Нічого вдягти• 17 мая 2025

Як зберегти життя мужчині?

Як реально можна жити, щоб не попастись тцк? Засісти дома, звільнитись з роботи?
Невидимка Майя• 17 мая 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Я ні вам ні рашестану теж нічого не винна. Ви гоните свій словесний поток і на воюючих жінок, і чоловіків. То посилаєте воювати, а коли вам показують я вже там, все одно сама дура. При тому вас просять просто не лити лайно на військових. Самі сидіть де хочете. Ми за свої дома воюємо, а не за жопи Зе і не за ваші точно....
Ви якого біса кидаєтесь? Хто лив лайно на військових??? Сама прийшла і всім ціні вказівки роздає, ти глянь
Ми винні, що ваші воюють чи шо?
Домовенок Кузя• 17 мая 2025
Ответ дляМиллениалка
Берут всех, даже бомжей
Ні, у лавах ЗСУ непотребу нема, це на паРаші алконавтами і зеками поповнюються штурмові бригади
Миллениалка• 17 мая 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Зручно, правда?
Нет, потому как это только продолжает
Кондуктор трамвая• 17 мая 2025
Ответ дляМиллениалка
Вам плохо? Где я хоть слово писала про ту сторону по отношению к обычным людям?

Ваш звиздеж не имеет смысла, потому как Украина не выпустит нас, а сына я в любом случае увезу, а если бы был взрослый, то разорвала бы, в прямом смысле, любого кто к нему лапы свои поганые сунул бы.
Удалено администрацией...
Невидимка Майя• 17 мая 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Удалено администрацией...
Ви що смішна? Ми ніколи не переможем.
Гореотума• 17 мая 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Хто що говорив про військових і де на них щось лили? Перегрілись?
Невидимка Майя• 17 мая 2025
Ответ дляГореотума
Перемерзла
Миллениалка• 17 мая 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Вам нравится воевать, а мы хотим жить, просто обычно жить.
ЖизньНеимеетСмысла• 17 мая 2025
Наверное он из тех кто орал слава Украине Крым Украина победим орков скоро а теперь идти воевать это нини. Извините но большинство ура патриотов они такие воевать нет не пойдем пусть другие идут. Еще в 22 году я поняла что так и будет сперва все ломанутся в тцк сами а потом все будут прятатся как в 14 году. Что делать? Честно все печально так как если Зеленский не соглашается на уступки рф то просто мужчин большинство перебьют кто-то будет в плену кто-то будет бомжевать.
Миллениалка• 17 мая 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Смешно.... Велком в Киев на любую влк, там за день таких в среднем человек 10
Кондуктор трамвая• 17 мая 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Ми винні, що ваші воюють чи шо?
Не треба писати воюють за жопи Зе це нікому не потрібно. Лайном вже залили все що вони зробили і роблять. А взагіла їх ніхто не просив. Огидні..
Гореотума• 17 мая 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Перемерзла
Точно
Забобонний фрукт• 17 мая 2025
Ответ дляЖизньНеимеетСмысла
Полностью согласна с Вами. Зе еще и цирк устраивает.
tala-li• 17 мая 2025
краще за себе переживайте
Миллениалка• 17 мая 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Удалено администрацией...
Каких военных? Забирайте своих военных и идите куда хотите, нас только не трогайте.
Телефон Рубика• 17 мая 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Шо зручно? Мене задовбала ця війна, нехай домовляються і завершують
Ніжкою топнули? Наказ Путіну терміново завершити віддали? Запишіть відео-наказ, щоб Путін терміново виконав ваше бажання. Бо саме цього вони, мабуть, і чекали.

Зручність в тому, що наші захищають вас, хоча ви пихато ’не просили’. І тепер ви з цим агрументом можете спокійно плювати в їхній бік. Вся така красіва пані.
Невидимка Майя• 17 мая 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
Ніхто не залив лайном! Це у влади ставлення до військових як до не потребу, ось ідіть під Верховну раду і там виступайте! Не чіпайте інших чоловіків і їх сімей!

Так, ніхто не просив мобілізуватись самостійно.
SometimesDiena• 17 мая 2025
Ни в коем случае не выходить из дома. Общалась с подругами, они в Украине. Жалуются, что тянут даже курьеров, заправщиков, охранников мужиков и забронированных. Говорят, что настолько ужасно ситуация с мобилизацией как сейчас ещё не обстояла. Лучше из дома не выходить, живее будут.
Миллениалка• 17 мая 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
А не надо писать, что они мою жопу защищают🤷
Миллениалка• 17 мая 2025
Ответ дляtala-li
краще за себе переживайте
Думаете уже пора?
ЖизньНеимеетСмысла• 17 мая 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Зеленский марионетка ему говорят просто вова надо и дальше воевать вот он и делает это
Невидимка Майя• 17 мая 2025
Ответ дляТелефон Рубика

Ваші захищають, а по людям прилітає там, де ваші, ага. Того виводяться нехай або йдуть в счз, тікають. Бо саме поки будуть там стояти поки Путін лупитиме і буде війна. Ми вже програли, треба відходити.
SometimesDiena• 17 мая 2025
Заметьте! Те кто гонят воевать других, сами туда ни за что не идут!
Телефон Рубика• 17 мая 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Відходьте. Бажано в бік Челябінська.
SometimesDiena• 17 мая 2025
Ответ дляМиллениалка
Удалено администрацией...
Миллениалка• 17 мая 2025
Ответ дляТелефон Рубика

Удалено администрацией...
Кондуктор трамвая• 17 мая 2025
Ответ дляГореотума
Де написано в цій темі ’завдяки військовим тримається Запоріжжя,Дніпро,Миколаїв видихнув? Чи я сліпа? Я бачу тільки самі хай воюють за жопм Зе, ми їх не посилали... Не хочете воювати, сидіть і не викидайте лайно про самі військові винні...
Невидимка Майя• 17 мая 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Відходьте. Бажано в бік Челябінська.
Та нє, я вдома. А ваші вийдуть. Ждіть наказ. А краще хай вже тікає
Невидимка Майя• 17 мая 2025
Ответ дляSometimesDiena
Удалено администрацией...
Ми й так не донатим
Пишу_граммотно!• 17 мая 2025
Хай працюють. Лентяи и манипуляторы