БоВжеВільна• Изменено 16 мая в 20:41

Дотрынделась, любительница пуйла?

В этот раз хоть получит по заслугами это нечто ненавидящее всё украинское?
Цирк на дроті• 16 мая в 20:59
Ответ дляБольшой секретик
Они на это не способны. Они понимают только команду ’фас!’
Удалено администрацией...
неДодекаэдр• 16 мая в 20:59
Ответ дляМаю сечі
Та тут кацапоботики набігли, на зміні, то не подобається їм новина, хоча що ж поганого, поїде їх героїня в свою середу, буде хуйла прославляти, слухати все срускоє, розмовляти кацапською. До речі сигнал іншим, кому Україна не така, слідувати її прикладу
Військовим із передка які розмовляють російською теж так скажете?
Маю сечі• 16 мая в 21:00
Ответ дляЦирк на дроті
ДумайТе
Та Волошин таки самий як і ця Алхім, хай їде на рашу з нею, вирватись із страшного українського середовища.
Цирк на дроті• 16 мая в 21:01
Ответ дляМаю сечі
Удалено администрацией...
автор БоВжеВільна • 16 мая в 21:02
Ответ длянеДодекаэдр
Они лижут жопу пуйлу, называя его великим и крутым ? Слушают раша шлак певунов, что донатят на войну в Украине ? Угу
Маю сечі• 16 мая в 21:03
Ответ длянеДодекаэдр
Ви за нею стежили що це все пишете? Це просто хайп на імені Алхім. Чому не роблять вирізки скільки вона допомогла ЗСУ за цей час, а тільки про пуйла. Вірно на такому контент не зробиш
Ой, донатчиця, про яку ніхто з військових не знав. Це вона хайповала на ЗСУ, так що слабенько
Цирк на дроті• 16 мая в 21:03
Ответ дляБоВжеВільна
Удалено администрацией...
неДодекаэдр• 16 мая в 21:03
Ответ дляБоВжеВільна
Тисячу разів вже Алхім пояснювала дану ситуацію, але ж куди там, є потрібна вирізка, є команда фас
автор БоВжеВільна • 16 мая в 21:03
Ответ дляЦирк на дроті
ДумайТе
Пиарщики аналки стараются во всю 😂
Так точно!• 16 мая в 21:03
Удалено администрацией...
Маю сечі• 16 мая в 21:04
Ответ длянеДодекаэдр
А коли стала Алхім кацапнею, тоді коли допомагала нашим військовим?
Та вона і була кацапнею, як вона могла ’стати ’
Да, я блондинка!• 16 мая в 21:04
Ответ дляВишнёвая Леди
Наоборот ей рекламу сделали. Больше подписчиков - больше бабла.
я про неё только тут читаю и фигею.
люди, зачем вам этот мусор в жизни?
Цирк на дроті• 16 мая в 21:04
Ответ дляТак точно!
Удалено администрацией...
автор БоВжеВільна • 16 мая в 21:04
Ответ дляВишнёвая Леди
Так уже пол Украины зашли к ней в инсту посмотреть на реакцию. Охваты полетели вверх, половина подписались. Даже тут рекламу сделали уже второй раз за вечер, может и больше, но я только вторую тему вижу.
И любая реклама хороша, даже негативная.
Заблочат как и все ее предыдущие страницы
Так точно!• 16 мая в 21:04
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
а тцкуни та лікарі влк отримають по заслугам?
Да, как и их предки в 37...
Яичница с беконом• 16 мая в 21:05
Ответ дляМарафетчица
Автор, Ви форумом помилились.
Для тутешніх форумчанок —любити кацапню— не є гріхом.
Чекаю сині морди😉

Ай, про клоунів забула🤣
не можна забувати про нашого президента, якби не він - Україну вже б роздерібанили буряти і кадировці, а так дерібанять українці, свої рідні!
неДодекаэдр• 16 мая в 21:05
Ответ дляМаю сечі
Звідки ви знаєте, ви ж до цього навіть не стежили за нею
Маю сечі• 16 мая в 21:06
Ответ дляVera83
когда уже начнут сажать тех, кто миллиарды косит на этой войне.. но нет, смещаем фокус на тупых эскортниц, цэ пэремога!
Погоджуюсь, треба всіх не забути, і таких кліку як Алхім теж, менше п*здякало буде відкривати
Так точно!• 16 мая в 21:06
Ответ дляКовбой Хагис
На жаль максимально штрафом відбудеться. Таких потрібно зразу висилати на парашку,щоб ближче лизати було
А может вообще в сторону Раши открыть выезд для всех желающих? СлабО 😈
неДодекаэдр• 16 мая в 21:06
Ответ дляМаю сечі
Схоже тут вже нічого не допоможе 😂
Так точно!• 16 мая в 21:07
Ответ дляЦирк на дроті
Удалено администрацией...
Да....им надо быть как все, ждут похвалы от хозяина
Маю сечі• 16 мая в 21:08
Ответ длянеДодекаэдр
Не тягайте військових у ваших диванних виправданнях. Коли будете на фронті, тоді можете теж казати щось про російську
автор БоВжеВільна • 16 мая в 21:08
Ответ длянеДодекаэдр
Есть видео где она это говорит, ютуб в помощь !
Она за свои покупала это ? Делала сборы и крала их как и с охматдетом было, мизер какой-то отдала
неДодекаэдр• 16 мая в 21:09
Ответ дляМаю сечі
Це ви собі скажіть, як будете на фронті тоді зможете і сказати якомусь воїну що не подобається його російська
Однозначно• 16 мая в 21:09
Ничего не меняется. Кинули кость в виде жуткого, кровавого, невиданного покушения на стерненко. Не зашло. Ну понятно, какая-то поехавшая, потасканная баба с розовой сумочкой. Выглядело так себе. Ну то такое.
Кинули следующую кость. Алхим. Ну уже повеселее.
И под шумок пусть пилят, пилят, вывозят, гонят на бойню, как скот.
автор БоВжеВільна • 16 мая в 21:10
Ответ дляЦирк на дроті
Удалено администрацией...
автор БоВжеВільна • 16 мая в 21:10
Ответ дляТак точно!
Удалено администрацией...
Цирк на дроті• 16 мая в 21:11
Ответ дляБоВжеВільна
О, вы похоже в курсе дела. Расскажите, как там дела с восстановлением кстати?
Невгамовна сила• 16 мая в 21:11
Страна хочет зрелищ. Получайте. То ли, б.., лупашить гражданских средь бела дня-то за правое дело, то можно. Дичь какая-то. Как кость собакам кинули- грызите!
Ковбой Хагис• 16 мая в 21:11
Ответ дляТак точно!
Пошвидше б. Щоб вся наволоч звалила і там собі по собачому спілкувалися б з мишибратьями