Виправлялочка• 18 мая 2025
Как вам Австрия-победитель Евровидения?
жінка незаміжня• 18 мая 2025
Ответ дляБешене сарі
Бо жюрі фактично завжди йде в розріз з глядачами. А Ізраїль… хтось запамʼятав пісню?
Не пам’ятаю взагалі! Грецію весь час путаю з ізраїлем.
Бешене сарі• 18 мая 2025
Ответ дляФрекенБок
Это называется агитация, если Вы не в курсе.
И в правилах международных конкурсов это запрещено.
Вам не понять. Вы везде видите зраду, естественно.
Де агітація? Вас поплавило, жіночко. Ви в усьому українському вбачаєте агітацію.
Молчалка• 18 мая 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Так ещё и доказывают, что у Кэша якобы мать украинка. Толку от его матери, если он водится со всей трэш-пророссийской тусовкой и русней в том числе? Чат трансляции на ютубе весь был завален комментариями от русни за Эстонию
та звідки там взагалі мати -українка виплила? він називав когось з батьків рускім, про українство вперше чую.
дивилася його інтерв´ю років 8-10 тому, геть молодий там - то там навіть акцент акаючий, як в москворотих
Молчалка• 18 мая 2025
Ответ дляБешене сарі
Як же ви набридли зі своїми гейсткими висловлюваннями «бо через війну». Нагадаю, що Сердючка, Лорак, Огнєвіч займали 2 місце, коли ще ніякою війною і не пахло.
От от, і за всю історію участі завжди входили в фінал.
Бешене сарі• 18 мая 2025
Ответ дляМолчалка
Це наші його так виправдовують, мовляв, якщо мати українка, то наш. Ага, а то ми не знаємо наших малоросів, яким навіть «Слава Україні» агітація.
Королева Сарказма• 18 мая 2025
Ответ дляМолчалка
Гуляет такая информация, в том числе и на Советчице.
Забрала і не сказала• 18 мая 2025
Ответ дляБешене сарі
До Сердючки питань немає. Інших не пам´ятаю. І причому тут геї? Об´єктивно, якщо сильні співаки, номер, голос, то й не потрібно буде з жалю голосувати є війна в країні чи ні. Заслужать перемогу і так, і можна пишатись нашими виконавцями. Ну, а так маємо, що маємо. Хто ж нам винен, що в нас співаків немає або відправляють таких.
Инстагра_мерша• 18 мая 2025
Кстати, Украина на первом месте была в первом полуфинале, если что. Где голосовали только зрители.
Молчалка• 18 мая 2025
Ответ дляФрекенБок
Значить нам дозволено. Затямте це собі.
ФрекенБок• 18 мая 2025
Ответ дляМолчалка
Значить нам дозволено. Затямте це собі.
Так дозволено, что впервые в истории стали глушить микрофоны 😁 и тут отличились 😅
Бешене сарі• 18 мая 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
То голосуйте! Що ж ви спите? Голосуйте в нацвідборах за своїх фаворитів. Що знову не так?
А естонський глист, який з першої ноти фальшивив і співав на дрижаках, це заслужено 3 місце? Ой, короче! Я колись застану той момент, коли ми почнемо себе цінити, а не в рота заглядати іншим?
Молчалка• 18 мая 2025
Ответ дляФрекенБок
так глушили, що всі почули, ага
жінка незаміжня• 18 мая 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Яких? В нас вже чоловіків толком не має не те що співаків(
Бешене сарі• 18 мая 2025
Ответ дляжінка незаміжня
Як думаєте італієць гей? Корсі..
Та чи не пофігу? Пісня класна. Я голосувала за Італію
жінка незаміжня• 18 мая 2025
Ответ дляБешене сарі
А мені цікаво 🤔 бо особисте життя в нього скрите.
ФрекенБок• 18 мая 2025
Ответ дляжінка незаміжня
Як думаєте італієць гей? Корсі..
Не знаю на счёт гея, но они так много пили и лыка не вязали в кадре по итогу 😅 я такого ещё тоже не видела 😅
жінка незаміжня• 18 мая 2025
Ответ дляФрекенБок
Ага, це я замітила🤣рокери. Я думаю і лице в нього бо спився та скурився. Бо пару років тому виглядав молодим.
Королева Сарказма• 18 мая 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Посмотрите выступление Златы Огневич. Это не только одно из наших лучших выступлений, а и вообще на Евровидении.
Бешене сарі• 18 мая 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Так! Шикарний виступ! І уявіть собі її також наші хейтили капець ☹️ Це вже навіть не смішно
Молчалка• 18 мая 2025
Ответ дляПомеха справа
Но как Израиль занял 2 место… вообще не цепляющаяся песня
так переважно за рахунок глядачів
Забрала і не сказала• 18 мая 2025
Ответ дляБешене сарі
Навіть якби дивилась нацвідбор, то мій голос не допоміг би. Більшість же обрали оцих безголосих хлопців) А естонський глист, як Ви пишете хіба що ногами дригав цікаво і гіпнотизуюче ну і пісенька не нудна. Мене не зацікавив, як співак) Почнемо себе цінити, коли буде за що, а не тому що в Україні просто народились. Калуш переміг не за голос, пісню. Там переможець Великобританія мала бути. І від перемоги післясмак тоді був такий собі. Виконавця було шкода, що його перемогу незаслужено віддали іншій країні, навіть, якщо ця країна наша.
Бешене сарі• 18 мая 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Типове перекладання відповідальності.
Калуш (я не фанат цього гурту) попав в нішевого глядача, як нетиповий виступ + популярність хіп-хопу. Все простіше, ніж ваша меншовартість вам нашепталамна вухо.
Забрала і не сказала• 18 мая 2025
Ответ дляжінка незаміжня
Молодих хлопців або співачок хоча б. Ну дивно що на всю країну немає нікого з голосом, щоб обирати найкращого з гірших(
Забрала і не сказала• 18 мая 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Ну не погано. Трішки голосу є. Виглядає симпатично і можна слова розібрати. І музика підходяща. Учасники цього року і поряд з нею не стояли по всіх пунктах.
Забрала і не сказала• 18 мая 2025
Ответ дляБешене сарі
Типове перекладання відповідальності.
До чого тут перекладання відповідальності? Ну хтось можливо за нього і голосував, бо щось новеньке, але явно не більшість. Там по факту тільки 2 слова розібрати можна було ’’ Стефанія мама’’. Все. Інше потонуло в музиці.