Рассказница• Изменено 17 мая 2025

З якою метою був податок з неодружених та бездітних?

Я в шоці.
Чи правда, що ці гроші йшли на дітей матерям-одиначкам? Що допомога матерям-одиначкам не йшла з коштів державного бюджету, а з таких податків?
Пишу, не читаю• 17 мая 2025
Саме з такою, як зараз податок на нерухомість😡 - здерти більше грошей
СамавиховуюКота• 17 мая 2025
Ответ дляЛгин
В Германии не женатые и бездетные платят самые большие налоги.Грубо говоря,пары имеющие детей, просто получают налоговую скидку,чтобы содержать этих детей. А также потому, что эти дети будут зарабатывать им пенсию. А вот кто будет платить пенсию бездетным?
І Італії так само. Немає дітей- податки вищі. Є діти - є виплати на цих дітей щомісяця.
маринабаранова• 17 мая 2025
То есть, вас шокировало то, что налоги с честных замужних женщин шли прАституткам, которые рожали детей от их мужей?)
Майская киска• 17 мая 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Який ви бухгалтер якщо не в курсі податку на бездітність 2024?
Смішно
А как звучит в расчетке налог на 0, 1, 2 детей?? Он не идёт отдельным и включён в общий??
Люблю порядок• 17 мая 2025
Ответ дляМайская киска
В понеділок піду на роботу і спеціально знайду останній свій розрахунок заробітної плати і напишу вам як саме цей податок за бездітність я сплачую маючи одну дитину.
Злюка бобер• 17 мая 2025
Ответ дляЛижТолько
Вот только не надо подсказывать государству. А то пенсионный включит в штат киллера
Та точно...умники,блин...тут и так пасутся каждый день налоговики, постановы чуть не каждый месяц все безумнее и безумнее,так ещё и идеи им подкидуют
Майская киска• 17 мая 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Я посмотрела этот закон, о котором вы говорите. И ничего не нашла о детях. Есть торговля, полезные ископаемые и тд.
И у меня в расчетке отдельным пунктом такого налога нет.
Люблю порядок• 17 мая 2025
Ответ дляМайская киска
Іще раз ви рахуєте державне підприємство?
Я державний службовець і з мене цей податок знімають з 2024 року.
Я вже написала вище що в понеділок знайду свою крайній розрахунок заробітної плати і напишу тут з якого дива я його сплачую!
Злюка бобер• 17 мая 2025
Ответ дляБолеИменее
Так государство плптило матерям одиночкам пока им было выгодно и нужны были дети росле войны. А потом быстро лавочку прикрыло, когдв чтсленность увеличилась до нужной.
Ну и про кваритры тоже не следует забывать - 2х комнатная на детей одного пола и 3 - на двух разноаолых деткй
Про квартиры для разнополых может и было для руководства партийных, а босОта радовалась хоть какому то углу
Майская киска• 17 мая 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Да, у меня госучреждение. И я не госслужащая. Хорошо, интересно посмотреть как звучит в расчетке
Единая страна!• 17 мая 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Автор розкрию вам таємницю - зараз також є податок на бездітність.
Тільки маразм в тому що навіть якщо в тебе одна чи дві дитини ти його сплачуєш. Тільки при наявності трьох дітей не сплачується податок на бездітність.
В Україні податок на бездітність дієт так -якщо в людини не має дітей знімають 1,5 % всіх доходів,
якщо одна дитина 1% від усіх доходів, якщо двоє дітей то 0,5 % доходів.
Чому так здогадалися?!
Я бухгалтер по заработной плате, со всех снимают одинаковый налог. Может быть податкова знижка, у кого дети, но это только у кого совсем нищебродские зарплаты. То что вы написали, полный бред.
Единая страна!• 17 мая 2025
Ответ дляПлакулька
Я бухгалтер, сама нараховую всім і сама знімаю податки. Такого податка на дітей не існує.
Якщо я вас попрошу показати Закон, де такий податок прописаний, покажете посилання?
Я тоже бухгалтер по зарплате, всяких неумных встречала, но такого полудурка как автор поста 16, ещё не встречала.
Единая страна!• 17 мая 2025
Ответ дляЛюблю порядок
И скиньте фото своей расчету. Может у вас на работе местный налог ввели?
Маргарита и Мастер• 17 мая 2025
Ответ дляРассказница
Вважаєте себе розумнішою?
Сегс мого посту - в обговоренні безглуздості та дурості- стягувати податки на підставі бездітності чи самотності!
Ну, вы бы сразу так вопрос сформулировали - то и ответ был бы другой.
На ’документе’ 1941, налоги пришлось вводить, потому что война - дело очень не дешевое. В любом случае, они шли в гос.боджет.
Откуда вы вообще взяли, что оно шло матерям-одиночкам?
Плакулька• 17 мая 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Якщо ви бухгалтер не знаєте то знайдіть 30.11.2024 закон про підвищення податків Голос України
Зможете знайти багато нового для себе
Звісно). Є податок, я не сплачую, але чомусь ні в кабінеті нарахувань, ні боргів немає.
Не смішіть, не існує такого Закону. Я знаю всі нові Закони, і кожний день перечитую всі новини пов’язані з податками.
Такий податок, що немає в жодному звіті, і в програмі нарахувань зарплати.
Чи ви думаєте зарплату хтось вручну рахує?
При виплаті зарплати на картки, банк перевіряє всі платіжки з податками, і поки податки не перерахує, зарплату не виплачують.
Ні податкова, ні банк не чув про такий податок, і тільки ви знаєте.
Плакулька• 17 мая 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Зможете знайти багато нового для себе
То писали з травня 2024 вираховують, то вже Закон від 30.11.24.
Люблю порядок• 17 мая 2025
Ответ дляПлакулька
В котрий раз дивуюся що люди читають опой.
В травні нам доводили інформацію про цей закон, прийняли його в листопаді.
Але ви спеціаліст не в курсі того.
Все з вами зрозуміло.
Играю_на_кларнете• 17 мая 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
В Україні солідарна система і ви оплачуєте пенсію поколінню батьків, а на вашу пенсію треба збирати внески з покоління дітей
Як у Німеччині це діє - хз. І звичайна логіка підказує, що держава не може існувати без працездатних людей, бо хтось має обслуговувати непрацездатних (мається на увазі створювати ресурси для споживання непрацездатними). Тому цілком логічно: ти не забезпечив такий ресурс, тому платиш більше за те, щоб його забезпечив хтось інший. Німеччина забезпечує його за рахунок іммігрантів, наприклад.
Ну так это не логично. Я считаю, что зарабатываю себе т.к допустим мои родители рано погибли задолго до пенсии, для кого я плачу налоги?? Для чужих дядь и тёть? Нафиг мне это надо?
автор Рассказница • 17 мая 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
Саме так і працює пенсійна система. Працездатні громадяни своїми внесками утримують нинішніх непрацездатних (пенсіонерів). І коли ви вийдете на пенсію, то вам будуть платити пенсію з коштів, сплачених тими, хто працює.
Играю_на_кларнете• 17 мая 2025
Ответ дляРассказница
Ну и всё, если я содержала чужих мне людей, то потом чужие мне люди будут содержать меня.
ЛижТолько• 18 мая 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Крайній
автор Рассказница • 18 мая 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Це був законопрект, і його відкликано.
Тож в Україні податку на бездітність немає.
Люблю порядок• 19 мая 2025
Доброго дня всім. Дійсно на сьогоднішній день не має в Україні такого податку - на бездітність.
Я помилилася, вважала що він є, а його не має.
Те що з мене вираховували із заробітної плати стосувалося зовсім іншого.
автор Рассказница • 19 мая 2025
Ответ дляЛюблю порядок
І це чудово.
Лгин• 20 мая 2025
Ответ дляИграю_на_кларнете
Логика покинула чат. Государство будет платить, с тех налогов которые человек платил, когда работал, а дети будут себе на пенсию зарабатывать. Или на кого должны идти наши налоги по вашему?
Советую ознакомиться с пенсионной системой Украины