все что угодно
Невгамовна сила• 16 мая в 21:26
Ответ дляБоВжеВільна
Удалено администрацией...
Цирк на дроті• 16 мая в 21:26
Ответ дляБоВжеВільна
Факты есть? Или просто любите воздух сотрясать?
Так точно!• 16 мая в 21:26
Ответ дляМаю сечі
Украинцы из оккупации как раз свободны, а как выехать из подконтрольной?
Вбигудях• 16 мая в 21:27
Ответ дляНевгамовна сила
Тут більше про те, що у неї дуже специфічний ’жопний’ контент, який збирає навкруги інших слабоумних. Тут зовсім не дивно, що вона ще й ненавидить Україну і її жителів, бо серед таких категорій населення як у неї в підписниках іншого очікувати і не можна.
БоВжеВільна
• 16 мая в 21:28
Ответ дляНевгамовна сила
Удалено администрацией...
Сочиняй еще 😂